globe ru

Ремонт електричної духовки у Івано-Франківську

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Івано-Франківську

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

При виявленні некоректної роботи електричної шафи, варто звернутися у відповідний, перевірений і першокласний сервіс для подачі заявки на виклик відповідального, грамотного й компетентного майстра на вашу адресу. Ваші спроби самостійної діагностики й подальшого ремонту апаратури своїми руками загрожують ускладненням ситуації, та й реальним ризиком абсолютного виходу з ладу пристрою, заміною дорогих запчастин або великого ремонту.

Найчастіше трапляються такі неполадки духовок:

 • Проблемні моменти з керуванням духовкою. Основною причиною виходу з ладу в подібному випадку зазвичай є вихід з ладу сенсорних блоків або клавіш, ручок, кнопок управління.
 • Електродуховка перестала вмикатися. По завершенні діагностичних робіт скоріше за все фахівець виявить проблеми з розеткою, електромережею, проводкою, низькою напругою або ж констатує вихід з ладу модуля управління, неправильне регулювання таймера, пошкодження температурного датчика.
 • Нерівномірне розігрівання електродуховки. При діагностиці майстер знайде, в чому проблема і виправить її. Швидше за все, мова йде про несправність терморегулятора або однієї зі спіралей. Нерівномірне прогрівання духової шафи є ознакою її некоректної роботи.
 • Духова шафа зовсім не нагрівається або гріє недостатньо. У таких випадках найбільш реальною причиною є вихід з ладу або несправність терморегулятора, перемикача, нагрівального елементу.

Сервіс Master911 в постійному режимі приймає замовлення на виклик техніка. Пропонуємо професійне налаштування, установку, професійний ремонт будь-якої електричної кухонної духовки чи плити у Івано-Франківську від усіх відомих виробників: АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ліберті (Liberty), Смег (Smeg), Піраміда (Pyramida), Норд (Nord), Ханса (Hansa), Електра, Беко (Beko), Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Аміка (Amica), Асел (Asel), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Тека (Teka), Арістон (Ariston), Міле (Miele) і багатьох інших.

Фахівці сервісу послуг Master911

Майбутній технік до того як отримати допуск до роботи з клієнтами, спочатку проходить навчання та складає іспит. І виключно тих претендентів (це в середньому 15 зі 100), які отримали досить високий бал - чотири з половиною і вище, зараховують на роботу й тільки їх вважають компетентними та готовими до обслуговування клієнтів.

Наші техніки побутового ремонту не вживають жаргонну лексику, не курять, наводять чистоту на робочому місці й демонструють прихильне ставлення. Майстри ніколи не відмовляються до дрібниць пояснити, яка вартість робіт, які деталі замінять, в чому полягатиме налагодження. Техніки приїжджають зі своїми приладами, інструментами, якщо несправну техніку неможливо відремонтувати вдома, її забирають в майстерню.

Яким чином визначається ціна?

Ціна будь-якої послуги на обслуговування, ремонт, підключення та установку електродуховки чи варильної плити у Івано-Франківську детально зафіксована в нашому прейскуранті, не враховуючи при цьому транспортних витрат і ціни деталей, приладів, запасних частин, що підлягають заміні.

Ми постійно намагаємося прийти до абсолютно прозорих, об'єктивних, адекватних цін і водночас намагаємося перед оформленням замовлення зорієнтувати свого замовника у загальній вартості необхідної сервісної послуги.

Зокрема, у зв'язку з цим, при подачі вашого замовлення на виклик майстра для виконання компетентного ремонту побутових електричних духовок чи інших побутових приладів за адресою у Івано-Франківську, ставимо питання, як про техніку (рік випуску, модель, виробник), так і про причини замовлення нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання неполадки нечіткі або внаслідок незрозумілого опису проблеми клієнтом, оцінити завчасно оплату послуги непросто або практично нереально. У такому разі кінцева кошторисна вартість складається майстром тепер уже вдома, в результаті діагностики та візуального огляду техніки. Гарантовано, що ціна буде точно узгоджуватися з сумою оплати, прописаної в нашому прайсі.

Що отримають замовники нашого сервісу?

Якщо вас цікавить недорогий, оперативний та якісний ремонт духовки, звертайтеся до нас, і ви можете сподіватися на:

 • Терміновий виїзд майстра додому. Орієнтовно, наш технік прибуває вже через три години.
 • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з оперативного та якісного ремонту електричних кухонних духовок чи варильних поверхонь у вас вдома у Івано-Франківську Master911 приймає всі зауваження, скарги або нарікання, які мають відношення до роботи наших техніків. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде відремонтовано.
 • Надані грамотні послуги з надійного та ефективного ремонту, підключення, налагодження, обслуговування електричної домашньої духовки чи інших домашніх обладнань у Івано-Франківську від таких фірм незалежно від "віку" й моделі побутової техніки.

Ми працюємо за викликом техніка у Івано-Франківську і по Івано-Франківській області

Робота з виїздом в села, міста, селища по Івано-Франківській області

Сервіс домашнього ремонту Master911 має підготовлених, досвідчених, кваліфікованих техніків в переважній більшості населених пунктів по Івано-Франківській області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), тому Ви маєте можливість очікувати на той привабливий момент, що фахівець з ремонту електричних духовок у Івано-Франківську приїде в цей же день, та істотно заощадите на транспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, виїзд фахівця відкладається на найближчий день.

Наші професіонали працюють в передмістях Івано-Франківська

В тому випадку, якщо ви живете в передмістях Івано-Франківська в приватному будинку, і потрібен майстер з обслуговування, якісного ремонту, підключення або налагодження електричних духовок у вас вдома у Івано-Франківську (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), ми зможемо організувати його поїздку за призначенням через 4-5 годин після оформлення замовлення.

Приймаємо заявки на обслуговування електричних агрегатів на території м. Івано-Франківськ

Якщо ви перебуваєте на території міста, і потрібен терміновий, недорогий і професійний сервіс електродуховки у Івано-Франківську, телефонуйте в Master911 і протягом 3 годин з часу оформлення замовлення можна очікувати на приїзд виконавця на виклик.