Встановлення газової колонки у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Києві

Відгуки по встановленню газових колонок у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісне обслуговування, ремонт, налаштування газових колонок повинні виконуватися тільки кваліфікованим досвідченим і надійним (перевіреним) майстром, що має допуски до робіт з газом. Підключення газової колонки повинно проводитися при дотриманні затверджених правил пожежної безпеки (властивостям (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до приладу покриттів, належного діаметру повітропроводу, природної вентиляції й т. д.).

Поетапні кроки монтажу газового водонагрівача:

 1. При потребі, розбирання газової колонки;
 2. Процедура перевірки на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка місця установки;
 4. Фіксація водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Врізання водонагрівача (колонки) у водопровід;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою шланга;
 7. Під'єднання до повітропроводу;
 8. Випробування на предмет витоку газу з'єднувальних елементів контуру газової колонки, а, крім того, в зоні врізання в основну систему.

Виконавці нашого сервісу побутових послуг мають досвід роботи з газовими колонками різних моделей, марок, виробників: Нева (Neva), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Нескар (Neckar), Електролюкс (Electrolux), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Піраміда (Pyramida), Еталон (Etalon), Атон (Aton), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Мора (Mora), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Данко (Danko), Львів, Кайзер (Kaiser), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Демрад (Demrad), Міле (Miele), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Термекс (Thermex), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Аміна (Amina), Самсунг (Samsung), Саванна (Савана / Savanna) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Не користуйтеся послугами підозрілих фахівців

Запрошуючи спеціаліста з "вулиці" для підключення, ремонту або установки газової колонки у Києві, Ви дуже ризикуєте як працездатністю, гарантією, справністю, цілісністю пристрою, так і своїм здоров'ям і життям сусідів та своїх близьких.

Майстер неперевіреної кваліфікації ніколи не візьме на себе відповідальність за вашу техніку, також вам не видадуть акт про виконані роботи, як і гарантійні умови.

Яким чином формуються ціни?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прейскурантом, якого дотримуються фахівці нашого сервісу послуг. Це не допускає можливості маніпулювати з цінами.

Для визначення, до якого типу відноситься цікавить допомога: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), ми ставимо ряд необхідних питань.

Так звана нестандартна (досить рідко зустрічається) послуга/несправність (непросто розрахувати)

При незвичайній послузі/аварії нереально кваліфікувати завчасно обсяг майбутніх робіт, отже, кошторис розраховується спеціалістом після обстеження. Ми даємо гарантію, що вартість буде відповідати затвердженим прейскурантам.

Стандартна (типова) послуга/аварія

Коли мова ведеться про типову сервісну послугу (або ж звичайну неполадку), наприклад, "ціна установки газової колонки", тоді точна вартість відома заздалегідь, ще до приходу спеціаліста, вона зафіксована й незмінна.

Кінцева ціна послуги з налагодження, діагностики, перевірки, демонтажу, установки газових колонок у Києві залежить від ціни на витратні матеріали, складності несправності та автотранспортних витрат.

Які переваги Ви будете мати?

Основні фактори нашого сервісу послуг:

 • Охайність, акуратність майстра й обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Екстрений прихід спеціаліста (як правило, через три години після подачі замовлення);
 • Початкова консультація, зорієнтуємо за вартістю робіт у ході приймання заявки;
 • Видача гарантій на замінені запасні частини та всі виконані послуги й акту про виконання робіт;
 • Зручний варіант оплати;
 • Підготовленість, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення наших фахівців;
 • Подача замовлень на виклик майстра - 24/7;
 • Розумні, фіксовані й обґрунтовані розцінки.

Додаткові переваги:

 • Практичний досвід. Наш сервіс співпрацює лише з досвідченими професіоналами, які мають допуск до робіт з газовими пристроями. Перед початком роботи ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо іспит на компетентність.
 • Всі побутові послуги в єдиному офісі. Ми пропонуємо кваліфіковані побутові сервісні послуги широкого діапазону. Наші фахівці приїжджають за адресами для техобслуговування, діагностики або усунення різних несправностей (газової колонки, пральної машини, холодильника, кондиціонера, газового котла, бойлера і т. д.). Крім того, ви зможете замовити вивезення сміття, складання меблевих конструкцій, проведення електромонтажних, будівельних, сантехнічних та інших видів діяльності. Наш сервіс домашнього ремонту дозволяє в різних ситуаціях звертатися за допомогою виключно до перевірених, надійних, професійних техніків, аби щоразу не шукати нового виконавця на інших (часом і підозрілих) сайтах.
 • Гарантійні зобов'язання. Приймаємо відповідальність за всі надані майстрами побутового сервісу послуги й замінені в процесі ремонту запасні частини, комплектуючі, деталі, які засвідчують гарантії, що надаються кожному замовнику.
 • Швидкість виконання замовлення. Залишивши замовлення на будь-яку сервісну послугу (наприклад, ремонт проточного водонагрівача у Києві, перевірка, установка, налагодження газового водонагрівача у Києві, демонтаж/монтаж газової колонки у Києві і так далі), наш клієнт через кілька хвилин отримує контактні дані майстра, який виявиться поблизу. Наша логістика дає можливість фахівцеві приїхати протягом 2-3 годин після заповнення заявки.

Як замовити виклик майстра з установки проточного водонагрівача у Києві додому?

 1. Зробіть замовлення. Прямо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні уточнювальні питання. На основі отриманих додаткових відомостей щодо вашої домашньої апаратури й потрібних послуг ми надаємо цілком конкретну консультацію та зможемо визначитися з ціною налагоджувальних, монтажних, ремонтних робіт ще до того, як приїде майстер.
 3. Надання самих послуг. В середньому протягом трьох годин після оформлення замовлення майстер приїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонту - 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного спеціаліста у Києві і Київській області

Якщо Вас цікавить монтаж газових колонок у Києві надійно, професійно, оперативно і недорого, звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Виїзд виконавця по Києву

Всім людям, що живуть у межах міста, Києва, потрібно чекати прибуття досвідченого майстра з допуском до проведення такого профілю робіт вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Виїзд по Київській області

У переважній більшості населених пунктів Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені спеціалісти, тому на прихід майстра Ви зможете сподіватися у день оформлення замовлення.

Виїзд в передмістя Києва

На прибуття виконавця в передмістя Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), можливо, потрібно часу трошки більше - приблизно п'ять-шість годин.

Додатковий плюс - фіксована й досить низька вартість установки побутового обладнання. Виконавці надають гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Києві. Звертайтеся в сервіс Master911. Чекаємо на ваш дзвінок!