hamburger

Ремонт газової плити у Тернополі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Тернопіль та передмісті з виїздом по Тернопільській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Тернополі

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Тернопільській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Тернопільській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Тернопільській області

Всі міста Тернопільській області
Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці

Газова плита - це побутовий прилад з регульованою інтенсивністю полум'я та рівномірним нагріванням - функціями, що забезпечують комфортність готування. Неполадка пристрої доставляє незручності та збільшує ризик виникнення пожежі. Відновити безпечну й безперебійну роботу на кухні допоможе професійний ремонт газових плит в Тернополі, Збаражі, Бережанах, Почаєві та інших містах Тернопільської області, а продовжити працездатність пристрою - регулярне технічне обслуговування.

Ремонт газової плити

Коли готуєш кожен день, несправності газових плит неминучі. Навіть незначне пошкодження загрожує безпеці. Ризик витоку газу настільки великий, що не можна затягувати з ремонтом. Самостійно ремонтувати прилад - небезпечно. Необхідно від'єднати від газопроводу та звернутися до професіоналів.

Менеджери сервісу послуг з ремонту газових плит у Тернополі Master911 миттєво відповідають на дзвінок, уточнюють проблему, дають консультації та супроводжують надання послуги: від створення заявки до видачі гарантій по кожному виду виконаних робіт. Досвідчений фахівець з необхідними допусками й навичками ретельно оглядає прилад, знаходить пошкодження та пропонує ефективне рішення.

Як відбувається ремонт і діагностика

Онлайновий сервіс домашнього ремонту Master911 - це місце, де можна швидко замовити послугу й дізнатися стартову вартість ремонту газової плити у Тернополі. Після узгодження часу приїзду, менеджер надсилає за вашою адресою майстра з необхідними допусками й інструментами. Спеціаліст сервісу під контролем замовника надає екстрену допомогу:

 • оглядає й оцінює загальний стан приладу;
 • проводить інструментальну діагностику окремих компонентів;
 • усуває виявлені дефекти, прочищає засмічення і змінює зношені деталі;
 • після перевірки працездатності виконує підключення газової плити до розподільної мережі.

Якісне відновлення кухонної техніки забезпечує застосування оригінальних витратних матеріалів відповідних брендів. Завершується ремонт видачею акту й гарантійних документів на кожен різновид виконаних робіт.

Чому обирають нас

Master911 - це сервіс з ремонту газових плит у Тернополі, орієнтований на клієнта. Ми пропонуємо професійне виконання послуг з техобслуговування, діагностики та відновлення побутових приладів, створюємо комфортні умови й численні переваги для замовників:

 • швидкий відгук на дзвінок, попереднє консультування та узгодження часу приїзду в телефонному режимі;
 • співпраця з перевіреними фахівцями, що пройшли співбесіду, мають допуски, інструменти, досвід і навички роботи з газовим устаткуванням;
 • заміна пошкоджених деталей оригінальними аналогами конкретної торгової марки;
 • адекватна ціна ремонту газових плит у Тернополі;
 • відсутність дорогого транспортування громіздкої техніки в ремонтний цех і назад дозволяє заощадити часові та фінансові ресурси клієнтів.

Професійний підхід робить процес відновлення якіснішими і менш стресовим для клієнта.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Розвиток технологій перетворює газові плити в «розумні» прилади, оснащені програмованими елементами управління, РК-дисплеями, індикаторами та іншими цифровими компонентами. Додатковий функціонал підвищує комфортність, але ускладнює виконання ремонтних робіт.

Фахівці, які співпрацюють з сервісом Master911, кожен день чистять жиклери, змінюють клапани, відновлюють герметизацію й електронні елементи. Для досвідчених майстрів готовність ремонтувати газові плити всіх поколінь, модифікацій і брендів - головний критерій професіоналізму. Накопичені навички дозволяють газовим технікам повертати в робочий стан пристрою таких торгових марок як: Беко (Beko), Норд (Nord), Інтерлайн (Interline), Індесіт (Indesit), Гефест (Gefest), Грета (Greta), Аміка (Amica), Дружківка, Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Арістон (Ariston), Міле (Miele).

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс Master911 пропонує послуги з профілактики та відновлення кухонної техніки за доступними розцінками. Вартість ремонту газової плити фіксується після проведення діагностики з урахуванням:

 • відомостей про марку й модель;
 • ступеня пошкодження компонентів;
 • необхідних обсягів робіт;
 • витрат на запчастини й додаткові послуги.

Застосування персонального підходу робить гнучкою цінову політику, яка разом з можливістю готівкової та безготівкової оплати створює привабливі умови для клієнтів.

Поширені несправності газових плит

Уникнути повної заміни побутового приладу дозволяє регулярне техобслуговування. Сертифіковані спеціалісти виявляють та усувають типові пошкодження:

 • збої в роботі електричних компонентів, враховуючи підсвітку й підпал;
 • некоректне функціонування пальників;
 • нестабільне й асиметричне полум'я;
 • сторонні шуми та звуки;
 • нерівномірний розподіл тепла в духовці.

Несправна газова плита загрожує безпеці. Не накопичуйте проблеми, своєчасна допомога професіоналів - гарантія комфорту на вашій кухні.

Виїжджаємо в усі райони Тернополя й передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 - це можливість замовити в одному місці установку, діагностику, профілактику і відновлення кухонної техніки. Ми розуміємо, що несправність приладу порушує звичний життєвий ритм, тому послуга ремонт газових плит в Тернополі та інших приміських населених пунктах (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) доступна в режимі 24/7. Також наші майстри працюють по Рівненській області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), час приїзду майстра в середньому складає 1 день.

Менеджери швидко реагують на заявки й супроводжують процес відновлення: від дзвінка до видачі гарантійних документів. Досвідчений майстер з ремонту газових плит у Тернополі виїжджає за вказаною адресою протягом декількох годин або 1-2 днів в залежності від відстані, сезону й навантаження. Під контролем замовника фахівець проводить діагностику, змінює зношені деталі, перевіряє готовність приладу до подальшої експлуатації й повертає в робочий стан незамінну помічницю на вашій кухні.