Ремонт газової плити у Києві

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Київ та передмісті з виїздом по Київській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Києві

Назва Вартість
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Чи не стане перебільшенням сказати, що газові плити - головні помічники на будь-якій кухні. Внаслідок впровадження інноваційних технологій і новітніх розробок в області побутової техніки, сучасні моделі газових плит оснащені безліччю різних функцій, здатних задовольнити як домогосподарок, так і професійних кухарів. Їх оснащують грилем, духовкою, електричним підпалом, системою газ-контролю, таймером та іншими можливостями. Все це створює ідеальні умови для швидкого й безпечного приготування найрізноманітніших страв.

Ремонт газової плити

Реальність така, що будь-яка, навіть найсучасніша й досконала побутова техніка час від часу виходить з ладу. І газові плити не є винятком. Найчастіше несправності виникають через порушення правил експлуатації або через відсутність своєчасного технічного обслуговування. У процесі приготування страв шматочки їжі падають і потрапляють в жиклер, тим самим забиваючи отвори. А при рясному митті плити вода потрапляє в електронні елементи обладнання, що підвищує ризик окислення контактів. Несправності виникають також і через використання каструль, сковорідок і казанів з малим діаметром дна або через часте приготування страв на максимальному допустимому режимі.

Незалежно від того, що послужило причиною несправності газових плит, ремонт обладнання рекомендується проводити якнайшвидше після виявлення неполадки.

Як відбувається ремонт і діагностика

Відповідно до загальноприйнятих правил техніки безпеки, при виникненні будь-яких порушень в роботі газового обладнання його подальше використання заборонено. У подібній ситуації алгоритм дій наступний: перекриття подачі газу до несправного приладу і виклик кваліфікованого майстра додому. Будь-які самостійні спроби провести діагностичні заходи й виконати ремонт, приховують в собі серйозну небезпеку і є категорично забороненими.

Приїзд досвідченого майстра з домашнього ремонту газових плит у Києві гарантує грамотне, безпечне й максимально оперативне проведення діагностики вдома у замовника. Подібний підхід дозволяє істотно заощадити час і фінанси на демонтаж несправної техніки, її доставку в майстерню і подальше повернення додому.

Наявність спеціального обладнання, професійного інструменту, а також оригінальних, рекомендованих виробником техніки, витратних матеріалів та запасних частин дозволяє в найкоротші терміни повернути в робочий стан газову плиту.

Чому обирають нас?

Сервіс послуг з ремонту газових плит у Києві Master911 надає широкий спектр робіт з усунення несправностей будь-якого рівня складності з наданням гарантії на проведені роботи. Наша компанія має у своєму розпорядженні потужну технічну базу та штат висококваліфікованих фахівців, що дає можливість проводити діагностику й подальший ремонт газової плити у Києві від різних виробників будь-якого року випуску.

Ремонт газових плит в Києві - ключовий напрямок діяльності сервісного центру Master911, що займає одну з провідних позицій в даній сфері.

Кожен виконавець з ремонту газових обладнань, що працює в нашій компанії, володіє необхідним допуском до роботи з газовими агрегатами. У процесі усунення несправностей наші фахівці використовують тільки оригінальні, рекомендовані виробником запасні частини. Виїзд на виклик до клієнта проводиться в день подачі заявки.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 мають високу кваліфікацію та значний досвід у проведенні обслуговування, діагностики та ремонту газових плит і варильних поверхонь різного рівня складності. Ми працюємо з широким асортиментом моделей техніки від усіх відомих на сьогодні виробників: Бош (Bosch), Грета (Greta), Кайзер (Kaiser), Норд (Nord), Аміка (Amica), Смег (Smeg), Дружківка, Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Карпати/ Karpaty), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens).

Використання виключно оригінальних витратних матеріалів та необхідних для заміни запасних частин забезпечує високу якість виконання робіт. Після їх закінчення замовник в обов'язковому порядку отримує акт виконання робіт та гарантійні зобов'язання на надані послуги.

Ціна ремонту газових плит

Вартість ремонту газової плити у Києві залежить від типу несправності, моделі обладнання, ціни необхідних деталей і запасних частин. Розрахунок точного кошторису проводиться після проведення комплексної діагностики й визначення загального обсягу майбутніх робіт.

За умови згоди клієнта на проведення подальшого ремонту майстрами нашого сервісного центру, всі необхідні діагностичні заходи виконуються безкоштовно. У разі відмови від усунення несправностей, ціни ремонту газових плит у Києві відповідають зазначеним у прайс-листі.

Поширені несправності газових плит

Головною загрозою несправності газового обладнання є ризик витоку газу. Однак це далеко не єдиний випадок, коли потрібен майстер з лагодження газових плит.

Найбільш частими «симптомами» того, що в роботі газової плити стався збій, є наступні:

 • відчувається специфічний запах і чути сторонній шум;
 • не запалюється пальник;
 • газ перестає горіти;
 • нерівне полум'я;
 • відбувається затримка запалювання;
 • складності при включенні конфорки;
 • неполадка системи газ-контролю, електричного запалювання, духовки.

Уникнути всіх перерахованих несправностей допоможе дотримання прописаних в інструкції правил експлуатації, а також регулярне проведення діагностичного огляду фахівцем і, при необхідності, профілактичного ремонту. Сервісне технічне обслуговування газових плит і варильних поверхонь враховує в себе прочищення конфорок, перевірку на предмет абсолютної герметичності всіх з'єднань. Ці нескладні профілактичні заходи дозволять на довгий термін продовжити життя газового обладнання.

Виїжджаємо в усі райони Києва і передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 забезпечує оперативне та якісне виконання широкого спектра робіт в наступних напрямках: підключення газової плити, обслуговування, діагностика та виявлення несправностей, а також комплексний ремонт газової плити в Києві (Дарницький, Голосіївський, Печерський, Оболонський, Святошинський, Деснянський, Дніпровський, Подільський, Шевченківський, Солом'янський та ін.), а також в передмісті (смт Чабани, смт Коцюбинське, с. Погреби, с. Зазим'я, с. Ходосівка, с. Лісники, с. Хотів, с. Віта-Поштова, с. Гатне, с. Гнідин, с. Щасливе, с. Тарасівка, с. Святопетрівське, с. Білогородка, с. Крюківщина, с. Чайки, с. Софіївська Борщагівка, с. Петропавлівська Борщагівка, с. Гореничі, с. Новосілки) та інші населені пункти Київської області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка).