Ремонт газової плити у Тернополі

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Тернопіль та передмісті з виїздом по Тернопільській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Тернополі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Тернополі

Відгуки по ремонту газових плит у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газова плита - це побутовий прилад з регульованою інтенсивністю полум'я та рівномірним нагріванням - функціями, що забезпечують комфортність готування. Неполадка пристрої доставляє незручності та збільшує ризик виникнення пожежі. Відновити безпечну й безперебійну роботу на кухні допоможе професійний ремонт газових плит в Тернополі, Збаражі, Бережанах, Почаєві та інших містах Тернопільської області, а продовжити працездатність пристрою - регулярне технічне обслуговування.

Ремонт газової плити

Коли готуєш кожен день, несправності газових плит неминучі. Навіть незначне пошкодження загрожує безпеці. Ризик витоку газу настільки великий, що не можна затягувати з ремонтом. Самостійно ремонтувати прилад - небезпечно. Необхідно від'єднати від газопроводу та звернутися до професіоналів.

Менеджери сервісу послуг з ремонту газових плит у Тернополі Master911 миттєво відповідають на дзвінок, уточнюють проблему, дають консультації та супроводжують надання послуги: від створення заявки до видачі гарантій по кожному виду виконаних робіт. Досвідчений фахівець з необхідними допусками й навичками ретельно оглядає прилад, знаходить пошкодження та пропонує ефективне рішення.

Як відбувається ремонт і діагностика

Онлайновий сервіс домашнього ремонту Master911 - це місце, де можна швидко замовити послугу й дізнатися стартову вартість ремонту газової плити у Тернополі. Після узгодження часу приїзду, менеджер надсилає за вашою адресою майстра з необхідними допусками й інструментами. Спеціаліст сервісу під контролем замовника надає екстрену допомогу:

 • оглядає й оцінює загальний стан приладу;
 • проводить інструментальну діагностику окремих компонентів;
 • усуває виявлені дефекти, прочищає засмічення і змінює зношені деталі;
 • після перевірки працездатності виконує підключення газової плити до розподільної мережі.

Якісне відновлення кухонної техніки забезпечує застосування оригінальних витратних матеріалів відповідних брендів. Завершується ремонт видачею акту й гарантійних документів на кожен різновид виконаних робіт.

Чому обирають нас

Master911 - це сервіс з ремонту газових плит у Тернополі, орієнтований на клієнта. Ми пропонуємо професійне виконання послуг з техобслуговування, діагностики та відновлення побутових приладів, створюємо комфортні умови й численні переваги для замовників:

 • швидкий відгук на дзвінок, попереднє консультування та узгодження часу приїзду в телефонному режимі;
 • співпраця з перевіреними фахівцями, що пройшли співбесіду, мають допуски, інструменти, досвід і навички роботи з газовим устаткуванням;
 • заміна пошкоджених деталей оригінальними аналогами конкретної торгової марки;
 • адекватна ціна ремонту газових плит у Тернополі;
 • відсутність дорогого транспортування громіздкої техніки в ремонтний цех і назад дозволяє заощадити часові та фінансові ресурси клієнтів.

Професійний підхід робить процес відновлення якіснішими і менш стресовим для клієнта.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Розвиток технологій перетворює газові плити в «розумні» прилади, оснащені програмованими елементами управління, РК-дисплеями, індикаторами та іншими цифровими компонентами. Додатковий функціонал підвищує комфортність, але ускладнює виконання ремонтних робіт.

Фахівці, які співпрацюють з сервісом Master911, кожен день чистять жиклери, змінюють клапани, відновлюють герметизацію й електронні елементи. Для досвідчених майстрів готовність ремонтувати газові плити всіх поколінь, модифікацій і брендів - головний критерій професіоналізму. Накопичені навички дозволяють газовим технікам повертати в робочий стан пристрою таких торгових марок як: Беко (Beko), Норд (Nord), Інтерлайн (Interline), Індесіт (Indesit), Гефест (Gefest), Грета (Greta), Аміка (Amica), Дружківка, Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Арістон (Ariston), Міле (Miele).

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс Master911 пропонує послуги з профілактики та відновлення кухонної техніки за доступними розцінками. Вартість ремонту газової плити фіксується після проведення діагностики з урахуванням:

 • відомостей про марку й модель;
 • ступеня пошкодження компонентів;
 • необхідних обсягів робіт;
 • витрат на запчастини й додаткові послуги.

Застосування персонального підходу робить гнучкою цінову політику, яка разом з можливістю готівкової та безготівкової оплати створює привабливі умови для клієнтів.

Поширені несправності газових плит

Уникнути повної заміни побутового приладу дозволяє регулярне техобслуговування. Сертифіковані спеціалісти виявляють та усувають типові пошкодження:

 • збої в роботі електричних компонентів, враховуючи підсвітку й підпал;
 • некоректне функціонування пальників;
 • нестабільне й асиметричне полум'я;
 • сторонні шуми та звуки;
 • нерівномірний розподіл тепла в духовці.

Несправна газова плита загрожує безпеці. Не накопичуйте проблеми, своєчасна допомога професіоналів - гарантія комфорту на вашій кухні.

Виїжджаємо в усі райони Тернополя й передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 - це можливість замовити в одному місці установку, діагностику, профілактику і відновлення кухонної техніки. Ми розуміємо, що несправність приладу порушує звичний життєвий ритм, тому послуга ремонт газових плит в Тернополі та інших приміських населених пунктах (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) доступна в режимі 24/7. Також наші майстри працюють по Рівненській області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), час приїзду майстра в середньому складає 1 день.

Менеджери швидко реагують на заявки й супроводжують процес відновлення: від дзвінка до видачі гарантійних документів. Досвідчений майстер з ремонту газових плит у Тернополі виїжджає за вказаною адресою протягом декількох годин або 1-2 днів в залежності від відстані, сезону й навантаження. Під контролем замовника фахівець проводить діагностику, змінює зношені деталі, перевіряє готовність приладу до подальшої експлуатації й повертає в робочий стан незамінну помічницю на вашій кухні.