Ремонт газової колонки у Івано-Франківську

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Івано-Франківськ та передмісті з виїздом по Івано-Франківській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту газових колонок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки, які приносять в будинок гарячу воду - одне з найбільших зручностей сучасності. Але ми згадуємо про водонагрівачі тільки тоді, коли стикаємося з першим крижаним душем або гігантською калюжею на підлозі. Усунути несправності газових колонок допоможе своєчасний професійний ремонт, а продовжити термін служби - регулярне технічне обслуговування.

Ремонт газової колонки

Якщо ваш водонагрівач став працювати зі збоями, затягування з ремонтом або самостійне розв'язання проблем можуть обернутися непередбаченими ситуаціями. Щоб вимкнути витік газу й мінімізувати ризик виникнення пожежі, пристрій відключають від джерела постачання та звертаються в спеціалізований сервіс.

Наш майстер швидко реагує на звернення, з'ясовує проблему, домовляється про час приїзду і при необхідності в той же день виїжджає до клієнта за вказаною адресою. Після огляду пристрою та виявлення неполадки майстер з ремонту газових колонок у Івано-Франківську пропонує можливі варіанти розв'язання проблеми, щоб клієнт міг зробити обґрунтований вибір.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс побутових послуг Master911 - це зручна онлайн-платформа, де можна швидко замовити ремонт газової колонки в Івано-Франківську, Коломиї, Галичі, Яремче, Рогатині та інших містах Івано-Франківської області від перевірених майстрів. Досвідчений фахівець протягом декількох годин або 1-2 днів, залежно від відстані та сезону, виїжджає за вказаною адресою й прямо на місці:

 • оглядає прилад, дотримуючись правил безпеки;
 • проводить діагностування окремих компонентів;
 • виявляє й усуває корозію;
 • замінює застарілі деталі конкретними брендовими аналогами;
 • перевіряє готовність пристрою до подальшого використання;
 • виконує монтаж газової колонки з підключенням до трубопроводу.

Завершується робота видачею гарантій, тривалість яких варіюється від 3 місяців для чистки газової колонки від накипу і до 1 року, наприклад для ремонту теплообмінника, редуктора, блоку розпалювання, електромагнітного клапана, блоку управління, водяного вузла газової колонки.

Чому обирають нас?

Master911 - це сервіс домашнього ремонту, що пропонує послуги з техобслуговування, діагностики, профілактики та відновлення, в яке входить заміна газової колонки в Івано-Франківську. Ми створюємо комфортні умови для клієнтів з численними перевагами:

 1. Відгук на дзвінки й онлайн-заявки протягом 2-3 хвилин;
 2. Широкий діапазон послуг;
 3. Співпраця з надійними виконавцями, які пройшли співбесіду, мають допуски й навички в обслуговуванні газової колонки;
 4. Прозорі ціни на ремонт газових колонок у Івано-Франківську;
 5. Контролювання процесу від подачі заявки до завершення робіт;
 6. Застосування оригінальних компонентів конкретного бренду;
 7. Економія коштів і часу завдяки виконанню замовлень майстрами, які перебувають поруч із вказаною адресою;
 8. Підтримка при виникненні спірних питань;
 9. Видача офіційного акту завершення робіт.

Ми прагнемо створювати комфортні умови та пропонувати максимально вигідні для клієнтів рішення.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сучасні газові водонагрівачі енергоефективніші та зручніші, ніж старі моделі. Виробники не тільки укладають між резервуаром і його зовнішньою оболонкою пінополіуретанову ізоляцію для більш тривалого утримання тепла, але й наповнюють пристрій автоматизованими компонентами, які ускладнюють ремонт.

Сервіс Master911 співпрацює з фахівцями, для яких готовність працювати з приладами будь-яких зразків, моделей і брендів - головний критерій професіоналізму. Пайка теплообмінників, заміна термостатів, чистка газової колонки - навички, які майстри відточують щодня, щоб успішно відновлювати водонагрівачі фірм: Юнкерс (Junkers), Львів, Термет (Termet), Сакура (Sakura), Зануссі (Занусі / Zanussi), Росс (Ross), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), АЕГ (AEG), Аміна (Amina), Атон (Aton), Термо Альянс (Thermo Alliance), Горенье (Gorenje), Грандіні (Grandini), Термекс (Thermex), Арістон (Ariston), Нева (Neva), Електролюкс (Electrolux), Нескар (Neckar), Іммергаз (Immergas), Атлантік (Atlantic), Саванна (Савана / Savanna), Данко (Danko), Селена (Selena), Термолайн (Termoline), Херманн (Hermann), Вестен (Westen), Астон (Aston), Роктерм (Rocterm), Мора (Mora), Протерм (Protherm), Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Крауф (Krauf), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Еталон (Etalon), Матрікс (Matrix), Діон (Dion), Новатек (Nova Tec), Міле (Miele), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рока (Roca), Демрад (Demrad), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Рода (Roda), Беретта (Берета / Beretta) та інших марок.

Ціни на ремонт газових колонок

Фінальна ціна послуг з ремонту газових колонок у Івано-Франківську розраховується після діагностики та враховує:

 • бренд і назву моделі;
 • кількість і трудомісткість майбутніх робіт;
 • витрати на запчастини;
 • транспортні затрати;
 • додаткові послуги.

Наш підхід дозволяє збалансувати гнучкість цін і надавати якісні послуги.

Поширені несправності газових колонок

Газові колонки містять мало рухомих частин, тому нескладно виділити типові неполадки пристрою:

 • перестає горіти контрольна лампочка на приладі;
 • збої в роботі термостата;
 • засмічені фільтри;
 • пошкодження датчиків і клапанів;
 • вихід з ладу нагрівального елементу.

Не відкладайте ремонт газової колонки, несправності якої завжди збільшують імовірність виникнення пожежі. Своєчасне звернення до технічних експертів дозволяє уникнути непередбачуваних наслідків, а належне техобслуговування збільшує термін служби приладу.

Виїжджаємо в усі райони Івано-Франківська та передмістя

Ми телефонуємо протягом кількох хвилин, з'ясовуємо проблему, озвучуємо попередню ціну й направляємо відповідного фахівця за вказаною адресою. Під наглядом замовника досвідчений технік з необхідними допусками знаходить і усуває неполадки, перевіряє працездатність і підключає пристрій до розподільної мережі. Якісне відновлення забезпечується заміною зношених елементів фірмовими аналогами конкретної торгової марки.

Терміновий ремонт газової колонки в Івано-Франківську (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), інших приміських селищах Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець) - це лише одна послуга тисячі інших послуг Master911. Сервіс домашніх послуг пропонує виконання максимального спектра робіт: від профілактики та діагностики до повного відновлення пристрою. Ми знаємо, що газова колонка дає можливість приймати ванну, прати й мити посуд. Щоб якомога швидше повернути в ваш будинок гарячу воду, сервіс Master911 приймає дзвінки й онлайн-заявки в будь-який час доби без свят і вихідних.