Чистка газового котла у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Цінові пропозиції по чистці газових котлів від найкращих майстрів у Тернополі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Тернополі

Відгуки по чистці газових котлів у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення газової апаратури - важлива частина техобслуговування опалювального обладнання. Сьогодні існує два стандартних види очищення теплообмінника від кіптяви та твердих відкладень (накипу): хімічний (реагентами) і механічний (ручний, за допомогою щітки).

Систематичне чищення опалювальних газових котлів (раз на рік, на старті сезону) передбачає наступні позитивні переваги:

 • підвищується часовий термін безперебійної експлуатації газового котла;
 • зменшиться витрата газу, і збільшується тепловіддача обладнання;
 • скорочується викид вуглекислого газу, що слугуватиме покращенню навколишнього середовища.

Особливості, які підтверджують той факт, що газова апаратура потребує профілактики, промивання, очищенні:

 • для нагріву потрібно набагато більше часу, ніж раніше;
 • слабкий тиск води в крані;
 • перевантаження циркуляційної помпи;
 • мимовільне вимикання пальника;
 • велика витрата газу при незмінних показниках функціонування газового приладу.

При відсутності систематичного ТО, належного догляду за теплообмінником опалювальних газових котлів, накопичені різного виду забруднення призводять до небажаних наслідків:

 • до перегріву теплообмінних вузлів;
 • відмови в роботі;
 • зниження ефективності його функціональності.

Наші техніки пропонують весь комплекс послуг з професійної чистки та якісної профілактики обігрівальних газових котлів у Тернополі усіх років випуску і моделей: Бош (Bosch), Данко (Danko), Ренс (Rens), Термет (Termet), Рода (Roda), Демрад (Demrad), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Альфа (Alpha), Елексія (Elexia), Колві (Kolvi), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Вольф (Wolf), Юнкерс (Junkers), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бонжуані (Bongioanni), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Будерус (Buderus), Хай Терм (Hi-Therm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термекс (Thermex), Протерм (Protherm), Рока (Roca), Беретта (Берета / Beretta), Грандіні (Grandini), Іммергаз (Immergas), Різон (Reeson), Део (Daewoo), Тіберіс (Tiberis), Шафуто (Chaffoteaux), Фондітал (Fondital), Геліос (Helios), Вулкан (Vulkan), АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Радіант (Radiant), Роктерм (Rocterm), АОГВ Житомир, Атем (Аtem), Новатек (Nova Tec), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сайм (Сім / Sime), Кітурамі (Kiturami), Нобель (Nobel), Нав'єн (Navien), Вестен (Westen), Маяк, Соллі (Солі / Solly), Нова Флоріда (Nova Florida), Сіменс (Siemens).

Фахівці сервісу Master911

Всі наші техніки перед укладенням договору проходять тестування, іспит або співбесіду, як в будівельних училищах. Всього лише 15 осіб зі ста охочих отримують необхідний бал - 4,5. Наші професіонали проявляють пунктуальність і ввічливість, не застосовують ненормативну лексику, серйозно ставляться до роботи, а після закінчення виконання послуг прибирають місце роботи. Майстри приїжджають із власними інструментами, а якщо це необхідно, то беруть обладнання в сервісний центр.

Яким способом розраховується ціна?

Вартість чистки газової апаратури у Тернополі

Загальна вартість професійної чистки та ефективної профілактики опалювального газового котла у Тернополі вдома й систематичне виконання ТО обладнання в більшості випадків вийде відсотків на вісімдесят менше, ніж ремонт несправного газового пристрою.

Тарифи на звичайні послуги наводяться в прайс-листі (без урахування транспортних витрат, а також ціни закупівлі запчастин, які ймовірно потрібно замінити в ході виконання ремонту).

Ви попередньо знаєте вартість робіт

З тією метою, щоб Ви ознайомилися зі справжньою ціною необхідної сервісної послуги, ми змушені поставити питання для уточнення в ході оформлення заявки на відвідування майстра. У тому випадку, якщо послуга стандартна, тоді тариф не може змінюватися.

Але деякі роботи складно вирахувати зі слів клієнта

Не є рідкістю такі ситуації, коли за неточними, непрофесійним або розмитим описами проблеми досить важко вказати причину неполадки та встановити характер, обсяг і складність майбутніх послуг. Не слід переживати, в цьому випадку розрахунковий кошторис складається тепер вже у вас вдома і буде точно збігатися з прайсом. Майстер детально пояснить, яким чином буде сформована розцінка.

Сервіс побутових послуг Master911 вельми суворо відстежує ринкові ціни та звіти своїх техніків по всіх замовленнях.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

Позитивні якості:

 • Здійснюємо контроль якості виконання кожної заявки. Master911 веде контроль послуг наших техніків. У випадках виникнення будь-яких претензій до необхідної послуги ми приймемо ваші претензії й гарантуємо, що технік виправить недоліки.
 • Негайний виїзд майстра. Майстер з професійного сервісу, чистки та промивання газових опалювальних котлів у Тернополі вдома надасть послуги протягом двох годин, виходячи з рівня засмічення й варіанти чистки.
 • Всі види чистки. Ми виконуємо очищення котлів від всіх прославлених виробників, будь-яких моделей і вікових груп.

Додатково:

 • Зручна оплата. Оплату робіт приймаємо готівкою, банківськими картами й безготівковими переказами.
 • Діє затверджений прайс. У наших сервісах затверджена розцінка, яка не змінюється після приходу майстра.
 • Оперативний прихід фахівця. Зазвичай через три години з часу подачі заявки.
 • Чистота робочого місця. Фахівці завжди прибирають на робочому місці.
 • Договірні відносини. Після закінчення надання сервісних послуг клієнт отримає акт про виконані роботи.
 • Справедливі, доступні, прозорі й розумні тарифи. Ціна професійної чистки та промивання газового котла у Тернополі вдома відповідає майстерності фахівця.
 • Забезпечення гарантійних зобов'язань. Гарантійні умови на послуги, що надаються, й замінені запасні частини.
 • Страховка. Master911 перевіряє особисті відомості всіх прийнятих працівників. У разі, якщо ви зіткнулися з неналежним ставленням виконавця, звертайтеся в нашу службу технічної підтримки, й ми допоможемо вирішити спірний момент.
 • Постійне приймання замовлень, без вихідних і святкових днів. Звертайтеся в будь-який час.

Виконуємо роботи за викликами фахівця у Тернополі і по Тернопільській області

Працюємо по селах, містах, селищах Тернопільської області

Ми маємо своїх фахівців практично в кожному населеному пункті Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), внаслідок чого зазвичай майстер прибуває в день подачі заявки на виклик.

Приймаємо заявки на обслуговування газової техніки в межах м. Тернополя

Якщо вас цікавить ефективна, якісна, професійна чистка побутових газових агрегатів у Тернополі у вас вдома й перебуваєте ви на території міста, то орієнтовно через три години з моменту отримання замовлення кваліфікований, перевірений, пунктуальний фахівець, що володіє практичним досвідом, достатніми знаннями й технічними навичками, приходить за вказаною адресою.

Працюємо в приміській зоні Тернополя

Прибуття виконавця в передмістя Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), можливо, займе трохи більше часу - чотири-шість годин.

Іноді, у зв'язку з інтенсивною сезонною завантаженістю, прихід техніка може перенестися на наступний день. Наш сервіс з професійно чистки та промивання газових побутових котлів у Тернополі вдома дозволяє значною мірою заощадити як час, так і транспортні витрати.