Ремонт плати керування холодильника у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати керування холодильника». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по ремонту плат керування холодильників у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт плати керування холодильника у Києві

Усі нові холодильники – складне обладнання з великою кількістю різних функцій та можливостей. За контроль якісної роботи відповідає електроніка. Причому реле, таймери, терморегулятори вже давно минулого – їм на зміну прийшли функціональні та компактні блоки управління. Такий модуль конструктивно складається з таких важливих компонентів:

 • мікропроцесор;
 • панель для керування;
 • субмодуль зовнішнього механізму

Поломка може статися в будь-якому з цих елементів, тому не обійтися без ретельної діагностики. Але перед цим важливо замовити послугу ремонт плати керування холодильника в Києві, скориставшись запропонованою демократичною вартістю. Знайти спеціаліста відповідної кваліфікації можна на сайті сервісу Мастер911.

Причини виходу із ладу плати керування

Терміновий ремонт блоку керування холодильника може знадобитися з різних причин, серед яких виділяють кілька найпоширеніших:

 • Проникнення вологи поверхню електроніки.
 • Різні механічні пошкодження, які часто пов'язані з неакуратним поводженням з технікою з боку користувача (ігнорування експлуатаційних рекомендацій від компанії-виробника).
 • Забруднення, які проникають навіть у найдрібніші деталі конструкції.
 • Заводський брак (ця причина буде помітною у перші кілька днів використання холодильного обладнання).

Крім того, послуга ремонт плати керування холодильника в Києві з викликом професіонала додому може знадобитися також і у разі природного зносу окремих комплектуючих. Кожна деталь має певний термін служби, після завершення якого запчастини потребують термінової заміни.

Різноманітні «симптоми» поломки

Наголошують кілька популярних «симптомів», які можуть вказувати на поломку плати в холодильному устаткуванні:

 • На дисплеї відображається відповідний код помилки.
 • Некоректне відображення показників температури всередині камер.
 • Усі індикаційні лампочки починають блимати.
 • Не горить, не працює дисплей.
 • При відкритті дверей у камері не спрацьовує автоматичне підсвічування.
 • Не вмикається мотор-компресор (незалежно від встановлених температурних показників).
 • У внутрішній камері відзначають дуже високу температуру, яка не відповідає виставленим параметрам.
 • Нечутно шуму від працюючого вентилятора.

Однак перераховані вище ознаки можуть вказувати й на поломку інших комплектуючих, а тому, обираючи послугу ремонт модуля холодильника в Київ, ціна якої вказана в прайсі, необхідно провести ретельну діагностику. З цим впорається винятково досвідчений фахівець, готовий виїхати додому.

Порядок проведення ремонтних робіт у Києві

Заплановані роботи виконуються в кілька етапів:

 1. Здійснюється демонтаж панелі керування для ретельної діагностики.
 2. Від'єднання шлейфу, який зв'язує панель із модулем.
 3. Візуальний огляд. Перед тим, як зробити ремонт модуля управління холодильника, відбувається тестування плати із застосуванням мультиметра та інших інструментів, приладів.
 4. У разі окислення контактів професіонал зачищає всі пошкоджені компоненти.
 5. Внаслідок обриву ланцюгів здійснюється відновлення контактів.
 6. Повноцінна заміна плати виконується в тому випадку, якщо сталася поломка, перегорання мікропроцесора.

Замовити послугу ремонт модуля холодильника в Києві може кожен охочий, ознайомившись із запропонованим списком переваг від кваліфікованих майстрів, які допоможуть швидко та правильно підібрати конкретні комплектуючі у разі їх заміни.

Де ознайомитися з актуальними цінами на ремонт холодильної плати у Києві?

Попри те, що всі ціни на послугу ремонту плати керування холодильника в Києві вказані у відповідному прайсі сервісу Мастер911, остаточна вартість залежить від різних критеріїв. Насамперед фахівець враховує особливості конструкції техніки, які залежать від певного бренду: Ардо, Арістон, Атлант, Електролюкс, Кенді, Індесит, ЛШ, Самсунг, Зануссі, Вірпул та інші. Не менш важливими аргументами є також конкретна модель, ступінь складності поломки. Тому майстру важливо зробити ретельний огляд обладнання, щоб назвати остаточні терміни та вартість ремонтних робіт.

Переваги професійного ремонту

Перед тим, як скористатися актуальними послугами від професіоналів на сервісі Мастер911, кожен клієнт може ознайомитися з важливими перевагами такого вибору:

 • Оперативний ремонт модуля холодильника в Києві та можливість викликати фахівця додому у будь-який день тижня.
 • Можливість вибрати виключно перевірених професіоналів, які мають багатий досвід роботи у сфері обслуговування холодильного обладнання різноманітних брендів: Ardo, Ariston, Atlant, Electrolux, Candy, Indesit, LG, Samsung, Zanussi, Whirlpool та інші.
 • Доступні ціни на всі види робіт.
 • Допомога у швидкому підборі відповідних деталей для заміни.

Перед викликом майстра клієнти сервісу можуть ознайомитися з реальними відгуками про роботу фахівців, враховуючи всі «за» та «проти».

Викликати майстра додому в Києві

Професіонали готові виїхати за вказаною клієнтом адресою, обслуговуючи всі 10 районів Києва:

 • Оболонський;
 • Печерський;
 • Деснянський;
 • Дніпровський та інші.

Замовляючи послугу ремонт плати холодильника, ціна в Києві на яку залежить від марки та моделі техніки, необхідно уточнити всю інформацію щодо поломки: перерахувати «симптоми», назвати рік випуску обладнання. Після цього клієнту достатньо визначитися зі зручним часом та днем приїзду майстра, не забуваючи забезпечити йому вільний доступ до зламаної техніки. Усі інструменти, прилади та деталі для заміни підбирає професіонал, відштовхуючись від раніше отриманої інформації. Тому відразу після приїзду він зможе братися до роботи.