Ремонт газової колонки у Івано-Франківську

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Івано-Франківськ та передмісті з виїздом по Івано-Франківській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Володимир М

Був(ла) на сайті месяц назад
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Богдан null

Був(ла) на сайті месяц назад
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті месяц назад
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту газових колонок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Газові колонки, які приносять в будинок гарячу воду - одне з найбільших зручностей сучасності. Але ми згадуємо про водонагрівачі тільки тоді, коли стикаємося з першим крижаним душем або гігантською калюжею на підлозі. Усунути несправності газових колонок допоможе своєчасний професійний ремонт, а продовжити термін служби - регулярне технічне обслуговування.

Ремонт газової колонки

Якщо ваш водонагрівач став працювати зі збоями, затягування з ремонтом або самостійне розв'язання проблем можуть обернутися непередбаченими ситуаціями. Щоб вимкнути витік газу й мінімізувати ризик виникнення пожежі, пристрій відключають від джерела постачання та звертаються в спеціалізований сервіс.

Наш майстер швидко реагує на звернення, з'ясовує проблему, домовляється про час приїзду і при необхідності в той же день виїжджає до клієнта за вказаною адресою. Після огляду пристрою та виявлення неполадки майстер з ремонту газових колонок у Івано-Франківську пропонує можливі варіанти розв'язання проблеми, щоб клієнт міг зробити обґрунтований вибір.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс побутових послуг Master911 - це зручна онлайн-платформа, де можна швидко замовити ремонт газової колонки в Івано-Франківську, Коломиї, Галичі, Яремче, Рогатині та інших містах Івано-Франківської області від перевірених майстрів. Досвідчений фахівець протягом декількох годин або 1-2 днів, залежно від відстані та сезону, виїжджає за вказаною адресою й прямо на місці:

 • оглядає прилад, дотримуючись правил безпеки;
 • проводить діагностування окремих компонентів;
 • виявляє й усуває корозію;
 • замінює застарілі деталі конкретними брендовими аналогами;
 • перевіряє готовність пристрою до подальшого використання;
 • виконує монтаж газової колонки з підключенням до трубопроводу.

Завершується робота видачею гарантій, тривалість яких варіюється від 3 місяців для чистки газової колонки від накипу і до 1 року, наприклад для ремонту теплообмінника, редуктора, блоку розпалювання, електромагнітного клапана, блоку управління, водяного вузла газової колонки.

Чому обирають нас?

Master911 - це сервіс домашнього ремонту, що пропонує послуги з техобслуговування, діагностики, профілактики та відновлення, в яке входить заміна газової колонки в Івано-Франківську. Ми створюємо комфортні умови для клієнтів з численними перевагами:

 1. Відгук на дзвінки й онлайн-заявки протягом 2-3 хвилин;
 2. Широкий діапазон послуг;
 3. Співпраця з надійними виконавцями, які пройшли співбесіду, мають допуски й навички в обслуговуванні газової колонки;
 4. Прозорі ціни на ремонт газових колонок у Івано-Франківську;
 5. Контролювання процесу від подачі заявки до завершення робіт;
 6. Застосування оригінальних компонентів конкретного бренду;
 7. Економія коштів і часу завдяки виконанню замовлень майстрами, які перебувають поруч із вказаною адресою;
 8. Підтримка при виникненні спірних питань;
 9. Видача офіційного акту завершення робіт.

Ми прагнемо створювати комфортні умови та пропонувати максимально вигідні для клієнтів рішення.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сучасні газові водонагрівачі енергоефективніші та зручніші, ніж старі моделі. Виробники не тільки укладають між резервуаром і його зовнішньою оболонкою пінополіуретанову ізоляцію для більш тривалого утримання тепла, але й наповнюють пристрій автоматизованими компонентами, які ускладнюють ремонт.

Сервіс Master911 співпрацює з фахівцями, для яких готовність працювати з приладами будь-яких зразків, моделей і брендів - головний критерій професіоналізму. Пайка теплообмінників, заміна термостатів, чистка газової колонки - навички, які майстри відточують щодня, щоб успішно відновлювати водонагрівачі фірм: Юнкерс (Junkers), Львів, Термет (Termet), Сакура (Sakura), Зануссі (Занусі / Zanussi), Росс (Ross), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), АЕГ (AEG), Аміна (Amina), Атон (Aton), Термо Альянс (Thermo Alliance), Горенье (Gorenje), Грандіні (Grandini), Термекс (Thermex), Арістон (Ariston), Нева (Neva), Електролюкс (Electrolux), Нескар (Neckar), Іммергаз (Immergas), Атлантік (Atlantic), Саванна (Савана / Savanna), Данко (Danko), Селена (Selena), Термолайн (Termoline), Херманн (Hermann), Вестен (Westen), Астон (Aston), Роктерм (Rocterm), Мора (Mora), Протерм (Protherm), Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Крауф (Krauf), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Еталон (Etalon), Матрікс (Matrix), Діон (Dion), Новатек (Nova Tec), Міле (Miele), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рока (Roca), Демрад (Demrad), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Рода (Roda), Беретта (Берета / Beretta) та інших марок.

Ціни на ремонт газових колонок

Фінальна ціна послуг з ремонту газових колонок у Івано-Франківську розраховується після діагностики та враховує:

 • бренд і назву моделі;
 • кількість і трудомісткість майбутніх робіт;
 • витрати на запчастини;
 • транспортні затрати;
 • додаткові послуги.

Наш підхід дозволяє збалансувати гнучкість цін і надавати якісні послуги.

Поширені несправності газових колонок

Газові колонки містять мало рухомих частин, тому нескладно виділити типові неполадки пристрою:

 • перестає горіти контрольна лампочка на приладі;
 • збої в роботі термостата;
 • засмічені фільтри;
 • пошкодження датчиків і клапанів;
 • вихід з ладу нагрівального елементу.

Не відкладайте ремонт газової колонки, несправності якої завжди збільшують імовірність виникнення пожежі. Своєчасне звернення до технічних експертів дозволяє уникнути непередбачуваних наслідків, а належне техобслуговування збільшує термін служби приладу.

Виїжджаємо в усі райони Івано-Франківська та передмістя

Ми телефонуємо протягом кількох хвилин, з'ясовуємо проблему, озвучуємо попередню ціну й направляємо відповідного фахівця за вказаною адресою. Під наглядом замовника досвідчений технік з необхідними допусками знаходить і усуває неполадки, перевіряє працездатність і підключає пристрій до розподільної мережі. Якісне відновлення забезпечується заміною зношених елементів фірмовими аналогами конкретної торгової марки.

Терміновий ремонт газової колонки в Івано-Франківську (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), інших приміських селищах Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець) - це лише одна послуга тисячі інших послуг Master911. Сервіс домашніх послуг пропонує виконання максимального спектра робіт: від профілактики та діагностики до повного відновлення пристрою. Ми знаємо, що газова колонка дає можливість приймати ванну, прати й мити посуд. