Встановлення газової колонки у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Тернополі

Відгуки по встановленню газових колонок у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, ремонт, наладка, сервісне обслуговування проточного водонагрівача повинні здійснюватися тільки досвідченим, підготовленим і надійним (перевіреним) виконавцем, що володіє допуском до газових робіт. Підключення газової колонки повинно робитися з дотриманням встановлених нормативів пожежної безпеки (природної вентиляції, належного перерізу газоходу, якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до улаштування покриттів і так далі).

Поетапні кроки монтажу газової колонки:

 1. При потребі, демонтування проточного водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність тяги в вент-каналі;
 3. Попередня підготовка місця установки;
 4. Фіксація колонки до меблів або стіни;
 5. Врізання колонки в систему водопроводу;
 6. Підключення газового шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Випробування на герметичність з'єднувальних елементів контуру водонагрівача, а також у зоні приєднання до основної системи.

Виконавці нашого сервісу домашнього ремонту володіють досвідом роботи з проточними газовими водонагрівачами різних марок, моделей, виробників: Мора (Mora), Роктерм (Rocterm), Міле (Miele), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Атлантік (Atlantic), Херманн (Hermann), Львів, Віссманн (Вісман / Viessmann), Термона (Thermona), Аквахіт (Aquaheat), Піраміда (Pyramida), Росс (Ross), Матрікс (Matrix), Еталон (Etalon), Бош (Bosch), Беретта (Берета / Beretta), Астон (Aston), Новатек (Nova Tec), Діон (Dion), Термо Альянс (Thermo Alliance), Ферролі (Феролі / Ferroli), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Рока (Roca), Самсунг (Samsung), Нескар (Neckar), Демрад (Demrad), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Сакура (Sakura), Горенье (Gorenje), Нева (Neva), Аміна (Amina), Вестен (Westen), Саванна (Савана / Savanna), Атон (Aton), Юнкерс (Junkers), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), АЕГ (AEG), Мілла (Міла / Milla), Селена (Selena), Термекс (Thermex), Кайзер (Kaiser), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Крауф Хейзен (Krauf Heizen) і багатьох інших.

Увага! Наполегливо рекомендуємо не користуватися послугами підозріло "дешевих" майстрів

Запросивши майстра зі сторони для підключення, ремонту й монтажу газових колонок у Тернополі, Ви ризикуєте як цілісністю, справністю, гарантією, працездатністю агрегату, так і своїм здоров'ям і життям людей.

Майстер неперевіреної кваліфікації не може брати гарантійну відповідальність на себе за ваш агрегат, також, можливо, ви не зможете отримати гарантії та акт виконаних робіт.

Яким чином обчислюється наша ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована в прайсі, якого дотримуються виконавці нашого сервісу. Такий варіант не допускає можливості маніпуляцій з цінами.

Для визначення, до якого виду відноситься потрібна сервісна послуга: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), нам слід поставити ряд уточнювальних питань.

Стандартна (базова) послуга/несправність

Якщо мова йде про типову послугу (або стандартну несправність), наприклад, "ціна установки газової колонки", значить точна вартість вказується завчасно, ще до приїзду техніка, вона фіксована й постійна.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (важко встановити)

При незвичайній послузі/неполадці неможливо кваліфікувати завчасно обсяг необхідних майбутніх робіт, тому кошторис розраховується майстром після діагностики. Ми даємо гарантію, що ціна зазвичай відповідає затвердженим прейскурантам.

Фінальна вартість послуги з діагностики, налагодження, демонтажу, перевірки, установки газової колонки у Тернополі виключно залежить від ціни на розхідні матеріали, типу неполадки й автотранспортних витрат.

Що отримають наші клієнти?

Основні переваги нашого сервісу:

 • Акуратність, охайність спеціаліста та ретельне прибирання свого робочого місця;
 • Невисокі, обґрунтовані й фіксовані тарифи;
 • Подача заявок на виклик виконавця в режимі 24/7;
 • Первинна інформація й консультація, зможемо зорієнтувати в ціні сервісних послуг під час приймання заявки;
 • Екстрений прихід професіонала (в основному, через три години після подачі заявки);
 • Зручний вид оплати послуг;
 • Компетентність, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення майстрів;
 • Забезпечення гарантій на замінені запасні частини та всі виконані послуги, а також акту про виконання робіт.

Додаткові плюси:

 • Всі послуги в одному офісі. Ми надаємо професійні побутові сервісні послуги широкого спектра. Наші майстри прибувають на виклик для діагностики, усунення несправностей різного виду або технічного обслуговування газового котла, холодильника, бойлера, пральної машини, газової колонки, кондиціонера тощо). Також ви зможете замовити вивезення сміття, збирання меблів, виконання електромонтажних, сантехнічних, будівельних та інших видів робіт. Сервіс послуг Master911 дозволяє в будь-яких ситуаціях користуватися допомогою виключно перевірених, надійних, професійних техніків, аби щоразу не шукати виконавця на різних (часом і сумнівних) інтернет-порталах.
 • Досвід. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. Перед початком роботи ми верифікуємо дані паспорта, проводимо іспит на компетентність.
 • Гарантійні зобов'язання. Прийняття на себе відповідальності за замінені в процесі ремонту деталі, комплектуючі, запасні частини та надані майстрами побутового сервісу послуги доводять наші гарантії, надані кожному клієнту.
 • Швидкість роботи. Оформивши заявку на потрібну послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Тернополі, ремонт водонагрівача у Тернополі, перевірка, налагодження, установка газових колонок у Тернополі і так далі), наш клієнт досить швидко отримує контактні дані майстра, який знаходиться неподалік. Логістика нашого побутового сервісу дозволяє техніку з'явитися протягом 2-3 годин після складання заявки.

Як замовити виклик виконавця з установки газової колонки у Тернополі додому?

 1. Оформіть заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На підставі прийнятих додаткових даних щодо вашої побутової техніки і потрібних послуг ми готові надати цілком конкретну консультацію і можемо зорієнтувати в ціні майбутніх робіт ще до приїзду виконавця на виклик.
 3. Безпосереднє надання сервісних послуг. В середньому через три години після подачі замовлення виконавець прибуває на вашу адресу. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - від однієї години до двох.
 4. Виклик пунктуального, досвідченого, надійного фахівця у Тернополі і Тернопільській області

  Якщо Вас цікавить установка газової колонки у Тернополі оперативно, недорого, професійно та надійно, звертайтеся в сервіс послуг професійних фахівців Master911.

  Виїзд по місту Тернополя

  Всім людям, що живуть в межах міста Тернополя, можна очікувати прибуття досвідченого виконавця, що має допуск до виконання такого виду діяльності, вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення.

  Виїзд техніка по Тернопільській області

  Майже у всіх населених пунктах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені виконавці, завдяки чому на прибуття майстра Ви зможете очікувати в той же день, в який подали замовлення.

  Виїзд майстра в передмістя Тернопіль

  На прихід виконавця в передмістя Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), можливо, знадобиться часу трошки більше - близько 5-6-ти годин.

  Фахівці пропонують гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Тернополі. Звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911. Чекаємо на ваш дзвінок! І додатковий плюс - невисока й постійна ціна установки газових агрегатів.