Обслуговування газового котла у Вінниці

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вінниці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Вінниці

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Завдання сервісу газових побутових котлів у Вінниці можуть враховувати в себе сервісні заходи, профілактичні огляди та ремонтні роботи:

 • Екстрене техобслуговування, необхідність в проведенні якого визначена несправністю котла.
 • Виконання щорічних регулярних робіт, які проводяться до старту опалювального сезону.
 • Повне техобслуговування, робиться один раз в 1-2 роки. Подібна сервісна послуга враховує: промивання теплообмінника, перевірку вентиляторів, монтаж сальників, заміну клапанів.

Обслуговування опалювальних котлів робиться з метою своєчасного виявлення елементів, що вимагають виконання ремонтних робіт, заміни або регулювання, це усуне можливість зародження великої несправності й відмови в роботі газового агрегату (саме в сезон холодів).

Master911 пропонує повний перелік якісних робіт по ТО газового обладнання: Атем (Аtem), Новатек (Nova Tec), Нобель (Nobel), Різон (Reeson), Кітурамі (Kiturami), Демрад (Demrad), Део (Daewoo), Елексія (Elexia), Фондітал (Fondital), Вестен (Westen), Іммергаз (Immergas), Арістон (Ariston), Беретта (Берета / Beretta), Радіант (Radiant), Рока (Roca), Тіберіс (Tiberis), Колві (Kolvi), Самсунг (Samsung), Альфа (Alpha), Данко (Danko), Тепловест (Teplowest), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Будерус (Buderus), Атон (Aton), Херманн (Hermann), Термекс (Thermex), Бонжуані (Bongioanni), Юнкерс (Junkers), Ферролі (Феролі / Ferroli), Нова Флоріда (Nova Florida), Грандіні (Grandini), Вулкан (Vulkan), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Шафутекс (Chaffoteaux), Ренс (Rens), Маяк, Шафуто (Chaffoteaux), Вольф (Wolf), Баксі (Baxi), Соллі (Солі / Solly), АОГВ Житомир, АЕГ (AEG), Нав'єн (Navien), Геліос (Helios), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Віссманн (Вісман / Viessmann), Рода (Roda), Сіменс (Siemens), Хай Терм (Hi-Therm), Протерм (Protherm), Роктерм (Rocterm), Індесіт (Indesit), Сайм (Сім / Sime), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval) та інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Кожен з фахівців нашого сервісу перед прийманням на роботу обов'язково повинен пройти курс навчання роботи з замовниками та скласти іспит.

Допуск до роботи може отримати лише мала частина кандидатів, всього п'ятнадцять зі ста, - виключно ті, у яких середній бал 4,5 і вище. Виконавці Master911 відрізняються серйозним ставленням до своєї роботи, ввічливістю, пунктуальністю, не використовують нецензурні слова й не палять. В ході проведення ремонтних робіт всі вони виявляють акуратність, а в кінці обов'язково виконують за собою прибирання.

Яким чином вираховується розцінка?

Практично при ста відсотках ситуацій вартість обслуговування побутових газових котлів у Вінниці набагато нижча, ніж ремонтні роботи несправного газового обладнання, - орієнтовно на вісімдесят п'ять відсотків.

Розцінки на кожну з типових послуг (зокрема ціна обслуговування газових агрегатів (котлів), не рахуючи транспортні витрати та вартість приладів, деталей, запасних частин, які в процесі ремонтних робіт потрібно замінити, зазначено в прайсі.

Для того, щоб точніше зорієнтувати Вас у приблизній ціні майбутніх робіт, в процесі оформлення заявки ми, як правило, ставимо важливі питання про вашу техніку і мету виклику майстра. Подібний варіант відкидає ймовірність розбіжності в розцінці, названої фахівцем вже на місці, та зазначеної в прайсі.

Трапляються ситуації, коли внаслідок неточного опису виниклої проблеми або через розмиті "симптоми" неполадки, чітко визначити обсяг, тип і складність необхідного ремонту досить непросто. У цьому випадку фінальний кошторис буде озвучено виконавцем за результатами проведення ним діагностики.

Сервіс послуг Master911 систематично відстежує чинні ринкові ціни й контролює звітні форми своїх виконавців за всіма замовленнями. Гарантуємо, що названа сума до оплати буде точно відповідати тарифам, які зазначені в прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

Замовляючи сервісне технічне обслуговування газових домашніх котлів і будь-якого іншого побутового обладнання у Вінниці в Master911, Ви отримаєте:

 • Екстрений приїзд майстра і швидке виконання техобслуговування газового обладнання.
 • Надання кваліфікованих послуг з обслуговування всіх типів опалювальних газових котлів: одноконтурних, підлогових, двоконтурних і настінних (навісних).
 • Систематичний контроль рівня якості наданих нашими майстрами сервісних послуг. При виникненні питань, зауважень або побажань, звертайтеся до нас, у випадках виявлення різних дефектів, майстер обов'язково виправить їх.

Крім цього, звертаючись до нас, сподівайтеся на:

 • Оперативність. Прихід виконавця протягом 3-х годин.
 • Лояльну вартість. Справедливу, прозору й доступну оплату послуг.
 • Фіксовану вартість в договорі. Так, наприклад, обслуговування газового котла Арістон (Ariston) або Фероліт (Ferroli) в нашому сервісі має затверджену в прайс-листі розцінку, яка залишається постійною.
 • Зручну для клієнтів оплату. Можливість розрахунку банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Договірні умови. Після закінчення виконання робіт Вам видається документ (акт) виконаних послуг.
 • Службу технічної підтримки. Якщо ви не задоволені виконанням роботи, зателефонуйте в службу техпідтримки, і ми обов'язково допоможемо врегулювати конфліктне питання.
 • Роботу без перерв, свят і вихідних. Цілодобове приймання замовлень, в робочі, святкові та вихідні дні.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги та змонтовані в процесі ремонту прилади, запасні частини й деталі поширюється гарантія.
 • Дотримання порядку в процесі роботи. Неодмінне прибирання техніком місця роботи після закінчення техобслуговування або виконання ремонту.

Виконуємо роботи у Вінниці з виїздом фахівця по Вінницькій області

Приймаємо ваші замовлення в передмістях Вінниці

Якщо зробити замовлення на обслуговування газового побутового котла або іншої апаратури у вашому приватному будинку у Вінниці (передмістя: Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне), тоді прибуття техніка за потрібною адресою займе трохи більше часу, приблизно 4-5 годин.

Робота з виїздом по Вінницькій області

В сервісі Master911 працюють фахівці у великих і дрібних містах, селищах, селах Вінницької області (Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин), що робить можливим прихід виконавця на виклик в день подачі заявки.

Компанія побутових послуг Master911 з налагодження, обслуговування й ремонту газових домашніх котлів у Вінниці надає своїм замовникам можливість відчутно зекономити час та автотранспортні витрати.

Наш сервіс працює в межах м. Вінниця

Якщо вас цікавить обслуговування газового котла Самсунг (Samsung), Junkers (Юнкерс), Індезіт (Indesit), Вісман (Viessmann), Гореньє (Gorenje), Beretta (Беретта), Вайлант (Vaillant) і так далі, й ви проживаєте на території м. Вінниця, в такому випадку, вже через три-чотири години з моменту подачі заявки ви зможете сподіватися на приїзд майстра.