Обслуговування газового котла у Тернополі

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Тернополі

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс та діагностика газових обігрівальних котлів у Тернополі може враховувати в себе ремонтні роботи, обслуговування та профілактичні огляди:

 • Виконання щорічних планових заходів, які ведуться перед стартом сезону опалення.
 • Комплексне ТО - виконується один раз у два роки. Йому підлягають елементи, які мають довготривалий термін експлуатації. Ця послуга охоплює: перевірку вентиляторів, заміну клапанів, промивання теплообмінника, монтаж сальників.
 • Екстрене обслуговування, необхідність у виконанні якого визначена несправністю котла.

Регулярне обслуговування побутового газового обладнання робиться з метою своєчасного виявлення частин, які вимагають проведення регулювання, ремонту або заміни, це допоможе усунути загрозу формування трудомісткою неполадки й остаточного виходу з ладу газового агрегату (саме в період опалювального сезону).

Master911 надає широкий реєстр якісних сервісних робіт з обслуговування та ремонту газового опалювального котла або інших побутових пристроїв будь-яких моделей: Бош (Bosch), Данко (Danko), Ренс (Rens), Термет (Termet), Рода (Roda), Демрад (Demrad), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Альфа (Alpha), Елексія (Elexia), Колві (Kolvi), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Вольф (Wolf), Юнкерс (Junkers), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бонжуані (Bongioanni), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Будерус (Buderus), Хай Терм (Hi-Therm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Протерм (Protherm), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Грандіні (Grandini), Іммергаз (Immergas), Різон (Reeson), Део (Daewoo), Тіберіс (Tiberis), Шафуто (Chaffoteaux), Фондітал (Fondital), Геліос (Helios), Вулкан (Vulkan), АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Радіант (Radiant), Роктерм (Rocterm), АОГВ Житомир, Атем (Аtem), Новатек (Nova Tec), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сайм (Сім / Sime), Кітурамі (Kiturami), Нобель (Nobel), Нав'єн (Navien), Вестен (Westen), Маяк, Соллі (Солі / Solly), Нова Флоріда (Nova Florida), Сіменс (Siemens) і багатьох інших.

Техніки сервісу побутового ремонту Master911

Кожен з виконавців нашого сервісу перед початком співпраці обов'язково повинен пройти серйозну підготовку з питань роботи з клієнтами та скласти іспит.

Допускається до роботи менша група претендентів, всього лише 15 зі 100, - тільки ті, чий середній отриманий бал не нижчий, ніж 4,5. В процесі проведення ремонтних робіт вони тримають в порядку своє робоче місце, а по завершенні обов'язково виконують прибирання. Фахівці Master911 відрізняються пунктуальністю, серйозним ставленням до роботи, не використовують нецензурні вирази та не палять.

Яким чином визначається ціна?

На практиці майже при 100% ситуацій вартість техобслуговування газових агрегатів (котлів) у Тернополі орієнтовно на 85% дешевша, ніж ремонтні роботи при повному виході з ладу газового обладнання.

Тарифи на всі типові послуги (наприклад, ціна обслуговування газових побутових котлів), без урахування транспортних витрат і вартості запасних частин, які в ході ремонтних робіт можуть підлягати заміні, зазначено в прайс-листі.

Щоб конкретніше Вас зорієнтувати у приблизній вартості майбутніх робіт, в момент складання заявки ми завжди ставимо уточнювальні питання про ваше обладнання та мету виклику фахівця. Такий підхід до справи відкидає ймовірність розбіжності в ціні, озвученої виконавцем вже вдома, та зафіксованої в прейскуранті.

Трапляються нюанси, коли через неправильне пояснення виниклої проблеми встановити тип, обсяг і складність необхідного ремонту неможливо. В такому варіанті остаточна кошторисна вартість буде озвучена фахівцем за результатами виконання ним діагностики та виявлення чіткої причини виходу техніки з ладу.

Маркетплейс Master911 регулярно перевіряє чинні ринкові розцінки та контролює звіти своїх фахівців з виконаних замовлень. Ми даємо гарантію, що зазначена сума до оплати буде точно узгоджуватися з розцінками, зазначеними в прайсі.

Що отримують наші клієнти?

Оформлюючи замовлення на сервісне обслуговування, якісний ремонт, налагодження газових апаратів (котлів) чи будь-яких інших домашніх пристроїв у Тернополі в Master911, Ви отримуєте:

 • Надання грамотних послуг з обслуговування практично всіх видів опалювальних газових котлів: навісних (настінних), одноконтурних, підлогових і двоконтурних.
 • Постійний контроль якості наданих нашими фахівцями послуг. При виникненні питань, зауважень або побажань звертайтеся до нас, у випадках виявлення різних дефектів, фахівець обов'язково виправить їх.
 • Екстрений приїзд досвідченого майстра та швидке проведення техобслуговування газового пристрою.

Крім цього, зателефонувавши нам, Ви зможете очікувати на:

 • Гарантійні умови. На всі надані послуги та замінені в ході ремонту запасні частини й деталі поширена гарантія.
 • Встановлену вартість в контракті. Так, наприклад, техобслуговування газових котлів від виробника Ariston має в нашому сервісі затверджену в прайсі ціну, яка залишається незмінною.
 • Лояльну вартість. Справедливу, доступну, прозору та середньоринкову вартість послуг, що відповідає умінню техніка.
 • Гнучку оплату. Допустимість розрахунку безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Роботу без свят, перерв і вихідних. Цілодобове приймання замовлень, в робочі, вихідні та святкові дні.
 • Службу підтримки. Якщо раптом ви будете незадоволені наданою послугою, зверніться в службу техпідтримки, ми зможемо допомогти розв'язати конфліктне питання.
 • Дотримання порядку в процесі роботи. Неодмінне прибирання фахівцем після закінчення ТО або виконання ремонту.
 • Договірні умови. По завершенні проведення завдань Ви підписуєте акт про виконання послуг.
 • Швидку обробку замовлень. Прихід техніка протягом трьох годин.

Робота ведеться у Тернополі і по заявках на виклик виконавця по Тернопільській області

Наші професіонали працюють в передмісті Тернополя

Якщо хочете замовити якісне обслуговування, ефективний ремонт або налагодження газового котла й інших домашніх агрегатів у своєму приватному будинку у Тернополі (приміська зона: Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), то прибуття техніка на вашу адресу зажадає трохи більше часу, десь від чотирьох до п'яти годин.

Обслуговуємо газову техніку в місті Тернопіль

Якщо вас зацікавить професійне обслуговування котла від усіх відомих сьогодні виробників, і ви перебуваєте в межах Тернополя, то вже через три-чотири години з моменту оформлення заявки можна очікувати на приїзд виконавця.

Працюємо на виїзді по Тернопільській області

В сервісі Master911 трудяться майстри у великих і малих селах, містах, селищах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), і це робить можливим приїзд виконавця за викликом в день оформлення замовлення.

Компанія Master911 з ефективного обслуговування, налагодження та професійного ремонту газових агрегатів (обігрівальних котлів) у Тернополі готова надати своїм клієнтам чудову можливість відчутно зекономити час і транспортні витрати.