Ремонт морозильної камери у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Києві

Відгуки по ремонту морозильних камер у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильник виходить з ладу, то з'являється велика кількість проблем, які ускладнюють життя господарю несправні техніки. Сервіс Master911 надає можливість розв'язати проблеми в досить стислі терміни. Після подачі заяви буде підібраний відповідний, незайнятий, потрібного профілю фахівець з багатим досвідом роботи. Приїхавши за викликом, технік робить діагностичні роботи, називає приблизну вартість ремонту морозильної камери, і лише потім ремонтує її. Замовнику залишиться лише підписати акт про виконані роботи, прийняти роботу і почати користуватися справною домашньою технікою!

Чому обирають сервіс Master911?

  • Висока швидкість виконання замовлення. Після факту прийняття та попередньої обробки онлайн-заявки на встановлення, ремонт, налаштування, ми негайно ж зідзвонюємося з клієнтом. Так само замовлення ви зможете подати, зробивши дзвінок за телефоном гарячої лінії.
  • Досвід. Master911 - сервіс домашніх послуг з ремонту морозильних камер у Києві професійних, надійних, відповідальних, перевірених фахівців. При прийманні на роботу в процесі працевлаштування виявляються особистісні якості, перевіряються персональні дані, і, до того ж, з кандидатом проводять співбесіду.
  • Всі види послуг в одному місці. Широкий реєстр всіх надаваних побутових послуг: налагодження, ремонт, встановлення холодильного обладнання, пралок, колонок та різного типу котлів, крім того, надаємо сервісні послуги доставки товарів, сантехніка, вивезення сміття, складання меблів та інші.
  • Гарантії. Величезні навички майстрів і наші зусилля задовольнити прохання будь-якого клієнта, дають можливість надавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в деяких варіантах вона триває від шести місяців до року.

Ми ремонтуємо морозилки всіх марок, компаній-виробників, модифікацій

Камера для заморозки - це прилад, всередині якого стабільно підтримується дуже низька температура. Якщо з'явилися якісь несправності (погано морозить, утворюється конденсат, видає шум, підтікає), це означає, що холодильному агрегату потрібна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Києві.

Реєстр світових марок камер заморозки, з якими працюють наші майстри: ЛЖ (LG), Прівілег (Privileg), Голд (Gold), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), Вестфрост (Vestfrost), Горенье (Gorenje), Дніпро), АЕГ (AEG), Ардо (Ardo), Лібхерр (Liebherr), Еленберг (Elenberg), Ліберті (Liberty), Індесіт (Indesit), Вірпул (Whirlpool), Снайге (Snaige), Арістон (Ariston), Стінол (Stinol), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Технохолод, Беко (Beko).

Майстер з ремонту морозильних камер у Києві сервісу Master911 зможе не тільки виконати ремонт агрегату всіх марок, але і надавати послуги, які пов'язані із запуском, установкою, діагностикою, чищенням та обслуговуванням холодильних агрегатів.

Поширені несправності морозильних камер

Несправність терморегулятора морозильних камер

Всі марки морозилок оснащені регуляторами температури, які виконують роль вимикача. Несправність терморегулятора може привести до некоректної роботи мотора-компресора: не запускається, морозить занадто сильно, не морозить зовсім, охолоджує дуже слабо або морозить, не припиняючи. Аби усунути поломку, потрібно замінити термостат.

Витік фреону (холодагента)

Фреон - це речовина, яка призначається для охолодження камери холодильного агрегату. Якщо виниклу ожеледь хтось намагається відколоти зі стінок морозильної камери або трохи зірвати чим-небудь гострим, то можна випадково порушити герметичність капілярних трубок, по яких фреон і подається. Його нестача не зупиняє двигун-компресор, але процес охолодження робиться неефективним. При даній несправності рекомендується викликати техніка, вимкнути морозилку, вивантажити всі продукти.

Аварія блоку управління

Коли ламається електронний блок управління, то електродвигун холодильника взагалі не запускається. В окремих випадках є можливість перепрограмувати його, але часто трапляється і так, що єдиним способом ремонту виявляється тільки заміна.

Заміна гумового профілю морозилки

Така неприємність трапляється у морозильних камер, які є в магазинах, кафе, барах чи ресторанах, де дверцята здійснюють велику кількість циклів на відкриття і закриття в зв'язку з цим, гумові прокладки швидко зношуються. З таких причин холодильник втрачає герметичність, дверцята не щільно прилягають, ущільнювач на дверці тріскається, руйнується. Охолоджене повітря виходить з камери, тим часом туди потрапляє зігріте, термоізоляція діє не ефективно, продукти не охолоджуються, температура не відповідає встановленій, а мотор-компресор працює марно, в результаті чого відбувається фізичне зношення пристроїв, вузлів, блоків, деталей.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери на електронному управлінні забезпечуються не термостатами, а повітряними і температурними датчиками. Наприклад, лагодження морозилки фірми Liebherr з такою несправністю полягає в перевстановленні пошкодженого датчиками.

Пошкодження компресора

Така несправність вважається чи не найскладнішою. Найголовніші причини: підвищене зношення комплектуючих і некоректне експлуатування механізмів. Інші причини - це наслідок того, що деякі власники морозильних камер постійно перевантажують їх, а крім того, техніка весь час функціонує в максимальному режимі. Для того, щоб мати справний холодильник, потрібно поміняти двигун-компресор.

Крім перерахованих несправностей морозильних камер, часто виникають і деякі інші неприємності, наприклад, поява "шуби" в камері, збій індикаторів, нагрів корпусу, скупчення води, запах горілого пластику і т.д.

Приймаємо замовлення з усіх районів Києва та передмістя

Уточнивши отримані відомості, призначається вільний технік, який, попередньо назвавши ціну ремонту морозильної камери, відразу ж приступає до ремонту. Часом ремонт, налаштування, установка, діагностика може початися через 3,5-4 годин після подачі заявки. Маркетплейс Master911 здійснює гарантійне, якісне і оперативне виконання великого ряду робіт у Києві (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки) та в інших малих і великих населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).