Ремонт електричної плити у Тернополі

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Тернополі

Відгуки по ремонту електричних плит у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонти склокерамічних плит, кухонних електроплит, варильних поверхонь або духовок прийнято умовно розділити на три типи: середнього ступеня складності, складний і простий.

 • Роботи середньої складності припускають наявність навичок, високої кваліфікації й технічних знань, оскільки зазвичай вони пов'язані з електротехнікою. В ході робіт майстер відновлює, змінює або налагоджує зношені прилади, деталі, вузли.
 • Складний (капітальний) ремонт електроплити у Тернополі передбачає заміну основних конструктивних вузлів духовок, електроплит, вбудованих варильних панелей або склокерамічних плит, до подібного ремонту відносять заміну або відновлення електронних плат, таймерів, блоків управління, сенсорних елементів тощо.
 • Простий ремонт електричної плити у Тернополі враховує виконання діагностичних робіт для обладнання, очищення, усунення механічних неполадок, заміну пошкоджених допоміжних вузлів: мережевого кабелю, обгорілої вилки, ручки управління та інше.

Сервіс Master911 приймає замовлення на проведення діагностики, підключення та виконання ремонту електроплит, духовок, склокерамічних плит або ж вбудованих варильних поверхонь у Тернополі різного рівня складності фактично від усіх прославлених компаній. Наприклад: Аміка (Amica), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Дружківка, Гефест (Gefest), Карпати/ Karpaty), Норд (Nord), Смег (Smeg), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Грета (Greta), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електра, Кайзер (Kaiser).

Яким чином формується ціна?

Всі наші виконавці ремонтують за попередньо затвердженим прайсом, що відкидає варіанти будь-яких маніпуляцій із розцінками на послуги. Виконати професійний ремонт дешевше, ніж замінити техніку. У сервісі домашнього ремонту Master911 адекватна, розумна, чесна та прозора цінова політика.

Однак існують моменти, коли без візуального обстеження практично неможливо правильно визначити, який саме ремонт необхідний. В цьому випадку ми зможемо назвати лише орієнтовну ціну ремонту електроплит у Тернополі, а остаточний розрахунок буде озвучений техніком уже після обстеження. Ми гарантуємо те, що підсумкова вартість ремонту духовок, електроплит, індукційних плит або вбудовуваних варильних панелей у Тернополі буде повністю відповідати затвердженому прайсу.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Екстрений приїзд професійного техніка.
 • Цілодобове приймання заявок на виїзд техніка за адресою.
 • Економія Ваших коштів. Оскільки наші техніки розташовані неподалік, автотранспортні витрати мінімальні.
 • Середня вартість по ринку. Ціна буде завжди фіксованою, конкурентоспроможною, середньоринковою та відповідатиме досвіду, знанням і компетентності майстра.
 • Завжди доброзичливе ставлення, ввічливість, акуратність і пунктуальність. Після закінчення всіх процесів наші виконавці неодмінно прибирають своє місце роботи.
 • Зручний для вас порядок розрахунку. Оплата проводиться всіма зручними для вас способами: банківською картою, безготівковим перерахунком або готівкою.
 • Фіксована ціна. Вартість будь-якої необхідної сервісної послуги неухильно відповідає прайсу, який затверджений і названий заздалегідь. Ще до прибуття виконавця додому ви будете зорієнтовані в ціні й точно знатимете, скільки коштуватиме, наприклад, обслуговування варильних панелей, духових шаф, склокерамічних плит або побутових електроплит у Тернополі.

Особливості функціонування сервісу Master911

 • Наявність практичного досвіду. Співпрацюємо виключно з досвідченими, кваліфікованими та грамотними професіоналами. Перед початком співпраці майстер складає іспит, проходить співбесіду, тестується за встановленими параметрами й передає паспортні дані, що підтверджують його особу.
 • Забезпечення гарантії. Всі надані послуги та встановлені в ході ремонту запасні частини забезпечуються гарантією.
 • Договір. Ми надаємо акт виконаних робіт.
 • Великий спектр сервісних послуг в одному місці. Маркетплейс створений для замовлення послуги компетентного, кваліфікованого, перевіреного сантехніка, виконавця електромонтажних робіт, електрика, а крім того, є можливість замовити вивіз сміття, хімчистку м'яких меблів, складання меблів і так далі.

Яким чином можна подати заявку на виклик майстра?

 1. Як оформити заявку. Здійснити це можна за допомогою запропонованої на web-сайті форми або в телефонному режимі.
 2. Уточнювальні питання. Дайте відповідь на кілька необхідних питань: привід для виклику спеціаліста, виробник, модель, тип, вік електричної плити.
 3. Надання первинної консультації, рекомендації, допомоги та, якщо необхідно, підтримки. Ще до приходу техніка ми можемо надати початкову підтримку й консультацію та вкажемо приблизну ціну подальшої сервісної послуги.
 4. Приїзд виконавця додому. Як правило, протягом трьох годин після подачі заявки на виклик наш виконавець прибуває додому.

Замовлення майстра з налагодження духових шаф, варильних поверхонь, склокерамічних плит або електричних плит у Тернополі і по всій території Тернопільської області

Терміновий виїзд виконавця по Тернополю

У випадку, якщо вас зацікавив надійний ремонт духовок, склокерамічних плит, вбудованих варильних поверхонь або електричних плит у Тернополі, і ви перебуваєте в межах міста, то через 2-3 години після подачі заявки, висококваліфікований виконавець, що володіє технічними знаннями, практичним досвідом і необхідними навичками, приїжджає додому.

Виїзд фахівця в передмістя Тернополя

На приїзд фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 5-6 годин

Виїзд майстра в міста, селища, села по Тернопільській області

Майже в кожному місті, селищі, селі ми маємо своїх майстрів, які в основному прибувають до Вас в цей же день, коли подали заявку. Замовлення послуг в нашому сервісі побутового ремонту допомагає істотно заощадити транспортні витрати й час. У деяких випадках, які пов'язані з великою сезонною завантаженістю, приїзд техніка додому може переміститися на один день.