Ремонт газової колонки у Тернополі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Тернопіль та передмісті з виїздом по Тернопільській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Тернополі

Тарас null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Тернополі

Відгуки по ремонту газових колонок у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка будь-якої побутової техніки - прикра проблема, яка порушує звичний уклад нашого життя. Якщо ж мова йде про вихід з ладу, наприклад, газової колонки, то крім дискомфорту, можна говорити ще й про потенційний ризик, пов'язаний з імовірністю витоку газу. Все це вимагає негайного огляду несправного обладнання фахівцем, що володіє необхідними технічними навичками та спеціальним допуском до проведення такого виду робіт.

Ремонт газової колонки

При будь-яких неполадках газового обладнання, в тому числі й колонки, абсолютно неприпустимі спроби самостійно встановити причину того, що сталося й, тим більше, її усунути. Зламану техніку можна відвезти в майстерню, але набагато зручніше та швидше, якщо є можливість викликати фахівця додому. Так вдасться заощадити час, а також сили й фінанси на організацію доставки техніки в майстерню та її зворотне транспортування додому.

Як відбувається ремонт і діагностика

Коли Ви телефонуєте майстрові, як правило, мусите уточнити тип неполадки, щоб у випадку необхідності заміни однієї або декількох запасних частин, фахівець міг їх самостійно придбати ще до приїзду.

Прибувши на місце, майстер з ремонту газових колонок у Тернополі в першу чергу переконується у відсутності ризику витоку газу, після чого приступає до візуального огляду агрегату, а якщо необхідно, то й до проведення комплексної діагностики.

Після того, як фахівець встановив точну причину некоректної роботи обладнання або його повного виходу з ладу, він починає виконувати ремонт.

Чому обирають нас?

 1. Маркетплейс Master911 пропонує повний комплекс кваліфікованих послуг з технічного обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок у Тернополі від всіх відомих виробників, незалежно від моделі та її року випуску;
 2. Заявки на виклик майстра додому приймаються цілодобово, як у робочі, так й у вихідні/святкові дні;
 3. При оформленні заявки ми уточнюємо тип неполадки, виробника й модель виробу, що дозволяє надати первинну консультацію, а також зорієнтувати у приблизних цінах на ремонт газових колонок у Тернополі;
 4. Спеціаліст виїжджає за вказаною замовником адресою в середньому протягом трьох годин, залежно від завантаженості, сезону й геолокації;
 5. Майстрами використовуються тільки оригінальні запасні частини, деталі та витратні матеріали, рекомендовані виробником конкретної газової колонки;
 6. Після закінчення ремонту клієнт отримує на руки гарантійні зобов'язання на всі надані послуги, а також акт виконаних робіт;
 7. Для зручності своїх замовників, сервіс побутових послуг пропонує оплату зручним для вас способом: готівкою або безготівковим переказом.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг з ремонту газових колонок у Тернополі Master911 приймає заявки на проведення широкого спектра профілактичних, діагностичних і ремонтних робіт будь-якого рівня складності від всіх відомих виробників.

Фахівці виїжджають для надання необхідних послуг для виробів від таких брендів: Мора (Mora), Роктерм (Rocterm), Міле (Miele), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Атлантік (Atlantic), Херманн (Hermann), Львів, Віссманн (Вісман / Viessmann), Термона (Thermona), Аквахіт (Aquaheat), Піраміда (Pyramida), Росс (Ross), Матрікс (Matrix), Еталон (Etalon), Бош (Bosch), Беретта (Берета / Beretta), Астон (Aston), Новатек (Nova Tec), Діон (Dion), Термо Альянс (Thermo Alliance), Ферролі (Феролі / Ferroli), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Рока (Roca), Самсунг (Samsung), Нескар (Neckar), Демрад (Demrad), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Сакура (Sakura), Горенье (Gorenje), Нева (Neva), Аміна (Amina), Вестен (Westen), Саванна (Савана / Savanna), Атон (Aton), Юнкерс (Junkers), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), АЕГ (AEG), Мілла (Міла / Milla), Селена (Selena), Термекс (Thermex), Кайзер (Kaiser), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), незалежно від моделі та її року випуску.

Ціна ремонту газових колонок

Остаточна вартість ремонту газової колонки розраховується майстром безпосередньо на місці після проведення діагностики та встановлення причини несправності. Вона базується на рівні складності неполадки, загальному обсязі майбутніх ремонтних робіт, а також ціні деталей, запасних частин і витратних матеріалів, які підлягають заміні. Звісно, що ціни на ремонт водяного вузла, теплообмінника, блоку управління, електромагнітного клапана чи блоку розпалювання газової колонки будуть відрізнятися між собою.

Однак в процесі оформлення заявки в телефонному режимі ми ставимо уточнювальні питання: який потрібен ремонт газової колонки (якого типу несправності), просимо назвати фірму-виробника, модель і рік випуску техніки. Все це дозволяє надати замовнику первинну консультацію, а також приблизно зорієнтувати у вартості майбутнього ремонту.

Поширені несправності газових колонок

Газове обладнання для підігріву води - техніка, для безперебійної роботи якої важливо строго дотримуватися всіх правил і рекомендацій з експлуатації, що стосуються регулярності проведення й необхідного обсягу профілактичних робіт. Так, наприклад, неграмотно виконаний монтаж газової колонки з часом призведе до некоректності в її роботі. Чистка газової колонки теж повинна проводитися своєчасно, і якщо цього не відбувається, то після певного терміну активної експлуатації, техніка дає збій.

Поширені несправності:

 • колонку не вдається ввімкнути;
 • після ввімкнення колонка вимикається;
 • температура фактичного прогріву води нижча за встановлену;
 • слабкий напір води;
 • колонка коптить, з неї падає чорна сажа;
 • з корпусу колонки капає вода;
 • в процесі включення або роботи газової колонки чутні сторонні звуки;
 • відчувається характерний запах газу (ризик витоку!).

Як показує практика, переважної більшості перерахованих несправностей можна було б уникнути, якби своєчасно проводити технічне обслуговування колонки й дотримуватися правил експлуатації.

Виїжджаємо в усі райони Тернополя й передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує терміновий і якісний ремонт та обслуговування газової колонки в Тернополі, а також інших містах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). Майстри працюють також у передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) й інших населених пунктах.

Через три години після оформлення заявки майстер виїжджає за вказаною замовником адресою для проведення всіх видів ремонтних робіт, в тому числі установки газової колонки в Тернополі.

Графік приймання заявок - 24/7, як у будні, так і у вихідні, святкові дні.