Виявивши некоректність при експлуатації, не потрібно відразу пробувати лагодити духовку власноруч, оскільки несанкціоновані ремонтні дії з будь-яким газовим агрегатом, цілком ймовірно, приведуть до досить серйозних наслідків. Рекомендуємо виконувати сервісний ремонт духовки вдома підготовленим фахівцям, які володіють технічними знаннями, необхідним досвідом і набутими навичками, а найголовніше, що мають допуск до здійснення такого виду робіт.

Найбільше в заявках замовників фігурують подібні причини для скарг на неефективну роботу газової духовки:

  • Через деякий період після включення духовки полум'я гасне. Виконавши зовнішній візуальний огляд, ретельну ревізію й діагностичні роботи газової шафи, майстер з великою ймовірністю виявить дефект терморегулятора. Керуючись тим, що стало причиною некоректної роботи, терморегулятор замінюють новим або налаштовують.
  • Газова духовка або зовсім не запалюється, або гасне відразу в момент відпускання ручки. Нерідко причиною такого порушення є засмічення жиклера. Накопичений нагар засмічує жиклер, через що виходить зменшення подачі газової суміші. В результаті недостатній ступінь інтенсивності полум'я не дозволяє нагріти датчик. При подібній проблемі досвідчений професіонал прочистить газовий пальник або, в разі потреби, замінить його.
  • У момент опускання ручки регулювання газу, вона незвично "розбовталася", а полум'я в духовці згасає. Наш майстер оперативно розв'яже таку проблему способом заміни обламаної ручки або ж ремонту механізму.
  • Газова духовка загоряється, проте вогонь або зовсім згасає, або слабо горить. Можливою причиною такої некоректності в експлуатації духовки буває перехід на газ зниженого тиску.
  • Полум'я пальника загасає одразу ж після відпускання кнопки або ручки. Найімовірніше, проблема полягає в зміщенні датчика температури або несправності системи газ-контролю.

У випадку, якщо вам потрібен надійний, кваліфікований та оперативний монтаж, ремонт або регулювання, обслуговування, підключення, налагодження духовки чи плити Індезіт, Ханса, Gefest (Гефест), Арістон або Гореньє, звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви можете здійснити екстрене замовлення на виклик майстра з проведення якісного ремонту, оперативного технічного обслуговування або налагодження газової кухонної духовки чи варильної плити вдома у Тернополі різних брендів і вікових груп. Фахівці нашого сервісу домашнього ремонту покладаються на багаторічний досвід в технічному обслуговуванні, монтажі, підключенні й ремонті різного ступеня технологічної складності духовки: Аміка (Amica), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Гефест (Gefest), Карпати/ Karpaty), Норд (Nord), Смег (Smeg), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Грета (Greta), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Кайзер (Kaiser) та інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Перед підписанням договору майстер повинен отримати допуск і право приходити на виклик до клієнтів; кожен з охочих проходить підготовку з обов'язковим складанням кваліфікаційного іспиту. І лише ті, хто набрав прохідний бал (4,5 і вище), будуть допущені до співпраці з клієнтами.

Наші професіонали працюють з власними приладами, інструментами, а в разі потреби вони зобов'язані забрати обладнання в майстерню. Виконавці вважають своїм обов'язком пояснити замовнику, як виправити неполадку, що знадобиться для лагодження, як буде проводитися ремонт, в чому полягає проблема і що вони робитимуть.

Яким чином визначається вартість?

Всі чинні тарифи на послуги з оперативного та надійного ремонту та професійного технічного обслуговування газових домашніх плит і кухонних духовок у Тернополі, а також з приєднання та установки, вказані в прейскуранті, без автотранспортних витрат і вартості запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Часом на основі неповноцінного опису проблеми клієнтом, або внаслідок нечітких ознак збою в роботі обладнання, точно визначити причину виходу з ладу техніки нереально або непросто. У подібному варіанті джерела несправності, спосіб ремонту й прийняття рішень будуть визначатися майстром вже вдома, після завершення діагностичних робіт. Сервіс Master911 гарантує, що озвучена нашим співробітником розцінка за виправлення духовки буде абсолютно точно відповідати сумі оплати, зафіксованої в прейскуранті. Ми прагнемо до того, щоб наші клієнти змогли ознайомитися з вартістю необхідної сервісної послуги заздалегідь. Якраз тому ще на стадії оформлення заявки просимо дати відповідь на кілька питань для ясності проблеми.

Що Ви завжди отримаєте?

Зателефонувавши в сервіс побутових послуг Master911 з оперативного ремонту та технічного обслуговування газової домашньої духовки чи кухонних плит за вашою адресою у Тернополі, Ви можете сподіватися на:

  • Компетентний і надійний сервіс духовки та плити всіх моделей і типів від різних виробників, незалежно від року випуску обладнання;
  • Контроль якості виконуваної техніком роботи з боку сервісу. Ми враховуємо будь-які зауваження щодо дефектів, допущених нашими фахівцями, і запевняємо в тому, що всі вони обов'язково будуть усунені;
  • Екстрений прихід техніка на виклик, а також оперативне виконання абсолютно всіх необхідних робіт. Працюємо 24/7.

Виїжджаємо на виклик у Тернополі і по Тернопільській області

Виїзд в передмістя Тернополя

Сервіс побутового ремонту Master911 виконує термінові ремонтні роботи духовок у Тернополі (смт Велика Березовиця, смт Великі Бірки, с. Підгородне, с. Мишковичі, с. Біла, с. Плотича, с. Великий Глибочок, с. Великі Гаї, с. Байківці, с. Петриків, с. Смиківці, с. Гаї-Шевченківські) і в приміській зоні. І тоді прибуття майстра може відняти трохи більше часу - в середньому п'ять-шість годин.

Виїзд фахівця по місту у Тернополі

У випадку, якщо вам терміново потрібен оперативний, надійний і якісний монтаж, ремонт або установка, регулювання, налагодження духовки у Тернополі, відразу звертайтеся в маркетплейс Master911. Мешканці міста мають можливість на приїзд техніка за адресою вже через 3 години після оформлення замовлення на виклик.

Виїзд можливий по всій території Тернопільської області

В основному, у всіх маленьких і великих містах, селищах і селах Тернопільської області (м. Зборів, м. Тернопіль, м. Кременець, м. Почаїв, м. Шумськ, м. Борщів, м. Збараж, м. Бучач, м. Монастириська, м. Копичинці, м. Хоростків, м. Ланівці, м. Бережани, м. Теребовля, м. Підгайці, м. Скалат, м. Чортків, м. Заліщики, смт Підволочиськ, смт Велика Березовиця, смт Козова, смт Козлів, смт Великі Бірки, смт Коропець, смт Микулинці, смт Дружба, смт Гусятин, смт Заводське, смт Вишнівець, смт Залізці) у нас живуть свої техніки. Таким чином, Ви зможете розраховувати на те, що майстер з ремонту та техобслуговування газової побутової плити й духовки у Тернополі приїде в цей же день, а також значно збережете кошти на транспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через велику сезонну завантаженість, виїзд майстра переноситься на найближчу дату.

Зона обслуговування Тернопіль