Заміна хрестовини пральної машини у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна хрестовини пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по заміні хрестовини пральних машин у Києві

Середня оцінка: 4.5

На основі 2 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Татьяна

21 January 2023, 12:54
Заміна хрестовини пральної машини
Київ

Все добре

Дмитро

16 January 2023, 14:47
Заміна хрестовини пральної машини
Київ

Все гут, дякую) Основну проблему підтікання було ліквідовано. Рекомендую майстрів з сервісу Майстер911.

Заміна хрестовини пральної машини у Києві

Хрестовина в будь-якій із пралок є комплектуючою, завдяки якій вдається зв'язувати між собою бак та барабан. З огляду на її призначення стає зрозуміло, що будь-яка поломка такої деталі призводить до подальшої неможливості використовувати техніку у різних режимах. Представлена комплектуюча виконана у хрестоподібній формі, а її елементи були зібрані із застосуванням легких, досить м'яких металевих сплавів.

Якщо вчасно не виконати ремонт, поломка може стати серйознішою, оскільки відбувається вихід з ладу підшипників, ТЕНа. З цієї причини необхідно замовити послугу заміна хрестовини пральної машини у Києві, викликавши фахівця додому та скориставшись вигідною вартістю. В результаті буде проведено ретельну перевірку техніки з метою пошуку інших несправностей, що призвели до виходу з ладу хрестовини.

Причини виходу з ладу хрестовини у пралках

У процесі експлуатації машини LG потрібно бути дуже уважним і звертати увагу на будь-які відхилення. Найчастіше техніка самостійно підкаже користувачеві про те, що сталася поломка і вкаже, яка саме поломка (на дисплеї висвічується відповідний код помилки).

Серед найбільш поширених причин зробити заміну хрестовини пральної машини відзначають такі:

 1. Проблема у роботі підшипників – це одна з найчастіших причин. Адже за наявності проблем, пов'язаних із підшипниками, страждає і вал агрегату.
 2. Неправильно виконані ремонтні роботи. Наприклад, встановлення нових підшипників із суттєвими порушеннями, що призвело до пошкодження валу або різьблення болтів для кріплення.
 3. Заводський брак. Такі проблеми можна помітити вже в перші місяці роботи прання та зрозуміти, що потрібна заміна хрестовини пральної машини.
 4. Жорстка вода для прання речей. В результаті відбувається утворення накипу на поверхні деталей, що призводить до їхньої поступової деформації.

Щоб зрозуміти, коли саме потрібна заміна хрестовини пральної машини, ціна якої вказана в прайсі сервісу Мастер911, потрібно викликати фахівця додому. Адже лише грамотно проведена діагностика може гарантувати правильну причину поломки, а отже, і правильний метод її усунення.

Коли потрібний ремонт хрестовини машинки у Києві?

У більшості випадків потрібна повноцінна заміна хрестовини пральної машини пошкодженої деталі. Однак відзначають ситуації, коли можна заощадити та провести відновлення хрестовини пральної машини за демократичною вартістю. Найчастіше це відбувається, коли користувач своєчасно помітив несправність та звернувся за кваліфікованою допомогою.

Якщо сторонні шуми виникли внаслідок зношеного набору підшипників, потрібно буде замінити їх, і проблема зникне. Коли на поверхні хрестовини та/або на валу були виявлені візуальні дефекти, помітні та без професійної діагностики, необхідно проводити повноцінну заміну хрестовини пральної машини за допомогою фахівця.

Процедура заміни хрестовини у пралках різних брендів у Києві

Усі ремонтні роботи, пов'язані з машинками, починаються з того, що відбувається відключення техніки від електромережі та зливу залишків води. Після цього майстер береться до розбирання обладнання:

 • Знімається верхня кришка або фасадна частина панелі (залежно від особливостей конструкції конкретної моделі).
 • Відбувається відключення двигуна, зняття бака.
 • Першими перевіряються саме підшипники щодо природного зносу. Якщо потрібно, відбувається заміна всього підшипникового вузла, але в такому разі не обійтися без заміни сальників.
 • При огляді хрестовини, а також діагностики із застосуванням спеціальних інструментів вдасться зрозуміти, що робити з деталлю – змінювати або відновлювати.
 • Коли ремонт хрестовини пральної машини завершено, здійснюється складання прання у зворотній послідовності.

Потім майстер запускає техніку, перевіряючи її працездатність: вибирають різні режими, щоб протестувати роботу обладнання на всіляких навантаженнях. Додатково будуть надані офіційні гарантії від фахівця, що підтверджують високу якість виконаної роботи.

Як і де дізнатись ціни на ремонт пралок у Києві?

Коли потрібно замовити послугу ремонт хрестовини пральної машини, ціна якої вказана у відповідному прайсі, необхідно проконсультуватися з майстром. Адже остаточна ціна залежить від:

 • бренду машинки, певної моделі;
 • наявності додаткових поломок інших комплектуючих;
 • причини несправності хрестовини, варіантів її ремонту – відновлення чи заміна.

У разі заміни до вартості ремонту слід також додати ціну нової запчастини, яку допоможе підібрати фахівець, відштовхуючись від виділеного клієнтом бюджету.

Переваги професійної допомоги від спеціалістів сервісу Мастер911 у Києві

На сервісі Мастер911 запропоновано більше, ніж 5000 фахівців різної кваліфікації, які готові виїхати додому до клієнта для усунення різних несправностей у роботі. Звертаючись за допомогою до професіоналів, всі клієнти отримують такі незаперечні переваги:

 • Демократичні ціни на послуги, що надаються.
 • Допомога у виборі та купівлі нових комплектуючих для можливої заміни хрестовини пральної машини у Києві.
 • Особистий помічник, який допоможе підібрати майстра певної кваліфікації, готового виїхати в citydistrict та інші райони Києва.
 • Наявність необхідного набору інструментів, які фахівець бере на кожен виклик.
 • Консультації, надання розгорнутих відповідей на запитання клієнта щодо ремонту техніки.
 • Обслуговування обладнання різних брендів та оперативна заміна хрестовини пральної машини.

Викликати професіонала можна в будь-який зручний для клієнта день та час. У більшості випадків вирішення проблем здійснюється протягом одного дня, якщо не йдеться про складні поломки, коли необхідні тривалі пошуки відповідних деталей на заміну. Перед візитом майстра клієнт має підготувати робоче місце, надаючи вільний доступ до техніки з різних боків.