Встановлення посудомийної машини у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню посудомийних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення дверцят посудомийної машини

Цінові пропозиції по встановленню посудомийних машин від найкращих майстрів у Тернополі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення посудомийних машин у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню посудомийних машин у Тернополі

Відгуки по встановленню посудомийних машин у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка та підключення досвідченим професіоналом посудомийки - запорука її надійної, тривалої та ефективної роботи.

Компетентне проведення стартових, настановних робіт охоплює ряд невід'ємних етапів:

 • Розпакування, звільнення техніки від фіксуючих деталей і ретельний огляд з метою виявлення зовнішніх дефектів: вм'ятин, тріщин або подряпин і, крім того, на присутність всіх комплектуючих.
 • Оптимальний вибір місця монтажу повинен проводитися уважно, незалежно від моделі машини. Поверхня підлоги робиться надійною та ідеально рівною, для того, щоб створити стійке та строго горизонтальне положення.
 • Вбудована посудомийна машина (налагодження та установка у Тернополі) з метою безпеки забезпечується особливою розеткою.
 • Наступним кроком установки посудомийної машини буде монтаж зливу. Необхідна висота, на якій встановлюється спуск води на рівні 55-65 см від підлоги. Максимально дозволена довжина цього шланга, яка забезпечує коректність роботи зливного насоса - не більше 2-х метрів.
 • Кінцева стадія послуги - фіксація лицьової панелі.

Незалежно від марки обладнання, після робіт з монтажу, майстер повинен перевіряти якість з'єднань. Після чого техніку підключають до мережі та роблять пробний пуск без завантаження посуду. В ході цього циклу потрібно впевнитись, що нема протікання в момент забору та спуску води.

Маркетплейс Master911 пропонує якісний монтаж будь-якої вашої посудомийної машини у Тернополі: Siemens (Сіменс), Beko (Беко), Candy (Кенді), Zanussi (Зануссі), Bosch (Бош), Electrolux (Електролюкс), Indesit (Індезіт), Gorenje (Гореньє) та інших.

Виконавці робіт сервісу домашнього ремонту Master911

Щоб отримати допуск до виконання робіт, всі наші майстри спочатку пройшли професійне навчання та отримали за іспит від 4,5 бали.

Таким чином, після іспиту з сотні кандидатів в середньому "відсіюється" близько 80-85 осіб.

Наші майстри відповідально, сумлінно та з повною віддачею ставляться до виконання роботи, не вживають ненормативну лексику, ввічливі, не курять, пунктуальні, і завжди підтримують порядок в робочій зоні. У процесі роботи майстри використовують власні матеріали, але при виникненні будь-яких проблем, вони беруть техніку в сервісну майстерню.

Яким чином обчислюється ціна професійного монтажу та підключення посудомийних машин у Тернополі?

Важливе правило роботи сервісу Master911 - повністю прозоре та зрозуміле ціноутворення. З цієї причини вартість типових робіт, не включаючи ціни замінених запасних частин і транспортних витрат, наводиться в прайс-листі.

У момент вашого дзвінка ми ставимо уточнювальні питання. Отримана інформація дає можливість нам проконсультувати замовника і встановити орієнтовну ціну необхідних робіт. Таким чином, якщо мова йде про типові роботи, як, наприклад, підключення і установка побутової вбудованої посудомийки у Тернополі - вартість названа відразу.

В окремих випадках "симптоми" несправності надмірно нечіткі, що ніяк не дає можливості віддалено знайти причину виходу з ладу техніки. Після приїзду майстра та виконання ним діагностичних робіт буде визначена вартість послуги, і вона збігається із зафіксованою в прейскуранті.

Що Ви будете мати?

 • Швидкий виїзд на виклик.
 • Грамотна установка, а також приєднання, початковий пуск і налагодження. Техніки маркетплейсу Master911 постійно працюють з марками всіляких виробників, що гарантує їх багатий досвід.
 • Відповідаємо за рівень якості послуг. Нами постійно здійснюється контроль якості робіт, виконаних нашими фахівцями. Тому, при виявленні похибок, недоліків, дефектів в роботі фахівців, звертайтеся в наш маркетплейс, і ми виправимо помилки.

І, крім цього

 • Договір. По завершенні робіт ми надаємо акт про виконання сервісних послуг.
 • Прозора, зрозуміла ціна. Підрахунок послуг незмінно відповідає досвіду техніка.
 • Надійна страховка. Майстри Master911, в першу чергу, піддаються перевірці персональних даних. Тому, зіткнувшись з недбалим ставленням, недобросовісністю або грубістю, звертайтеся в нашу службу, і ми допоможемо в розв'язанні конфлікту.
 • Дотримання гарантійних умов. Ми готові надати гарантії на послуги та блоки, деталі, запчастини, які замінювали в ході робіт.
 • Дотримання чистоти та порядку в робочій зоні. Як тільки установка посудомийної машини закінчиться, майстер обов'язково прибирає робоче місце.
 • Фіксована в договорі вартість. Наприклад, монтаж вашої посудомийки, ціна якого вказана в прайсі, не змінюється.
 • Розрахунок за послуги приймається яким завгодно зручним способом - безготівковим переказом або готівкою
 • Екстрений прихід техніка (орієнтовно через 3-4 години з моменту замовлення).
 • Приймання замовлень в режимі 24/7, в т. ч. у святкові дні.

Установка та підключення вбудовуваних посудомийних машин у Тернополі. Робота ведеться у Тернополі з виїздом по Тернопільській області.

Потрібна професійна установка, налаштування та підключення посудомийки у Тернополі - телефонуйте в сервіс Master911. Спеціаліст з технічними знаннями, практичними навичками та багатим досвідом прибуде за вашою адресою та швидко надасть заявлену послугу.

Працюємо в передмісті Тернополя

Тим клієнтам, що живуть в передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), очікувати фахівця, який виконає надійну установку вбудованої машини для миття посуду у Тернополі, доведеться трохи більше - приблизно чотири-п'ять годин.

Виконуємо роботи в м. Тернопіль

Якщо Ви живете в межах міста Тернопіль, то зможете розраховувати на прибуття досвідченого виконавця протягом 3 годин після оформлення заявки. Це гарантує, що установка, налагодження, налаштування буде виконана у встановлений термін.

Ми працюємо по Тернопільській області

Сервіс побутового ремонту Master911 співпрацює з грамотними професіоналами в переважній більшості великих і дрібних поселень Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). З цієї причини вартість установки вийде дешевшою, внаслідок скорочення витрат на автотранспорт. До того ж можете очікувати майстра в день оформлення замовлення на виклик.