globe ru

Ремонт електричної духовки у Тернополі

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Тернополі

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Тернопільській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Тернопільській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Тернопільській області

Всі міста Тернопільській області
Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці

При виявленні некоректної роботи електричної духової шафи, слід зателефонувати в надійний, першокласний і відповідний сервіс для виклику грамотного, пунктуального та компетентного фахівця додому. Будь-які ваші зусилля самостійних діагностичних робіт і подальшого ремонту техніки власними руками можуть послужити погіршенням ситуації, та й ризиком незворотного виходу з ладу пристрою, вимагає капітального ремонту або заміни досить дорогих запчастин.

Часто трапляються такі неполадки електричної духовки:

 • Нерівномірний розподіл тепла в електродуховці. Нерівномірний розігрів духовки є показником її неправильного функціонування. Ймовірно, мова може йти про несправності терморегулятора або ж якоїсь зі спіралей. В процесі діагностики досвідчений фахівець знайде, в чому полягає проблема, та виправить її.
 • Духова шафа взагалі не нагрівається або гріє недостатньо. У подібних варіантах найбільш імовірною причиною висувається несправність або ж вихід з ладу нагрівального елементу, терморегулятора, перемикача.
 • Електродуховка не працює. По завершенні діагностичних робіт, скоріше за все, майстер знайде проблемні аспекти з електромережею, розеткою, проводкою, низькою напругою, або ж встановить несправність датчика температури, збій в роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера.
 • Проблеми з панеллю керування. Причиною неполадки в цьому варіанті, як правило, є збій в роботі сенсорних блоків або ручок, кнопок, клавіш управління.

Сервіс побутових послуг Master911 завжди прийме замовлення на виклик майстра за наданою адресою. Зробимо професійний ремонт, установку, якісну наладку будь-якої домашньої електричної духовки на вашу адресу у Тернополі від таких загальновідомих виробників: Кайзер (Kaiser), Аміка (Amica), Беко (Beko), Норд (Nord), Фагор (Fagor), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Асел (Asel), Бош (Bosch), Міле (Miele), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Піраміда (Pyramida), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Електра, Самсунг (Samsung), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Ліберті (Liberty), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Тека (Teka), Вірпул (Whirlpool), Індесіт (Indesit) та інших.

Майстри сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до роботи з клієнтами, проходить навчання та зобов'язаний скласти іспит. І виключно тих претендентів (це в середньому 15 зі 100), які змогли набрати прохідний бал - чотири з половиною та вище, зараховують на роботу, й тільки їх вважають компетентними та підготовленими для надання послуг нашим клієнтам.

Техніки готові з усіма подробицями пояснити: яка вартість послуг, в чому полягатиме налагодження, які елементи необхідно замінити, й відповідатимуть на будь-які питання клієнта. Професіонали нашого сервісу не курять, наводять чистоту на робочому місці, не вживають нецензурну лексику. Виконавці приїжджають зі своїми інструментами, розхідниками, приладами, якщо несправну апаратуру неможливо відремонтувати у вас вдома, її відвозять у сервіс.

Яким чином встановлюється ціна?

Ціна будь-якої послуги на установку, обслуговування, якісний ремонт і підключення електродуховки у вас вдома у Тернополі детально прописана в нашому прайсі, без транспортних витрат і ціни приладів, запасних частин, деталей, які підлягають заміні.

Ми постійно намагаємося прийти до абсолютно прозорих, виправданих, об'єктивних цін і, разом з тим, намагаємося перед оформленням заявки проінформувати клієнта по оплаті потрібної послуги.

Зокрема, з цією метою, при оформленні вашого замовлення на виклик нашого компетентного майстра для виконання професійного й оперативного ремонту електричних плит або побутових духовок вдома у Тернополі, ми щоразу ставимо уточнювальні питання, як про техніку (модель, виробник, рік випуску), так і про причину виклику майстра.

Іноді, через те, що "симптоми" неполадки нечіткі або ж внаслідок неточної подачі проблеми клієнтом, встановити попередньо оплату сервісної послуги непросто або зовсім не реально. В цьому варіанті остаточний кошторисний підрахунок буде складено фахівцем тепер уже на місці після закінчення діагностики та візуального огляду техніки. Сервіс Master911 гарантує, що вартість буде точно відповідати сумі, зазначеній в нашому прайс-листі.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Якщо вас цікавить недорогий, оперативний і якісний ремонт електричної шафи, звертайтеся до нас, і очікуйте на:

 • Швидкий виїзд техніка за викликом. Наш майстер приїжджає через 3 години після оформлення заявки.
 • Надані кваліфіковані сервісні послуги з оперативного налагодження, професійного ремонту, підключення, обслуговування електроплити або побутової електричної духовки на вашу адресу у Тернополі від всіх фірм, незалежно від "віку" й модифікації техніки.
 • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з монтажу, якісного ремонту або техобслуговування побутових варильних плит або електричних духовок у Тернополі Master911 прийме всі зауваження, скарги або нарікання щодо наших виконавців. У разі виявлення недоліку, ми запевняємо, що всі вони будуть усунені.

Робота за викликом спеціаліста ведеться у Тернополі і по Тернопільській області

Працюємо в межах м. Тернопіль

Якщо, за умови проживання в межах міста Тернопіль, вам потрібен недорогий, професійний і терміновий ремонт вашої духовки у Тернополі, звертайтеся в Master911 і протягом трьох годин з часу оформлення замовлення ви можете очікувати на приїзд техніка до вас.

Працюємо по селищах, містах, селах Тернопільської області

Сервіс послуг надійних майстрів Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, підготовлених, досвідчених техніків в більшості міст, сіл, селищ по Тернопільській області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), з цієї причини Ви завжди зможете очікувати на той приємний момент, що майстер з налагодження електричної духової шафи у Тернополі приїде в день оформлення заявки, та заощадите на автотранспортних витратах.

Часом, через велику сезонну зайнятість, можливий варіант, що виїзд майстра відкладається на найближчу дату.

Працюємо в приміській зоні Тернополя

Якщо ви живете в передмісті Тернополя в приватному будинку, і потрібен надійний майстер з оперативного й ефективного ремонту, налагодження, підключення або обслуговування електричних домашніх духовок та електроплит у Тернополі (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), організуємо його приїзд за потрібною адресою протягом 4-5 годин після подачі замовлення.