Ремонт морозильної камери у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Тернополі

Відгуки по ремонту морозильних камер у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У тих випадках, коли холодильник виходить з ладу, відразу ж з'являється велика кількість незручностей, які ускладнюють життя господарю зламаної техніки. Маркетплейс з надання послуг з ремонту морозильних камер у Тернополі Master911 надає можливість розв'язувати виниклі проблеми в короткі терміни. Після подачі заявки підбирається вільний фахівець з великим практичним досвідом роботи в цій області. По приїзду виконавець виконує діагностичні роботи, називає вартість ремонту морозильної камери, а тільки потім виконує її ремонт. Клієнту потрібно лише підписати акт про виконані роботи, прийняти роботу і почати користуватися відремонтованою домашньою технікою!

Чому обирають маркетплейс Master911?

  • Компетенція. Master911 - сервіс побутових послуг надійних, перевірених, відповідальних, професійних фахівців. Перед початком співпраці виявляються індивідуальні якості, перевіряються паспортні дані, і, крім того, новий майстер з ремонту морозильних камер у Тернополі проходить співбесіду.
  • Швидкість виконання замовлення. Після факту оформлення та обробки online-замовлення на налаштування, ремонт, установку, ми негайно ж зв'язуємося з замовником. Також замовлення ви зможете оформити, зателефонувавши за контактним телефоном.
  • Гарантія. Колосальний досвід техніків і наше намагання задовольнити побажання всіх споживачів, дають можливість видавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в деяких випадках вона може тривати до 1 року.
  • Всі послуги в одному місці. Великий перелік всіх виконуваних домашніх послуг: ремонт, установка, налагодження різних котлів, колонок, пральних машин та холодильного обладнання, рівним чином пропонуємо послуги доставки товарів, вивезення сміття, сантехніка, складання меблів та ін.

Лагодимо морозилки всіх модифікацій

Морозильна камера - це пристрій з досить низькою температурою. Коли раптом виникли які-небудь відхилення (видає шум, погано морозить, підтікає, утворюється конденсат), це означає, що холодильному агрегату потрібна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Тернополі.

Список світових брендів морозилок, з якими ми працюємо: Арістон (Ariston), Лібхерр (Liebherr), Ліберті (Liberty), Вестфрост (Vestfrost), Прівілег (Privileg), Стінол (Stinol), Індесіт (Indesit), Зануссі (Занусі / Zanussi), Дніпро), Норд (Nord), Технохолод, ЛЖ (LG), Вірпул (Whirlpool), Снайге (Snaige), Сіменс (Siemens), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Голд (Gold), Еленберг (Elenberg), Електролюкс (Electrolux), Атлант (Atlant), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Бош (Bosch).

Фахівці нашого сервісу домашнього ремонту займаються не тільки виправленням морозилки Індезіт або ж будь-якої іншої моделі, але й можуть надавати сервісні послуги, які пов'язані зі встановленням, технічним обслуговуванням, очищенням, запуском та діагностикою холодильного обладнання.

Досить поширені проблеми з морозильними камерами

Не запускається компресор

Така аварія є чи не найскладнішою. Головні причини: перевищення рівня зношення комплектуючих і неправильне використання пристрою. Можуть бути й інші причини, це пояснюється тим, що багато господарів морозильних пристроїв постійно перевантажують їх, а також техніка безперервно функціонує. Для того щоб відремонтувати холодильник, потрібно змінити двигун-компресор.

Заміна ущільнювача на дверцятах морозильного агрегату

Така проблема виникає у морозильних агрегатах, які стоять в магазинах, барах, кафе або ресторанах, дверцята тут дуже часто відкриваються та закриваються, і з цієї причини гумові ущільнювачі швидко спрацьовуються. З цієї причини дверцята не щільно прилягають по контуру, дверна гума тріскається, руйнується, холодильник не герметичний. У камеру потрапляє прогріте повітря, продукти погано охолоджуються, термоізоляція діє не ефективно, температура не відповідає заданій, а компресор функціонує даремно, отже, відбувається зношення деталей, блоків, пристроїв, вузлів.

Несправність електронного блоку управління

Якщо ламається електронний модуль управління, то мотор холодильного обладнання зовсім не запускається. У деяких випадках вдається перепрограмувати його, але нерідко буває і так, що єдиним способом проведення ремонту є заміна.

Витік фреону

Фреон - це холодоагент, який служить для зниження температури в морозильній камері. Якщо виниклу ожеледь хтось намагається відбити зі стінки морозилки або трохи зірвати чим-небудь гострим, тоді можна порушити герметичність капілярних трубок, по яких фреон і подається. Його втрата не зупиняє двигун-компресор, однак процес охолодження буде неефективним. При цій проблемі потрібно вимкнути морозильну камеру, вийняти всі продукти, викликати техніка.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери з електронним управлінням забезпечуються не терморегуляторами, а температурними й повітряними регуляторами. Наприклад, ремонт морозилки фірми Liebherr з такою несправністю буде полягати в заміні пошкодженого датчиками.

Пошкодження терморегулятора холодильників

Всі марки холодильників забезпечуються терморегуляторами, які регулюють температурний режим в камері. Несправність термостата може призвести до неправильної роботи компресора: морозить, не перестаючи, взагалі не запускається, охолоджує дуже слабо, не морозить зовсім або морозить занадто сильно. З огляду на те, що пошкоджені терморегулятори не піддаються ремонту, для усунення несправності потрібно його поміняти.

Крім перерахованих поломок морозильних камер, часто трапляються і деякі інші проблеми, наприклад, збій індикаторів, запах горілого пластику, нагрів корпусу, скупчення води, поява "шуби" на стінках і т.д.

Виїжджаємо на замовлення в усі райони Тернополя та передмістя

Уточнивши зібрану інформацію, підбирається незайнятий фахівець, який після оголошення ціни ремонту морозильної камери відразу ж приступає до виконання замовлення. Часом ремонт, налаштування, діагностика, установка може починатися, через 2-3 години після надходження заявки. Наш сервіс послуг здійснює гарантійне, якісне й оперативне виконання широкого ряду робіт у Тернополі (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) та в інших великих і малих населених пунктах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці).