Ремонт кондиціонера у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту кондиціонерів

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заміна дренажної трубки кондиціонера

Заміна випаровувача кондиціонера

Заміна конденсатора в кондиціонері

Заміна фільтра кондиціонера

Установка дренажного насоса кондиціонера (монтаж)

Ремонт випаровувача кондиціонера

Ремонт насоса кондиціонера

Ремонт плати управління кондиціонера (модуль)

Ремонт трубок кондиціонера

Ремонт чотирьох ходового клапана кондиціонера

Чистка дренажної системи кондиціонера (промивка)

Чистка випаровувача кондиціонера

Ремонт дренажної системи кондиціонера

Ремонт пульта керування кондиціонером

Ремонт зовнішнього блоку кондиціонера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт кондиціонерів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт кондиціонерів

від 350 грн

Чистка кондиціонерів

від 350 грн

Встановлення кондиціонерів

від 1300 грн

Обслуговування кондиціонерів

від 500 грн

Діагностика кондиціонерів

від 200 грн

Заправка кондиціонерів фреоном

від 450 грн

Ремонт реле в кондиціонерах

від 350 грн

Ремонт компресора в кондиціонерах

від 350 грн

Часті питання по ремонту кондиціонерів у Києві

Відгуки по ремонту кондиціонерів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Приводом для звернення в сервісний центр Master911 з питанням неефективної роботи систем кондиціонування найчастіше є такі нарікання, незручності, проблеми і скарги:

 • Під час роботи кондиціонер видає досить сильний гул. Подібний гул може стати наслідком довготривалого використання кліматичного обладнання без дотримання інструкції планового техобслуговування. Ймовірні причини: тріск, помпи для відведення конденсату, механічний контакт деталей кондиціонера з найближчими вузлами, великий люфт крильчатки, залом трубок фреонового контуру, розбалансування вентилятора на зовнішньому блоці.
 • Не працює кондиціонер. Головними причинами, чому так трапляється, виявляються такі: вихід з ладу плати управління, брак фреону, проблема з чотириходовим клапаном, що відповідає за перемикання режимів "літо/зима", пошкодження компресора або засмічення фільтра внутрішнього блоку. Іноді кліматичне обладнання включити зовсім не виходить, в такому випадку просто встановіть нові батарейки в пульт.
 • Кондиціонер дує теплим повітрям. Якщо подається тепло, може бути кілька варіантів: знижена напруга в електромережі, засмічення обладнання, поломка компресора (необхідна заміна або ремонт), дефіцит фреону в системі або неправильно виставлена температура на модулі управління.
 • З системи кондиціонування тече вода. Скупчення конденсатної вологи може утворитися внаслідок прорахунків, випадково допущених при установці випарника (внутрішнього блоку), забитих дренажних мідних трубок або засмічення фільтра осушувача (випарника).
 • Спліт-система недостатньо ефективно охолоджує повітря в приміщенні. Причина, з якої кондиціонер не охолоджує, може бути в брудних фільтрах або в таких проблемах, як: пошкодження датчиків, налипання бруду на турбіну внутрішнього блоку, погана прохідність капілярного трубопроводу, недостатня кількість фреону, засмічення випарника.
 • Через короткий час після підключення кондиціонер вимикається. Справа може бути як неточному налаштуванні параметрів, так і в більш серйозних проблемах, зокрема в перегріві компресора, критичному рівні фреону, несправність модуля управління, несправності датчиків і т. д.

