Ремонт електричної духовки у Києві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Києві

Відгуки по ремонту електричних духовок у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні неточності в роботі електричних духовок, необхідно зателефонувати в надійний, кращий і відповідний сервіс побутових послуг для подачі заявки на виклик компетентного, сумлінного й досвідченого техніка на вашу адресу. Будь-які намагання самостійного виконання діагностичних робіт і подальшого ремонту техніки власними руками можуть загрожувати ускладненням ситуації, а також вірогідним ризиком абсолютного збою в роботі пристрою, заміною дорогих запчастин або капітального ремонту.

Як правило, трапляються такого роду неполадки електричної духової шафи:

 • Нерівномірне прогрівання духової шафи. Нерівномірне розігрівання духовки служить показником її неефективного функціонування. В процесі діагностики фахівець знайде, в чому проблема, і прийме ефективні заходи щодо її усунення. Найімовірніше, мова може йти про несправність термостата або однієї зі спіралей.
 • Духовка абсолютно не гріє або розігрівається недостатньо. У цих варіантах найімовірнішою причиною висувається пошкодження або відмова в роботі термостата, перемикача, Тена.
 • Простежуються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Основною причиною несправності в цьому випадку найчастіше буває відмова в роботі сенсорних блоків або ж кнопок, клавіш, ручок управління.
 • Електрична духовка не вмикається. По завершенні діагностичних робіт, цілком ймовірно, майстер виявить проблемні нюанси з електромережею, недостатньою напругою, проводкою, розеткою, або ж встановить несправність датчика температури, неправильне регулювання таймера, збій в роботі модуля управління.

Сервіс Master911 завжди прийме замовлення на виклик досвідченого майстра на вашу адресу. Пропонуємо компетентний ремонт, монтаж, наладку електричної домашньої духовки й інших побутових приладів у Києві таких марок: Фагор (Fagor), Ханса (Hansa), Аміка (Amica), Беко (Beko), Вірпул (Whirlpool), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), Горенье (Gorenje), Асел (Asel), Індесіт (Indesit), АЕГ (AEG), Тека (Teka), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Норд (Nord), Ардо (Ardo), Піраміда (Pyramida), Електра, Міле (Miele), Ліберті (Liberty) і багатьох інших.

Майстри сервісу Master911

Технік, перед тим як бути допущеним до співпраці з клієнтами, проходить підготовку та складає іспит. І тільки тих претендентів (це приблизно 15 зі 100), які отримали досить високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і тільки їх вважають гідними й підготовленими для обслуговування наших замовників.

Професіонали нашого маркетплейсу виявляють доброзичливе ставлення, дотримуються чистоту, не вживають жаргонної лексики й не курять. Майстри не проти детально пояснити, якою є ціна робіт, які елементи замінять, в чому полягатиме ремонт, і відповідатимуть на інші питання замовника. Виконавці працюють зі своїми інструментами, приладами, розхідниками, якщо несправну техніку немає ніякої можливості відремонтувати вдома, її змушені забрати в майстерню.

Яким способом обчислюється розцінка?

Ціна будь-якої послуги з обслуговування, підключення, ремонту й установки кухонної апаратури, в тому числі й електродуховки у Києві детально зафіксована в нашому прайс-листі, не враховуючи при цьому транспортні витрати й вартість приладів, деталей, запасних частин, які при необхідності буде потрібно замінити.

Ми прагнемо прийти до абсолютно прозорих, виправданих, справедливих цін, а також до того, щоб зорієнтувати свого замовника по загальній вартості потрібної послуги перед подачею заявки.

Виключно тому, при подачі вашої заявки на виклик досвідченого майстра для виконання якісного ремонту вашої електричної духовки чи варильної плити вдома у Києві, ставимо питання як про апаратуру (рік випуску, виробник, модель), так і про причину виклику нашого виконавця.

Іноді через те, що описання несправності розмиті або в разі некоректної подачі проблеми клієнтом, завчасно оцінити оплату послуги непросто або зовсім неможливо. У такому варіанті повний кошторисний підрахунок складається техніком вже на місці, в результаті діагностики та візуального огляду апаратури та встановлення обсягу робіт. Гарантовано, що ціна буде точно відповідати величині, зафіксованій в нашому прайсі.

Що Ви завжди отримаєте?

В тому випадку, якщо вас зацікавив оперативний, недорогий і якісний ремонт побутової варильної плити чи духовки вдома, телефонуйте в сервіс послуг професійних майстрів Master911, і ви маєте право сподіватися на:

 • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з наладки, якісного ремонту й оперативного монтажу побутових електричних плит та кухонних духовок у Києві Master911 прийме будь-які зауваження, скарги або нарікання щодо наших фахівців. У разі виявлення будь-якого дефекту, ми запевняємо, що все буде відремонтовано.
 • Екстрений виїзд майстра за наданою вами адресою. У середньому, наш виконавець приходить протягом 3-х годин після оформлення замовлення.
 • Надані професійні послуги з надійного підключення, ефективного ремонту, налагодження, обслуговування кухонної електричної плити та побутової духовки у вас вдома у Києві від будь-яких виробників, незалежно від року виготовлення й модифікації техніки.

Робота за викликом виконавця ведеться у Києві і по Київській області

Виїжджаємо в селища, міста, села по Київській області

Сервіс послуг Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, досвідчених, підготовлених техніків в більшості селищ, сіл, міст по Київській області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), з цієї причини Ви завжди зможете очікувати на те, що виконавець ремонтних робіт духової електрошафи у Києві прибуде в той же день, та заощадите на транспортних витратах.

Іноді, через велику сезонну завантаженість, є ймовірність, що виїзд майстра переноситься на найближчу дату.

Ми працюємо в межах міста Києва

За умови, якщо ви проживаєте в межах міста, і потрібен недорогий, терміновий і професійний сервіс духовок у Києві, телефонуйте в Master911 і протягом 3-х годин з часу оформлення замовлення ви можете очікувати на прихід техніка до вас.

Наші техніки працюють в приміській зоні Києва

В тому випадку, якщо ви проживаєте в приміській зоні Києва, і вам необхідний досвідчених технік з оперативного підключення, обслуговування, професійного ремонту або налагодження домашніх духовок у Києві (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), ми зможемо організувати його прибуття за призначенням через 4-5 годин після оформлення замовлення.