Ремонт газової духовки у Києві

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів у Києві

Микола М

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Києві

Відгуки по ремонту газових духовок у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректність в роботі, не треба намагатися лагодити духову шафу власноруч, оскільки некомпетентні ремонтні дії з газовою технікою, цілком ймовірно, приведуть до сумних наслідків. Пропонуємо виконувати ремонт духовки підготовленим майстрам, що володіють необхідним досвідом, набутими навичками та професійними знаннями, а також мають допуск до проведення подібного виду робіт.

Найчастіше в заявках замовників є такі скарги на неефективну службу газової духовки:

  • Під час відпускання ручки управління газом, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в духовці гасне. Цілком ймовірно можемо стверджувати, що завдання вдасться вирішити способом заміни обламаної ручки або ж виправлення механізму.
  • Духовка запалюється, однак полум'я або гасне, або слабо горить. Найчастіше причиною подібної несправності в експлуатації духовки виступає перехід на газ нижчого тиску.
  • Полум'я пальника загасає одразу ж після того, як відпускається кнопка або ручка. Найімовірніше, причина того, що сталося, в переміщенні датчика температури або ж несправність системи газ-контролю.
  • Через якийсь час після включення духовки полум'я гасне. Виконавши зовнішній візуальний огляд, діагностику й ретельне обстеження духовки, технік досить скоро виявить неполадку термостата. Керуючись тим, що послужило причиною несправності, термостат регулюють або встановлюють новий.
  • Духовка або гасне відразу після відпускання кнопки, або не запалюється. Найчастіше причиною подібного порушення є забивання форсунки пальника. Нагар забиває жиклер, через що виходить зниження подачі газової суміші. В результаті слабка інтенсивність горіння не дає можливості розігріти термодатчик. В цьому варіанті досвідчений фахівець прочистить пальник або, якщо це необхідно, замінить її.

Якщо вам потрібен оперативний, безпечний і кваліфікований ремонт, монтаж або налагодження, підключення, регулювання, обслуговування духовки Індезіт, Гореньє, Арістон, Ханса або Гефест, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911.

Зателефонувавши в Master911, ви завжди зможете здійснити оперативний виклик майстра з ремонту та обслуговування газової духовки у вас вдома у Києві моделей різних марок і вікових груп. Майстри нашого сервісу побутових послуг покладаються на великий досвід в ремонті, технічному обслуговуванні, монтажі й підключенні різного ступеня складності духової шафи: Беко (Beko), Норд (Nord), Інтерлайн (Interline), Індесіт (Indesit), Гефест (Gefest), Грета (Greta), Аміка (Amica), Дружківка, Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Канді (Candy), Карпати/ Karpaty), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Піраміда (Pyramida), Фагор (Fagor), Арістон (Ariston), Міле (Miele) та інших.

Майстри сервісу Master911

Перед дозволом на діяльність фахівець зобов'язаний придбати право виїжджати на виклик до замовників; кожен, хто подав заявку, проходить навчання, після чого складає іспит. І тільки ті, що отримали прохідний бал (4,5 і більше), будуть допущені до співпраці з клієнтами.

Наші досвідчені майстри приїжджають зі своїми витратними матеріалами, приладами, інструментами, але в разі гострої потреби, коли ж капітальний ремонт духовки здійснити на місці не можна, вони забирають техніку в майстерню. Співробітники завжди готові пояснити клієнтові, як усунути несправність, в чому полягає проблема, як буде виконуватися ремонт, що буде потрібно для ремонту, і що вони повинні зробити.

Яким способом формується розцінка?

Всі актуальні розцінки на послуги з ремонту та регулюванню кухонних газових духовок і плит у Києві, як і з технічного обслуговування, встановлення та приєднання, вказуються в прейскуранті, без автотранспортних витрат і вартості запасних частин, покупка та заміна яких може знадобитися.

Часом на підставі недостатнього опису проблеми клієнтом або внаслідок нечітких проявів перебою в роботі обладнання, виявити справжню причину пошкодження побутової техніки неможливо або непросто. У такому варіанті прийняття рішень, вид ремонту та джерела несправності визначаються майстром вже вдома після закінчення діагностики. Ми повністю гарантуємо, що названа нашим співробітником розцінка за виправлення духовки буде абсолютно точно збігатися з оплатою, зазначеною в прайс-листі. Ми вважаємо своїм обов'язком, щоб ви ознайомилися з ціною потрібної вам сервісної послуги заздалегідь. Саме з цієї причини ще в момент оформлення заявки просимо вас дати відповідь на ряд уточнювальних питань.

Що Ви завжди будете мати?

Звертаючись в сервіс Master911 з ремонту газової домашньої плити й духовки у Києві, Ви зможете сподіватися на:

  • Контроль якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми реагуємо на будь-які нарікання щодо недоліків, допущених нашими фахівцями, і гарантуємо, що вони обов'язково будуть усунені;
  • Екстрений прихід техніка на виклик, а також оперативне проведення всіх робіт з підключення, ремонту і регулювання побутової техніки. Працюємо в режимі 24/7;
  • Надійний і якісний сервіс плити й духовки практично всіх модифікацій і типів від будь-яких фірм-виробників, незалежно від року випуску обладнання.

Ми працюємо у Києві, з виїздом на Вашу адресу по Київській області

Виїзд майстра можливий по Київській області

У всіх великих і малих населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) ми маємо у своєму розпорядженні грамотних фахівців. З цієї причини Ви завжди зможете розраховувати на те, що майстер з підключення, ремонту та обслуговування газової плити й духовки у Києві з'явиться в цей же день, і значно заощадите на автотранспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через велику сезонну завантаженість, виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.

Виїзд по місту у Києві

У випадку, якщо вам терміново потрібен гарантований, професійний та оперативний ремонт, монтаж або установка, регулювання, налагодження духовок у Києві, відразу ж звертайтеся в маркетплейс Master911. Ті власники техніки, що проживають на території міста, зможуть сподіватися на прибуття досвідченого техніка додому вже протягом трьох-чотирьох годин після подачі заявки.

Виїзд можливий по всій території Києва

Сервіс Master911 виконує екстрені ремонти духовки у Києві (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки) і в приміських населених пунктах. Але тоді прибуття техніка забирає більше часу - близько 4-5 годин.