globe ru

Заміна компрессора холодильника у Тернополі

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Тернопільській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Тернопільській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Тернопільській області

Всі міста Тернопільській області
Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці

Мотор-компресор вважається найважливішою деталлю морозильного та холодильного устаткування, що відповідає за охолодження. Найчастіше, найкраще рішення у випадках збою в роботі компресора - тільки заміна, оскільки виконаний ремонт необов'язково може гарантувати його безперебійну роботу в майбутньому. До основних причин порушення мотора-компресора треба відносити:

 • різке збільшення напруги в електричній мережі;
 • довготривалу роботу морозильника на великих оборотах, без відключень внаслідок запущеної функції шокової заморозки;
 • недостатньо щільне закриття дверцят робочих камер.

Ознаки порушення в роботі компресора:

 • наростання шуби з льоду на задніх стінках холодильника;
 • збільшення температури в камері;
 • постійна робота електродвигуна;
 • перемерзання продуктів;
 • електродвигун працює, проте, охолодження не помічається;
 • під час роботи холодильника добре чутні абсолютно нехарактерні звуки (тріск, клацання, скрипи, деренчання).

Чи можливий власноручний ремонт чи заміна компресора холодильника?

Багато власників холодильників, зіткнувшись з пошкодженням мотора-компресора, прагнуть зробити ремонт самостійно. Потрібно усвідомлювати, що зробити це самому зовсім не просто, оскільки для цієї мети потрібні не тільки відповідні технічні знання, а й обладнання. До того ж, в разі допущення помилок в процесі дилетантської роботи, є небезпека погіршити проблему, що може стати причиною капітального ремонту аж до невиправного виходу холодильника з ладу.

Найкраще рішення в такій ситуації, коли компресор не працює або працює зі збоями - звернення до досвідченого майстра з ремонту холодильників в сервісі Master911. Всі виконавці нашого сервісу надають список послуг з виїздом за адресою. Наш фахівець зробить візуальний огляд і діагностику, знайде справжню причину несправності та виконає необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за доступною вартістю. Все це надасть шанс уникнути ризиків і дозволить заощадити гроші на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в сервісний пункт і назад, і мати гарантійні умови майстра на зроблений ремонт.

Master911 - компетентне обслуговування або ремонт компресора холодильника

При виявленні будь-якої несправності в роботі домашнього холодильного обладнання звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми приймаємо заявки на виклик майстра в режимі 24/7 у святкові, робочі та вихідні дні. Наші професіонали готові працювати з холодильниками різних моделей і марок: Rainford, Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезіт), Vestfrost (Вестфрост), Atlant (Атлант), Lg, Liebherr (Лібхер), Snaige (Снайге), Донбас, Samsung (Самсунг), Beko (Беко), Норд, ARDO (Ардо) та інших.

В момент оформлення заявки ми постійно ставимо ряд питань щодо компанії-виробника, модифікації й дати випуску морозильника, а також самої причини виклику (зокрема, заміна, діагностика або ремонт компресора холодильника, ціна). Вартість необхідної послуги буде відома замовнику ще до приїзду техніка, крім того, буде запропонована й початкова рекомендація. Ціна всіх типових послуг вказана в прейскуранті, якщо ж у телефонному режимі не вдалося визначити справжню причину несправності й масштаб необхідних ремонтних робіт, тоді остаточна ціна буде повідомлена тільки після приїзду досвідченого майстра та діагностики. Ми гарантуємо, що після закінчення діагностичних робіт озвучена техніком ціна буде збігатися із зафіксованою в прайсі.

Зателефонувавши в сервіс домашнього ремонту Master911, ви зможете сподіватися на:

 • оперативну консультацію та інформацію з приблизної вартості ще до прибуття фахівця;
 • оперативний виїзд фахівця за потрібною адресою;
 • компетентність, найвищий рівень якості та професіоналізм наданої сервісної послуги;
 • комфортний варіант оформити замовлення 24/7.

Наші техніки обов'язково забезпечують чистоту й порядок на своєму місці роботи, не курять, ввічливі.

Потрібне обслуговування компресора в холодильнику?

Сервіс послуг професійних майстрів Master911 надає послуги з ремонту холодильних агрегатів практично всіх типів з оперативним виїздом фахівця у всі населені пункти Тернопільської області.

Плюси маркетплейсу Master911:

 • Забезпечення порядку в робочій зоні. Обов'язкове прибирання свого місця роботи вважається важливою частиною нашого сервісу.
 • Ми працюємо згідно з договором. Перед початком будь-якої роботи ми укладаємо договір з клієнтами. У ньому позначається вартість послуги, яка буде відповідати наявній у прейскуранті.
 • Гарантійні умови. Кожен виконавець сервісу Master911 надає гарантійні сертифікати на виконані послуги й замінені вузли, деталі, блоки.
 • Зручна оплата: готівкою, банківською картою або безготівковим перерахуванням.
 • Особиста відповідальність. За якість послуг наші техніки беруть на себе повну відповідальність. Якщо раптом знайшли будь-які недоробки в ремонті майстра - звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми запевняємо, що всі вони будуть усунені якнайшвидше.
 • Допомога у розв'язанні конфліктів. Всі техніки Master911 при прийманні на службу проходять обов'язкову верифікацію анкетних даних. Тому, при прояві недбалого ставлення фахівця до роботи, повідомте про подію нам, і ми надамо підтримку у розв'язанні виниклого інциденту.

Працюємо щодня у Тернополі з виїздом по Тернопільській області

Робота здійснюється по Тернопільській області

Маркетплейс Master911 співпрацює з фахівцями майже в кожному дрібному та великому населеному пункті Тернопільської області (м. Зборів, м. Тернопіль, м. Кременець, м. Почаїв, м. Шумськ, м. Борщів, м. Збараж, м. Бучач, м. Монастириська, м. Копичинці, м. Хоростків, м. Ланівці, м. Бережани, м. Теребовля, м. Підгайці, м. Скалат, м. Чортків, м. Заліщики, смт Підволочиськ, смт Велика Березовиця, смт Козова, смт Козлів, смт Великі Бірки, смт Коропець, смт Микулинці, смт Дружба, смт Гусятин, смт Заводське, смт Вишнівець, смт Залізці). Тому наші клієнти, які проживають в цій області, можуть сподіватися на прихід майстра в день оформлення замовлення. В такому випадку величезним плюсом буде не тільки швидкість надання послуги, а й суттєва економія коштів на транспортних витратах.

Часом, через велику сезонну завантаженість, прихід фахівця, цілком можливо, перенесеться на наступний день, про що вам повідомлять в момент складання заявки.

Робота ведеться в передмістях Тернополя

Ті замовники, що проживають у приміській зоні Тернополя (смт Велика Березовиця, смт Великі Бірки, с. Підгородне, с. Мишковичі, с. Біла, с. Плотича, с. Великий Глибочок, с. Великі Гаї, с. Байківці, с. Петриків, с. Смиківці, с. Гаї-Шевченківські), зможуть чекати появи досвідченого майстра вже через 4-5 годин.

Працюємо в м. Тернопіль з виїздом за потрібною адресою

Якщо ви проживаєте в межах міста Тернопіль, виїзд фахівця за вказаною адресою приблизно 3 години з моменту подачі заявки

Якщо вас зацікавила компетентна установка нового двигуна-компресора холодильників і підійде доцільна вартість послуги, звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911. Ми обіцяємо, що наданий нами сервіс вам сподобається!