Ремонт газової плити у Києві

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Київ та передмісті з виїздом по Київській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових плит

Назва послуги Середня вартість

Ремонт крана газової плити

Підключення газової плити

Заміна скла в газовій плиті

Ремонт / Заміна термопари (газ контролю) газової плити

Заміна газового шлангу

Встановлення газової плити (монтаж)

Підключити варильну панель (газову поверхню)

Заміна газової плити

Демонтаж газової плити

Частка газової плити

Заміна термопари в газовій плиті

Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Заміна варильної панелі на плиті

Заміна жиклерів в газовій плиті

Заміна форсунок газової плити

Заміна ручки газової плити

Заміна крана газової плити

Заміна кнопки розпалювання плити

Заміна конфорки газової плити

Ремонт електропідпалу газової плити

Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо)

Ремонт блоку розпалювання газової плити

Ремонт форсунки газової плити

Ремонт конфорки газової плити

Ремонт ручки газової плити

Ремонт кнопки підпалу газової плити

Вивіз газових плит (утилізація)

Скупка газових плит

Діагностика газової плити

Ремонт електромагнітного клапана газової плити

Ремонт редуктора газової плити

Цінові пропозиції по ремонту газових плит від найкращих майстрів у Києві

Микола М

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Борис І

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових плит у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових плит у Києві

Відгуки по ремонту газових плит у Києві

Середня оцінка: 5

На основі 10 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Олена

13 червня 2023, 07:52
Ремонт газової плити Київ

Дякую за швидкий ремонт духовки. Для мене це важливо, тому що займаюся випічкою на продаж і кожен день простою – великі фінансові втрати. Ремонт коштував 500 гривень, не кажучи вже про те, що не просіла тижнева дохідність моєї роботи)

Юлия

05 червня 2023, 13:14
Ремонт газової плити Київ

2 конфорки стали плохо работать, уменьшилось пламя. Компания отреагировала быстро, сразу приняли заявку и через пару часов приехал мастер. Почистил плиту, все снова хорошо работает. Рекомендую сервис! Спасибо.

Людмила

03 червня 2023, 23:34
Ремонт газової плити Київ

З’явився запах газу. Викликала фахівця. Дякую за оперативність, бо дуже хвилювалася та боялася. Майстер перевірив плиту, всі стики та з’єднання. Знайшов місце, де виходив газ і все підкрутив. Справився з роботою за годину. Все працює добре, запаху газу більше немає.

Светлана

03 червня 2023, 19:35
Ремонт газової плити Київ

Пламя стало слишком слабым. Оказалось, что появился засор, из-за которого газ поступает не так интенсивно. Чистка заняла немного времени, все заработало. Спасибо за аккуратность.

Николай

31 травня 2023, 13:40
Ремонт газової плити Київ

Перестала включаться газ в духовке. Приехал мастер, провел диагностику. Оказалось, что неисправность в системе газ-контроля. Починил быстро. Рекомендую!

Вероніка

28 травня 2023, 12:34
Ремонт газової плити Київ

Зламалася кришка духовки у плиті Електролюкс. Звернулася в ваш сервіс, майстер прихав швидко, все перевірив і відремонтував. Додатково перевірив конфорки, не беручи за це додаткову оплату. Кришка тепер як нова, знову закривається й відкривається, не пищіть і не скрипить.

Настя

26 травня 2023, 20:44
Ремонт газової плити Київ

Спасибо за выполненную работу и быстрый ремонт. Печка работает как новая. Вопросов нет. Только положительные эмоции.

Микола

26 травня 2023, 07:26
Ремонт газової плити Київ

Все добре! Ціна і якість супер! А ще приємне спілкування під час ремонту!

Марина

25 травня 2023, 15:40
Ремонт газової плити Київ

Перестал работать электрический розжиг. Мастер провел чистку свечи и все заработало. А мог бы и навязать какую-то услугу или замену других деталей! Спасибо за честность!

Олег

24 травня 2023, 12:34
Ремонт газової плити Київ

Замовляв підключення газової плити. Сподобалося, що майстер все робив сам, не кликав постійно. Я займався своїми справами, а він на кухні підключав плиту. Покликав лише раз, коли закінчив роботу.

Чи не стане перебільшенням сказати, що газові плити - головні помічники на будь-якій кухні. Внаслідок впровадження інноваційних технологій і новітніх розробок в області побутової техніки, сучасні моделі газових плит оснащені безліччю різних функцій, здатних задовольнити як домогосподарок, так і професійних кухарів. Їх оснащують грилем, духовкою, електричним підпалом, системою газ-контролю, таймером та іншими можливостями. Все це створює ідеальні умови для швидкого й безпечного приготування найрізноманітніших страв.

Ремонт газової плити

Реальність така, що будь-яка, навіть найсучасніша й досконала побутова техніка час від часу виходить з ладу. І газові плити не є винятком. Найчастіше несправності виникають через порушення правил експлуатації або через відсутність своєчасного технічного обслуговування. У процесі приготування страв шматочки їжі падають і потрапляють в жиклер, тим самим забиваючи отвори. А при рясному митті плити вода потрапляє в електронні елементи обладнання, що підвищує ризик окислення контактів. Несправності виникають також і через використання каструль, сковорідок і казанів з малим діаметром дна або через часте приготування страв на максимальному допустимому режимі.