Корисні рекомендації

 • Не користуйтеся пропозиціями підозрілих сервісів кондиціонерів. Прийнявши рішення запросити техніка додому, треба зупиняти вибір на тому, де майстер-виконавець і сервісна служба будуть брати на себе відповідальність за виконані роботи, а найважливіше - за якість вузлів, блоків, деталей. Як показує практика, люди, які прагнуть заощадити (в гуглі вводять в пошук "ремонт кондиціонерів недорого, якісно, швидко"), надалі мають справу з тим, що "зроблена" безвідповідальними майстрами техніка трохи згодом починає давати збій, а з майстром відсутній зв'язок, або він не бажає приїжджати за гарантією. І в кінцевому результаті в більшості випадків потрібно звертатися вже до перевірених, досвідчених, професійних майстрів, які роками працюють із сервісом послуг з ремонту кондиціонерів у Києві Master911.
 • Не використовуйте пошкоджений кондиціонер. Спочатку кліматичний пристрій буде лише давати збої, і у випадку ігнорування неправильної роботи пристрою це загрожує обернутися серйознішими ускладненнями і навіть необхідністю капітального ремонту.
 • Не ремонтуйте кліматичний пристрій самостійно. Діагностикою, виправленням, техобслуговуванням, а також установкою може займатися тільки грамотний виконавець. Спроби виявити самостійно, в чому причина некоректної роботи, можуть викликати посилення несправності, що потребує складнішого, дорогого та капітального ремонту в майбутньому.

Особливості послуги

Ми виконуємо ремонт кондиціонерів у Києві будь-якого ступеня складності, а також повне технічне обслуговування і діагностику.

Ми обслуговуємо, ремонтуємо кондиціонери всіх відомих фірм-виробників: Астон (Aston), Горенье (Gorenje), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сатурн (Saturn), Тошиба (Toshiba), ЛЖ (LG), Міцубісі (Mitsubishi), Атон (Aton), Бош (Bosch), Панасонік (Panasonic), Віссманн (Вісман / Viessmann), Грее (Gree), Дайкін (Daikin), Галанз (Galanz), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Самсунг (Samsung), Ханса (Hansa), Дніпро, Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Лібхерр (Liebherr), Коспел (Kospel), Осака (Osaka), Кайзер (Kaiser), Арістон (Ariston), Самурай (Samurai), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Протерм (Protherm), Тенко (Tenko), Деккер (Декер / Dekker), Мідеа (Midea), Неокліма (Neoclima), Сенсей (Sensei) та інші.

Будь-який клієнт, який звернеться в наш маркетплейс, отримує ряд переваг:

 • Гарантія фіксованої ціни. Загальна вартість робіт завжди відповідає прайсу;
 • Швидкий прихід. Прибуваємо до клієнта через 3 години;
 • Договір. Після завершення робіт надаємо акт про надання послуг;
 • Сервісний ремонт з гарантією. Забезпечення гарантії на надані послуги і поставлені блоки, деталі, вузли, запасні частини;
 • Цілодобове приймання замовлень. Працюємо 24/7, звертайтеся в будь-який час доби;
 • Способи оплати. Зручна можливість оплати послуг банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом;
 • Адекватні ціни. У нас розумні ціни, що відповідають навичкам виконавця;
 • Дотримання чистоти, пунктуальність, акуратність, ввічливість. Неодмінне прибирання свого робочого місця після завершення роботи.

Важливо знати, що наш сервіс Master911 надає підтримку всім сторонам у розв'язанні спірних питань та підготовці потрібної документації.

Як відбувається подача заяви на виклик майстра?

 1. Подача замовлення. Відправити заявку на виклик майстра з ремонту кондиціонера у Києві можна розмістити на веб-сайті або в телефонному режимі.
 2. Уточнювальні питання. При оформленні заяви треба відповісти на поставлені оператором питання. Після чого менеджер відповість на ваше запитання: "Яка ціна обслуговування кондиціонерів у Києві?".
 3. Приїзд виконавця. В середньому, через 2-3 години після оформлення заяви виконавець виїжджає за вказаною адресою.

Виїжджаємо в райони Києва та в передмістя

У тому випадку, якщо вам необхідний терміновий ремонт кондиціонера у Києві, звертайтеся в наш сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по Києву

У тому випадку, якщо ви знаходитесь в межах Києва, тоді в середньому через 2-3 години після факту подання заявки за потрібною адресою виїжджає наш кваліфікований виконавець.

Виїзд фахівця в передмістя

Якщо вам необхідно запросити техніка в передмістя (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки), в такому разі його прибуття, як правило, може зайняти трохи більше часу.

Виїзд техніка по Київській області

Виконуємо виїзди в пункти області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).

На замінені запчастини та виконані послуги поширюватися гарантія.