Заміна випарника в холодильнику у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна випарника в холодильнику». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні випарників у холодильниках від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну випарників у холодильниках у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні випарників у холодильниках у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильне обладнання, як і будь-яка інша техніка, зазнає великих навантажень, що призводить до різних несправностей. Однією з найпоширеніших поломок є вихід з ладу випарника, який відповідає за якісне охолодження всіх продуктів. Робота цієї деталі полягає у випаровуванні фреону, який забирає тепло від стінок.

У разі несправностей рекомендується викликати досвідченого фахівця додому, який запропонує послугу ремонту або заміни випарника холодильника в Києві за вигідною вартістю. Для цього достатньо зателефонувати за вказаними номерами на сайті або залишити заявку на сервісі Мастер911, вказавши своє ім'я та контактний номер для зворотного дзвінка.

Причини некоректної роботи випарника

Зрозуміти, що сталася поломка, нескладно. Необхідно звернути увагу на наступний список можливих причин:

 • засмічення в системі теплообмінника;
 • попадання олії в теплообмінник;
 • частковий витік фреону;
 • несправна робота нагрівача, розташованого у міжкамерних перегородках;
 • замерзання вологи в капілярних трубках.

Найчастіше такі комплектуючі виходять з ладу внаслідок утворення мікротріщин у трубках, що стає причиною попадання вологи в систему.

Популярні ознаки несправної роботи випарника

Поширеними «симптомами» поломки є псування продуктів та утворення крижаної кірки. В останньому випадку власники техніки припускаються однієї з головних помилок: намагаються власноруч позбутися льоду, використовуючи для цього підручні засоби, гострі предмети. Такі дії призводять до остаточної поломки запчастин холодильників Атлант та інших брендів. У такому випадку компоненти не підлягають відновленню, а потребують термінової заміни.

Де дізнатись ціни на послугу заміна випарника в Києві?

Ознайомитися з цінами на заміну випарника холодильника в Києві можна, не виходячи з дому. Для цього достатньо звернути увагу на актуальний прайс, де представлено вартість різних видів робіт з позначкою «від». Це з тим, що остаточну суму називає інженер, виходячи з:

 • певної моделі та бренду;
 • особливостей поломки (причини, ознаки);
 • необхідності заміни чи ремонту інших комплектуючих.

Тому не обійтися без обов'язкової діагностики, яка проводиться вдома у клієнта.

Причини звернення до сервісу Мастер911

Коли потрібно швидко та якісно вирішити ситуацію, що виникла, не обійтися без кваліфікованої допомоги, яку надають фахівці сервісу. Додатково клієнтам буде запропоновано:

 • Допомога у підборі інженера відповідної кваліфікації.
 • Можливість залишати відгуки про роботу майстра.
 • Оперативний виїзд у будь-який день та час.
 • Консультації з різних питань.
 • Демократична цінова політика.

Обробка заявок та прийом дзвінків здійснюються 24/7, а тому можна розраховувати на цілодобову підтримку від менеджерів сервісу.

Обслуговування всіх мешканців та гостей Києва

Замовити послугу заміна випарника холодильника в Києві можна в режимі онлайн, скориставшись допомогою особистого помічника, що супроводжує кожне замовлення. Інженери ретельно вивчають залишену клієнтом інформацію про особливості поломки та виїжджають за вказаною адресою у всі райони:

 • Подільський;
 • Святошинський;
 • Солом'янський;
 • Шевченківський та інші.

При собі спеціаліст має професійний набір інструментів, витратні матеріали, а також деталі на заміну. В результаті ремонтні роботи будуть виконані протягом кількох годин чи одного робочого дня (точні терміни встановлюються за результатами діагностики).