Незалежно від того, що послужило причиною несправності газових плит, ремонт обладнання рекомендується проводити якнайшвидше після виявлення неполадки.

Як відбувається ремонт і діагностика

Відповідно до загальноприйнятих правил техніки безпеки, при виникненні будь-яких порушень в роботі газового обладнання його подальше використання заборонено. У подібній ситуації алгоритм дій наступний: перекриття подачі газу до несправного приладу і виклик кваліфікованого майстра додому. Будь-які самостійні спроби провести діагностичні заходи й виконати ремонт, приховують в собі серйозну небезпеку і є категорично забороненими.

Приїзд досвідченого майстра з домашнього ремонту газових плит у Києві гарантує грамотне, безпечне й максимально оперативне проведення діагностики вдома у замовника. Подібний підхід дозволяє істотно заощадити час і фінанси на демонтаж несправної техніки, її доставку в майстерню і подальше повернення додому.

Наявність спеціального обладнання, професійного інструменту, а також оригінальних, рекомендованих виробником техніки, витратних матеріалів та запасних частин дозволяє в найкоротші терміни повернути в робочий стан газову плиту.

Чому обирають нас?

Сервіс послуг з ремонту газових плит у Києві Master911 надає широкий спектр робіт з усунення несправностей будь-якого рівня складності з наданням гарантії на проведені роботи. Наша компанія має у своєму розпорядженні потужну технічну базу та штат висококваліфікованих фахівців, що дає можливість проводити діагностику й подальший ремонт газової плити у Києві від різних виробників будь-якого року випуску.

Ремонт газових плит в Києві - ключовий напрямок діяльності сервісного центру Master911, що займає одну з провідних позицій в даній сфері.

Кожен виконавець з ремонту газових обладнань, що працює в нашій компанії, володіє необхідним допуском до роботи з газовими агрегатами. У процесі усунення несправностей наші фахівці використовують тільки оригінальні, рекомендовані виробником запасні частини. Виїзд на виклик до клієнта проводиться в день подачі заявки.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 мають високу кваліфікацію та значний досвід у проведенні обслуговування, діагностики та ремонту газових плит і варильних поверхонь різного рівня складності. Ми працюємо з широким асортиментом моделей техніки від усіх відомих на сьогодні виробників: Бош (Bosch), Грета (Greta), Кайзер (Kaiser), Норд (Nord), Аміка (Amica), Смег (Smeg), Дружківка, Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Карпати/ Karpaty), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens).

Використання виключно оригінальних витратних матеріалів та необхідних для заміни запасних частин забезпечує високу якість виконання робіт. Після їх закінчення замовник в обов'язковому порядку отримує акт виконання робіт та гарантійні зобов'язання на надані послуги.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Києві залежить від типу несправності, моделі обладнання, ціни необхідних деталей і запасних частин. Розрахунок точного кошторису проводиться після проведення комплексної діагностики й визначення загального обсягу майбутніх робіт.

За умови згоди клієнта на проведення подальшого ремонту майстрами нашого сервісного центру, всі необхідні діагностичні заходи виконуються безкоштовно. У разі відмови від усунення несправностей, ціни ремонту газових плит у Києві відповідають зазначеним у прайс-листі.

Поширені несправності газових плит

Головною загрозою несправності газового обладнання є ризик витоку газу. Однак це далеко не єдиний випадок, коли потрібен майстер з лагодження газових плит.

Найбільш частими «симптомами» того, що в роботі газової плити стався збій, є наступні:

  • відчувається специфічний запах і чути сторонній шум;
  • не запалюється пальник;
  • газ перестає горіти;
  • нерівне полум'я;
  • відбувається затримка запалювання;
  • складності при включенні конфорки;
  • неполадка системи газ-контролю, електричного запалювання, духовки.

Уникнути всіх перерахованих несправностей допоможе дотримання прописаних в інструкції правил експлуатації, а також регулярне проведення діагностичного огляду фахівцем і, при необхідності, профілактичного ремонту. Сервісне технічне обслуговування газових плит і варильних поверхонь враховує в себе прочищення конфорок, перевірку на предмет абсолютної герметичності всіх з'єднань. Ці нескладні профілактичні заходи дозволять на довгий термін продовжити життя газового обладнання.

Виїжджаємо в усі райони Києва і передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 забезпечує оперативне та якісне виконання широкого спектра робіт в наступних напрямках: підключення газової плити, обслуговування, діагностика та виявлення несправностей, а також комплексний ремонт газової плити в Києві (Дарницький, Голосіївський, Печерський, Оболонський, Святошинський, Деснянський, Дніпровський, Подільський, Шевченківський, Солом'янський та ін.), а також в передмісті (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки) та інші населені пункти Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).