Чистка газового котла у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Києві

Відгуки по чистці газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, регулювання автоматики й чистка скупчених продуктів згоряння газових агрегатів є важливим елементом техобслуговування системи теплопостачання. На сьогодні є два основних способи очищення теплообмінників: механічний (ручний, із застосуванням щітки) і хімічний (промивка реагентами).

Систематичне проведення чистки газової апаратури (раз на рік, на старті кожного опалювального сезону) має наступні позитивні переваги:

 • скорочується викид в навколишню атмосферу вуглекислого газу, і поліпшується екологія;
 • знижується кубатура витрати газу, і підіймається тепловіддача опалювального обладнання;
 • збільшується тривалість надійної експлуатації котлів.

Показники, що вказують на те, що газовій апаратурі необхідна профілактика, чистка, промивка:

 • перегрів циркуляційної помпи;
 • недостатній напір води в системі;
 • збільшення витрати газу без зміни налаштувань роботи газового приладу;
 • для нагріву потрібно набагато більше часу, ніж раніше.

При відсутності ТО, належного догляду за теплообмінником опалювальних котлів, накопичені різного типу забруднення призводять до небажаних наслідків:

 • втрати ефективності його діяльності;
 • відмови в роботі;
 • перегріву (закипання) теплообмінних елементів.

Наші фахівці надають весь комплекс сервісу з професійної чистки або промивання газових домашніх котлів у Києві у замовника вдома різних років виготовлення і моделей: Бонжуані (Bongioanni), Нобель (Nobel), Атон (Aton), Атем (Аtem), Вестен (Westen), Різон (Reeson), АЕГ (AEG), Маяк, Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Термона (Thermona), АОГВ Житомир, Новатек (Nova Tec), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Роктерм (Rocterm), Індесіт (Indesit), Рока (Roca), Сіменс (Siemens), Херманн (Hermann), Електролюкс (Electrolux), Хай Терм (Hi-Therm), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Елексія (Elexia), Ренс (Rens), Кітурамі (Kiturami), Термекс (Thermex), Тіберіс (Tiberis), Вулкан (Vulkan), Рода (Roda), Фондітал (Fondital), Вольф (Wolf), Альфа (Alpha), Радіант (Radiant), Нова Флоріда (Nova Florida), Баксі (Baxi), Тепловест (Teplowest), Соллі (Солі / Solly), Іммергаз (Immergas), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Беретта (Берета / Beretta), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Данко (Danko), Грандіні (Grandini), Горенье (Gorenje), Протерм (Protherm), Юнкерс (Junkers), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Сайм (Сім / Sime), Демрад (Demrad), Шафуто (Chaffoteaux).

Техніки сервісу побутових послуг Master911

Наші фахівці виявляють ввічливість, пунктуальність і доброзичливість, не курять, дуже серйозно ставляться до своїх обов'язків, не вживають нецензурну лексику, а по завершенні виконання послуг прибирають робоче місце. Майстри приходять зі своїми інструментами, якщо це потрібно, то беруть обладнання в майстерню. Всі наші фахівці, перед тим, як приступити до обслуговування замовників, проходять іспит, тестування або співбесіду, як в будівельних училищах. Всього 15 чоловіків зі ста охочих набирають необхідний бал - 4,5.

Яким способом обчислюється вартість?

Розцінки з очищення побутових газових обладнань у Києві

Вартість якісної та ефективної чистки й промивання газового опалювального котла у Києві у клієнта вдома та планове виконання технічного обслуговування апарату в більшості випадків буде відсотків на вісімдесят нижче, ніж виправлення вибулого з ладу газового агрегату.

Розцінки на всі стандартні послуги наводяться в прайс-листі (без урахування ціни запасних частин, які, ймовірно доведеться замінити на нові в процесі проведення ремонту, а також транспортних витрат).

Ви попередньо знаєте вартість робіт

Щоб Ви знали точну ціну професійної чистки та профілактики газового опалювального котла у Києві у вас вдома, ми повинні поставити питання для точності. Якщо послуга стандартна, то в основних випадках ціна не змінюється.

Але певні послуги досить складно розцінити зі слів

Бувають ситуації, коли через непрофесійні або неточні описи проблеми досить важко назвати причину неполадки й визначити характер, складність та обсяг майбутніх робіт. Не треба переживати, в подібному випадку кошторисний розрахунок складається прямо на місці й буде відповідати прейскурантом.

Сервіс побутового ремонту Master911 строго стежить за ринковими цінами та звітами техніків по кожному замовленню.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Переваги:

 • Здійснюємо перевірку якості виконання кожної заявки. Master911 здійснює контроль якості послуг, що надаються нашими майстрами. У випадках виникнення будь-яких претензій до необхідної послуги ми приймаємо ваші побажання й запевняємо Вас у тому, що майстер виправить недоліки.
 • Терміновий виїзд виконавця. Майстер з ефективної та якісної чистки, промивання чи профілактики газових домашніх котлів у Києві у вас вдома надасть сервісні послуги протягом 2-х годин, залежно від типу чистки й від ступеня забруднення.
 • Всі способи чистки. Ми проводимо чистку газової апаратури від всіх відомих фірм-виробників та будь-якого віку.

І крім того:

 • Постійне приймання замовлень, без святкових і вихідних днів. Звертайтеся в будь-який час.
 • Оперативний приїзд майстра. Приблизно протягом трьох годин з часу отримання заявки.
 • Адекватні й доступні розцінки. Ціна сервісних послуг відповідає майстерності фахівця.
 • Працює порядок договірних відносин. Після надання послуг наш клієнт буде мати акт про виконані роботи.
 • Чистота робочого місця. Виконавці пунктуальні, акуратні, ввічливі, обов'язково прибирають робоче місце.
 • Можливість зручного способу оплати. Можливі всі способи оплати за сервісні послуги: банківськими картами, готівкою та безготівковими переказами.
 • Надійна страховка. Master911 верифікує паспортні відомості всіх вступників працівників. Якщо ви зіткнулися з несумлінним ставленням фахівця, звертайтеся в нашу службу підтримки, й ми допоможемо вирішити спірний момент.
 • Діє затверджений прайс. У наших сервісах фіксована вартість і вона не змінюється після приїзду майстра.
 • Гарантії. Гарантійні умови на послуги і встановлені запчастини.

Виконуємо роботи за викликом майстра у Києві і по Київській області

Працюємо в селищах, містах, селах Київської області

Наш сервіс домашніх послуг має своїх майстрів майже у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), завдяки чому в переважній більшості випадків майстер прибуває в день подання замовлення.

Обслуговуємо газову техніку в місті Київ

Якщо вас зацікавило чищення побутового газового агрегату у Києві, і живете ви на території міста, тоді в середньому протягом 3-х годин з моменту подання замовлення кваліфікований, пунктуальний майстер, що володіє технічними навичками, приїжджає за вказаною вами адресою.

Працюємо в передмісті Києва

Приїзд техніка в передмістя Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), можливо, займе трохи більше часу, приблизно п'ять-шість годин.

Наш сервіс послуг з професійної чистки й промивання газових побутових котлів у Києві у клієнта вдома допомагає значно заощадити не тільки час, але і транспортні витрати. Часом, через з високу сезонну завантаженість приїзд майстра може переміститися на інший день.