Обслуговування газового котла у Києві

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Цінові пропозиції по обслуговуванню газових котлів від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Києві

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс газових пристроїв (котлів) у Києві, як правило, враховує три види робіт:

 • Позапланове обслуговування, неминучість в проведенні якого обумовлена несправністю котла.
 • Повне технічне обслуговування - виконується один раз в один-два роки. Ця сервісна послуга в себе враховує: монтаж сальників, перевірку вентиляторів, заміну клапанів, промивання теплообмінника.
 • Виконання щорічних регулярних робіт, які проводяться до початку сезону опалення.

Обслуговування опалювального газового пристрою робиться з метою своєчасного виявлення складових, які потребують проведення ремонтних робіт, регулювання або заміни, що виключить можливість формування серйозної неполадки та збою в роботі газової апаратури (саме під час опалювального сезону).

Master911 надає великий реєстр кваліфікованих робіт з професійного обслуговування газового домашнього котла від усіх популярних виробників: Бонжуані (Bongioanni), Нобель (Nobel), Атон (Aton), Атем (Аtem), Вестен (Westen), Різон (Reeson), АЕГ (AEG), Маяк, Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Колві (Kolvi), Шафутекс (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Термона (Thermona), АОГВ Житомир, Новатек (Nova Tec), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Роктерм (Rocterm), Індесіт (Indesit), Рока (Roca), Сіменс (Siemens), Херманн (Hermann), Електролюкс (Electrolux), Хай Терм (Hi-Therm), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Елексія (Elexia), Ренс (Rens), Кітурамі (Kiturami), Термекс (Thermex), Тіберіс (Tiberis), Вулкан (Vulkan), Рода (Roda), Фондітал (Fondital), Вольф (Wolf), Альфа (Alpha), Радіант (Radiant), Нова Флоріда (Nova Florida), Баксі (Baxi), Тепловест (Teplowest), Соллі (Солі / Solly), Іммергаз (Immergas), Віссманн (Вісман / Viessmann), Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Беретта (Берета / Beretta), Будерус (Buderus), Геліос (Helios), Данко (Danko), Грандіні (Grandini), Горенье (Gorenje), Протерм (Protherm), Юнкерс (Junkers), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Сайм (Сім / Sime), Демрад (Demrad), Шафуто (Chaffoteaux) і інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен з виконавців нашого сервісу перед початком співпраці попередньо повинен пройти підготовку по роботі з замовниками та скласти іспит.

Виконавці Master911 відрізняються відповідальним ставленням до своєї роботи, ввічливістю, пунктуальністю. Допускається до обслуговування замовників мала група претендентів, всього 15 зі 100, - виключно ті, у яких середній отриманий бал 4,5 і вище. В ході проведення ремонту вони підтримують чистоту, а в кінці обов'язково виконують прибирання.

Яким чином визначається ціна?

Практично при ста відсотках випадків вартість оперативного обслуговування газових опалювальних котлів або інших агрегатів у Києві набагато нижча, ніж ремонтні роботи при остаточному виході з ладу газового обладнання, - в середньому на 85%.

Тарифи на всі типові послуги (наприклад, ціна ефективного обслуговування газових котлів та інших агрегатів), не рахуючи автотранспортні витрати й вартість приладів, деталей, запасних частин, які в ході проведення ремонту слід замінити, - є в прайс-листі.

Щоб краще зорієнтувати Вас по приблизній вартості майбутніх робіт, в стадії оформлення замовлення ми ставимо важливі питання про вашу техніку та причини замовлення на виклик майстра. Такий аспект не допускає ймовірності розбіжності в ціні, озвученої виконавцем вже на місці й тієї, яка зазначена в прайсі.

Трапляються нюанси, коли внаслідок неточного опису проблеми встановити складність, обсяг і характер необхідного ремонту дуже складно. У подібному випадку фінальна кошторисна вартість може бути повідомлена фахівцем після виконання ним обстеження й виявлення справжньої причини збою в роботі апаратури.

Сервіс побутових послуг Master911 регулярно перевіряє актуальні ринкові ціни та стежить за звітними формами всіх своїх майстрів по виконаних заявках. Ми запевняємо, що зазначена сума до оплати буде точно узгоджуватися з тарифами в прейскуранті.

Що Ви отримуєте в результаті?

Оформлюючи замовлення на сервісне обслуговування газових обладнань (котлів) у Києві в Master911, Ви зможете отримати:

 • Оперативний приїзд фахівця і досить швидке проведення техобслуговування газового обладнання.
 • Надання кваліфікованих сервісних робіт з обслуговування всіх видів газових котлів: підлогових, настінних (навісних), двоконтурних та одноконтурних.
 • Систематичний контроль рівня якості наданих нашими фахівцями послуг. При виникненні питань, побажань або зауважень, телефонуйте нам, - в разі виявлення різних проблем, майстер виправить їх.

Крім цього, звернувшись до нас, Ви зможете очікувати на:

 • Договір. Після закінчення проведення завдань Вам видається акт про виконання послуг.
 • Фіксовану вартість в контракті. Так, наприклад, обслуговування та ремонт газового обладнання від таких фірм, як Вайлант (Vaillant), Арістон (Ariston) в нашому сервісі має затверджену в прайсі вартість, яка залишається постійною.
 • Службу підтримки. У випадку, якщо ви залишитеся незадоволені наданою послугою, звертайтеся в службу підтримки, ми обов'язково допоможемо розв'язати спірний момент.
 • Чисту роботу. Обов'язкове прибирання виконавцем свого робочого місця після закінчення проведення ремонту або ТО.
 • Приймання замовлень без перерв, вихідних і свят. Постійне приймання замовлень, в святкові, вихідні та робочі дні.
 • Розумну ціну. Справедливу, середньоринкову та доступну оплату послуг, що відповідає майстерності техніка.
 • Оперативність. Прихід техніка протягом трьох годин.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги та змонтовані в ході ремонту прилади, запасні частини й деталі поширена гарантія.
 • Гнучку оплату. Допустимість оплати безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.

Виконуємо роботи у Києві і на замовлення на виклик виконавця по Київській області

Обслуговуємо газову апаратуру на території міста Київ

Якщо вас цікавить обслуговування котла, і ви живете на території міста Київ, то вже через 3 години з моменту оформлення заявки слід очікувати на прибуття фахівця.

Працюємо з виїздом в населені пункти по Київській області

В сервісі побутового ремонту Master911 працюють майстри в переважній більшості міст, селищ, сіл Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), і це створює можливість чекати прибуття професіонала в день оформлення заявки.

Наша компанія з обслуговування, налагодження та ремонту газових опалювальних агрегатів (котлів) у Києві готова надати своїм замовникам прекрасну можливість відчутно зекономити час та автотранспортні витрати.

Наші професіонали працюють в приміській зоні Києва

Якщо оформити замовлення на обслуговування, налагодження або ремонт газового котла у вашому приватному будинку у Києві (у приміській зоні: Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), то прихід техніка на вашу адресу може зайняти більше часу, приблизно від чотирьох до шести годин.