Ремонт електричної духовки у Івано-Франківську

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних духовок

від 300 грн

Встановлення електричних духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних духовок у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту електричних духовок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні некоректної роботи електричної шафи, варто звернутися у відповідний, перевірений і першокласний сервіс для подачі заявки на виклик відповідального, грамотного й компетентного майстра на вашу адресу. Ваші спроби самостійної діагностики й подальшого ремонту апаратури своїми руками загрожують ускладненням ситуації, та й реальним ризиком абсолютного виходу з ладу пристрою, заміною дорогих запчастин або великого ремонту.

Найчастіше трапляються такі неполадки духовок:

  • Проблемні моменти з керуванням духовкою. Основною причиною виходу з ладу в подібному випадку зазвичай є вихід з ладу сенсорних блоків або клавіш, ручок, кнопок управління.
  • Електродуховка перестала вмикатися. По завершенні діагностичних робіт скоріше за все фахівець виявить проблеми з розеткою, електромережею, проводкою, низькою напругою або ж констатує вихід з ладу модуля управління, неправильне регулювання таймера, пошкодження температурного датчика.
  • Нерівномірне розігрівання електродуховки. При діагностиці майстер знайде, в чому проблема і виправить її. Швидше за все, мова йде про несправність терморегулятора або однієї зі спіралей. Нерівномірне прогрівання духової шафи є ознакою її некоректної роботи.
  • Духова шафа зовсім не нагрівається або гріє недостатньо. У таких випадках найбільш реальною причиною є вихід з ладу або несправність терморегулятора, перемикача, нагрівального елементу.

Сервіс Master911 в постійному режимі приймає замовлення на виклик техніка. Пропонуємо професійне налаштування, установку, професійний ремонт будь-якої електричної кухонної духовки чи плити у Івано-Франківську від усіх відомих виробників: АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ліберті (Liberty), Смег (Smeg), Піраміда (Pyramida), Норд (Nord), Ханса (Hansa), Електра, Беко (Beko), Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Аміка (Amica), Асел (Asel), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Тека (Teka), Арістон (Ariston), Міле (Miele) і багатьох інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Майбутній технік до того як отримати допуск до роботи з клієнтами, спочатку проходить навчання та складає іспит. І виключно тих претендентів (це в середньому 15 зі 100), які отримали досить високий бал - чотири з половиною і вище, зараховують на роботу й тільки їх вважають компетентними та готовими до обслуговування клієнтів.

Наші техніки побутового ремонту не вживають жаргонну лексику, не курять, наводять чистоту на робочому місці й демонструють прихильне ставлення. Майстри ніколи не відмовляються до дрібниць пояснити, яка вартість робіт, які деталі замінять, в чому полягатиме налагодження. Техніки приїжджають зі своїми приладами, інструментами, якщо несправну техніку неможливо відремонтувати вдома, її забирають в майстерню.

Яким чином визначається ціна?

Ціна будь-якої послуги на обслуговування, ремонт, підключення та установку електродуховки чи варильної плити у Івано-Франківську детально зафіксована в нашому прейскуранті, не враховуючи при цьому транспортних витрат і ціни деталей, приладів, запасних частин, що підлягають заміні.

Ми постійно намагаємося прийти до абсолютно прозорих, об'єктивних, адекватних цін і водночас намагаємося перед оформленням замовлення зорієнтувати свого замовника у загальній вартості необхідної сервісної послуги.

Зокрема, у зв'язку з цим, при подачі вашого замовлення на виклик майстра для виконання компетентного ремонту побутових електричних духовок чи інших побутових приладів за адресою у Івано-Франківську, ставимо питання, як про техніку (рік випуску, модель, виробник), так і про причини замовлення нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання неполадки нечіткі або внаслідок незрозумілого опису проблеми клієнтом, оцінити завчасно оплату послуги непросто або практично нереально. У такому разі кінцева кошторисна вартість складається майстром тепер уже вдома, в результаті діагностики та візуального огляду техніки. Гарантовано, що ціна буде точно узгоджуватися з сумою оплати, прописаної в нашому прайсі.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Якщо вас цікавить недорогий, оперативний та якісний ремонт духовки, звертайтеся до нас, і ви можете сподіватися на:

  • Терміновий виїзд майстра додому. Орієнтовно, наш технік прибуває вже через три години.
  • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з оперативного та якісного ремонту електричних кухонних духовок чи варильних поверхонь у вас вдома у Івано-Франківську Master911 приймає всі зауваження, скарги або нарікання, які мають відношення до роботи наших техніків. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде відремонтовано.
  • Надані грамотні послуги з надійного та ефективного ремонту, підключення, налагодження, обслуговування електричної домашньої духовки чи інших домашніх обладнань у Івано-Франківську від таких фірм незалежно від "віку" й моделі побутової техніки.

Ми працюємо за викликом техніка у Івано-Франківську і по Івано-Франківській області

Робота з виїздом в села, міста, селища по Івано-Франківській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має підготовлених, досвідчених, кваліфікованих техніків в переважній більшості населених пунктів по Івано-Франківській області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), тому Ви маєте можливість очікувати на той привабливий момент, що фахівець з ремонту електричних духовок у Івано-Франківську приїде в цей же день, та істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, виїзд фахівця відкладається на найближчий день.

Наші професіонали працюють в передмістях Івано-Франківська

В тому випадку, якщо ви живете в передмістях Івано-Франківська в приватному будинку, і потрібен майстер з обслуговування, якісного ремонту, підключення або налагодження електричних духовок у вас вдома у Івано-Франківську (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), ми зможемо організувати його поїздку за призначенням через 4-5 годин після оформлення замовлення.

Приймаємо заявки на обслуговування електричних агрегатів на території м. Івано-Франківськ

Якщо ви перебуваєте на території міста, і потрібен терміновий, недорогий і професійний сервіс електродуховки у Івано-Франківську, телефонуйте в Master911 і протягом 3 годин з часу оформлення замовлення можна очікувати на приїзд виконавця на виклик.