Встановлення газового котла у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Києві

Відгуки по встановленню газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка газових котлів у Києві повинна проводитися з суворим дотриманням порядку виконання робіт, встановлених норм та протипожежних вимог перевіреним, досвідченим, кваліфікованим майстром з правом доступу.

Роботи зі встановлення газових котлів проводяться поетапно:

 1. Кріплення газових котлів. Більшу частину моделей навішують на міцну основу за допомогою спеціальних кронштейнів, що йдуть в комплекті постачання. До вибору приміщення висувається ряд вимог: наявність вікна, присутність гарної системи вентиляції та відсутність легкозаймистих матеріалів, виробів і покриттів. Після установки до газового котла під'єднують димар для виведення чадних газів.
 2. Підключення газу до контуру. Монтаж газових котлів у Києві передбачає обов'язкове оснащення фільтром для води, це робиться перед підключенням опалювального контуру й допоможе відкинути ймовірність проникнення в опалювальний агрегат забруднювальних частинок, без захисту газовий котел може досить швидко відмовити.
 3. Під'єднання опалювального газового обладнання до загальної системи водопостачання. Цей крок робиться так само, як підключення до контуру опалення.
 4. Під'єднання до магістралі газу. При підключенні опалювального агрегату до газу треба дотримуватися норм монтування газових котлів, застосовувати спеціальні фільтри, герметизувати стики паклею або спеціально призначеною стрічкою ФУМ. Для комунікаційної зв'язки береться металевий гофрований шланг.
 5. Перевірка на герметичність. Тільки після належної перевірки герметичності всіх стиків можливо здійснити перший запуск газового котла.

Майстри сервісу Master911 володіють досвідом робіт з побутовими газовими котлами майже від усіх відомих компаній виробників: Різон (Reeson), АОГВ Житомир, Бош (Bosch), Протерм (Protherm), Термекс (Thermex), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Тіберіс (Tiberis), Сіменс (Siemens), Демрад (Demrad), Нав'єн (Navien), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Геліос (Helios), Сайм (Сім / Sime), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni), Кітурамі (Kiturami), Соллі (Солі / Solly), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida), Рода (Roda), Ренс (Rens), Нобель (Nobel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термона (Thermona), Шафуто (Chaffoteaux), Горенье (Gorenje), Маяк, Беретта (Берета / Beretta), Самсунг (Samsung), Фондітал (Fondital), Новатек (Nova Tec), Хай Терм (Hi-Therm), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Віссманн (Вісман / Viessmann), Елексія (Elexia), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Роктерм (Rocterm), Атем (Аtem), Будерус (Buderus), Арістон (Ariston), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), АЕГ (AEG), Радіант (Radiant), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Юнкерс (Junkers), Колві (Kolvi), Вестен (Westen), Тепловест (Teplowest), Херманн (Hermann).

Яким чином обчислюються розцінки?

Майстри сервісу побутових послуг Master911 неухильно слідують фіксованому прайсу, це повністю відкидає можливість будь-яких махінацій з цінами. Вартість послуги нашого сервісу професійних майстрів Master911 об'єктивна, прозора та фіксована.

Щоб визначити, до якого типу відноситься необхідна послуга або неполадка, при оформленні виклику ми завжди ставимо замовнику уточнювальні питання.

На основі отриманих висновків ми дізнаємося, які це послуги/неполадки:

 • Нестандартні (неможливо встановити) послуги/аварії. Якщо заздалегідь неможливо кваліфікувати обсяг майбутніх робіт, ми можемо зорієнтувати у приблизній вартості, точна ж ціна буде складатися виконавцем вже вдома, після завершення виконання діагностичних робіт. Ми гарантуємо, що вартість буде відповідати затвердженим прейскурантом!
 • Стандартні (типові) послуги/аварії. У такому випадку вартість послуги (наприклад, ціна установки газового котла) відома заздалегідь, ще до появи майстра, вона не змінюється й зафіксована.

На загальну ціну сервісної послуги з монтажу/демонтажу, налагодження, підключення газового котла у Києві ще впливають вартість застосовуваних витратних матеріалів та автотранспортні витрати.

Що отримають наші замовники?

Головні переваги нашого сервісу домашнього ремонту:

 • Обов'язкове прибирання фахівцем свого робочого місця в кінці справи;
 • Допустимість оплати зручним для клієнта способом;
 • Обізнаність, пунктуальність, доброзичливість, акуратність майстрів;
 • Швидке реагування - протягом трьох годин;
 • Видача акта виконаних робіт і наявність гарантійних умов на всі послуги;
 • Надання консультації та відомостей про загальну вартість установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Цілодобова реєстрація телефонних дзвінків;
 • Доступні, обґрунтовані, прозорі й фіксовані ціни.

Базові характеристики сервісу послуг Master911:

 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні умови на всі сервісні послуги і, до того ж, на замінені в ході ремонтних робіт комплектуючі, запасні частини, деталі та прилади.
 • Швидкість роботи. Залишивши замовлення на підключення, монтаж, перший запуск газового котла або демонтаж старої техніки побутового газового обладнання, замовник через кілька хвилин отримає надійного, підготовленого, перевіреного майстра, який знаходиться поблизу. Дана логістика дозволяє фахівцю прийти через дві години після обробки замовлення.
 • Досвід. У нас працюють виключно підготовлені, надійні, перевірені майстри, які володіють багатим досвідом і відповідними доступами до побутової газової техніки. Перед початком співпраці ми перевіряємо паспортні дані, проводимо співбесіду, приймаємо іспит.
 • Всі сервісні послуги в одному приміщенні. Сервіс домашнього ремонту Master911 готовий надати великий асортимент професійних послуг по лагодженню домашнього обладнання та різного роду побутових робіт. Крім того, можна звертатися в наш офіс для реставрації ванн, складання меблів, транспортування різних вантажів, вивезення сміття, виконання клінінгових, сантехнічних, оздоблювальних, будівельних, електромонтажних та інших видів діяльності, це дозволяє в кожному випадку звертатися в перевірений сервіс побутових послуг Master911, отже, не потрібно кожен раз відшукувати нового майстра на різних (іноді й підозрілих) сайтах.
 • Договірні відносини. Після надання послуг наш клієнт підписує акт про виконання робіт.

Як зробити заявку на виклик спеціаліста зі встановлення опалювальних котлів у Києві додому?

 1. Оформте заявку на виклик. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На підставі отриманої додаткової інформації про вашу техніку та необхідні послуги ми готові надати первинну консультацію та можемо визначитися з ціною необхідних робіт ще до того, як прибуде технік.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Приблизно протягом трьох годин після оформлення заявки на виклик технік приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість ремонту - від однієї години до двох.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого майстра у Києві і Київській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газового котла у Києві, перший запуск, демонтаж газового котла у Києві або заміна старої техніки, зверніться в сервіс послуг професійних фахівців Master911.

Виїзд фахівця в передмістя Києва

На прихід майстра в передмістя Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки) може знадобитися часу трохи більше - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд по місту у Києві

Замовникам, які проживають у районах міста Києва, варто очікувати прибуття досвідченого майстра з допуском до виконання даного профілю робіт вже протягом 3-4-х годин після подачі замовлення.

Ми виїжджаємо по Київській області

Практично в кожному населеному пункті Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені техніки, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете розраховувати на день подачі заявки.

Забезпечуємо якісні, своєчасні та професійні послуги за розумною вартістю на монтаж газового котла у Києві - телефонуйте!