globe ru

Ремонт бойлера у Тернополі

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Тернополі

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Тернопільській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Тернопільській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Тернопільській області

Всі міста Тернопільській області
Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці

Несправності, що часто зустрічаються при роботі бойлера

 • Ремонт або заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо регулятор температури в бойлері вийшов з ладу, значить він вимагає заміни. На несправність зазвичай вказують такі явища: невідповідність встановленої температури, постійні зміни даних на дисплеї, не вимикається підігрівання, на екрані приладу виводиться помилка.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо чути якісь звуки, слабо гріє воду або не вдається включити, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі й звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того факту, що електронагрівальний елемент покрився опадами у вигляді накипу, є підвищена інтенсивність експлуатації, погана вода, фізичне зношення. Отже, потрібно робити обстеження, профілактику, очищення, а при необхідності й заміну непридатних компонентів.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск у магістралі не перевищує нормативний, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за термін експлуатації він забивається частинками іржі або накипу. Щоб залагодити проблему, необхідно виконати заміну клапана.
 • Заміна анода в бойлері. Єдиний захист внутрішніх стінок ємності для води і зварних швів від руйнування та корозії - магнієвий анод. Несвоєчасна заміна анода (при наявності у воді іржі, солей і дрібних суспензій) призводить до пошкодження стінок ємності або ж шару емалі, що може послужити причиною появи протікання ємності водонагрівача.
 • Заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У разі, коли терморегулятор не регулює температуру нагрівання, то рідина почне перегріватися або навпаки не стане нагріватися до встановленої температури, що приведе до зайвого витрачання електричної енергії та інших неприємних наслідків.

Звертаємо вашу увагу!

 • Не робіть ремонт бойлера своїми силами. Не варто пробувати самим виконувати ремонт бойлерів, користуючись порадами щодо відео на ютубі. Виробники водонагрівачів категорично не радять це виконувати. Практика показала, що непрофесійний, дилетантський, самостійний ремонт нерідко призводить до складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся послугою з ремонту бойлера неперевірених фахівців. Послуга з налагодження водонагрівачів, що надається фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована справа, також, як і ремонт власними силами. Це обумовлюється тим, що цей "фахівець" рішуче не готовий брати на себе відповідальність, і, крім того, не дає жодних письмово зафіксованих гарантій на надані послуги.

  Потім, коли обладнання знову зламається, з неперевіреними умільцями більше немає зв'язку або ж вони не поспішають приходити. Ми можемо запропонувати ввічливих, пунктуальних, навчених, перевірених і надійних фахівців з великим досвідом роботи, від техобслуговування, чищення, монтажу, і аж до повного ремонту водонагрівачів у Тернополі!

Співпрацюємо з усіма відомими виробниками: Зануссі (Занусі / Zanussi), Атмор (Atmor), Електролюкс (Electrolux), Аміна (Amina), Хай Терм (Hi-Therm), Віллер (Willer), Тессі (Tesy), Ферролі (Феролі / Ferroli), Атлантік (Atlantic), Термона (Thermona), Чайка), Гарантерм (Garanterm), Горенье (Gorenje), Термал (Termal), Індесіт (Indesit), Баксі (Baxi), АЕГ (AEG), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Галмет (вулкан / Galmet), Термет (Termet), Бош (Bosch), Рода (Roda), Атлант (Atlant), Арістон (Ariston), Фагор (Fagor), Термекс (Thermex), Раунд (Round), Гарантерм (Garanterm), Новатек (Nova Tec) і багатьма іншими!

Що ви отримуєте?

Всі наші клієнти завжди зможуть розраховувати на досвідченого спеціаліста, який виконає цілий ряд послуг з обслуговування, діагностики бойлера, монтажу, ремонту або чищення побутового опалювального пристрою будь-якого ступеня складності і всіх відомих торговельних марок!

Ряд найважливіших позитивних факторів сервісу послуг з ремонту бойлерів у Тернополі Master911:

 • Видача гарантії. Умови по гарантії на надані послуги та замінені блоки, запчастини, вузли, деталі.
 • Кілька способів оплати. Варіанти оплати готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.
 • Приймання заявок робиться цілодобово. Робота ведеться за графіком 24/7, звертайтеся в оптимальний для вас час.
 • Фіксована вартість послуг. Є незмінною вартість ремонту бойлерів у Тернополі, вона завжди відповідає узгодженому прейскуранту і не зміниться після приходу майстра, без неприємних сюрпризів.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за наданим місцем проживання протягом 3-4-х годин.
 • Чистота, компетентність, відповідальність, акуратність, ввічливість та пунктуальність наших майстрів. Після ремонту у список сервісних послуг входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Розумні ціни. У нас розумні розцінки, які відповідають досвіду фахівця. Ви зможете з'ясувати конкретно, яка ціна ремонту бойлера у Тернополі, ще до прибуття нашого фахівця.
 • Присутність договору. По закінченні робіт надаємо акт виконаних послуг.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Тернополі досить просто, легко, швидко і зручно, на весь процес піде не більше 2-х хвилин:

 1. Складання замовлення. Подати замовлення на виклик техніка з ремонту бойлерів у Тернополі ви зможете в телефонному режимі або, залишивши повідомлення на інтернет-сайті.
 2. Відповідь на поставлені запитання. При оформленні замовлення треба дати відповіді на уточнювальні запитання. Після чого наш менеджер зможе відповісти на питання щодо загальної вартості (зокрема, "як довго чекати приходу техніка, яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує перевстановлення термореле?").
 3. Прибуття майстра плюс послуга. Через 2-3 години після подачі заявки майстер відправляється за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик техніка з ремонту бойлера у Тернополі та Тернопільської області

Потрібна діагностика, обслуговування, регулювання або ремонт водогрійного обладнання у Тернополі? Ви можете на нас розраховувати - вирішимо питання за 1 відвідування, даємо гарантію, у нас фіксовані ціни, оригінальні запчастини!

Виклик майстра по Тернопільській області

Наші техніки проживають практично в усіх селищах, селах і містах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), отже, частіше за все, ми приїжджаємо в той же день!

Виклик виконавця в передмістя Тернополя

Якщо вам треба запросити техніка в передмістя Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), тоді прихід фахівця займає трохи більше часу.

Виїзд техніка по Тернополю

Коли ви оформляєте замовлення на виклик в межах Тернополя, то прибуваємо орієнтовно через 3 години після оформлення заяви.

Звертайтеся за послугами в сервісний центр Master911 вже зараз і будьте абсолютно впевнені в екстреному отриманні, високій якості та позитивному результаті надаваних нами послуг від навчених, пунктуальних, перевірених і відповідальних майстрів!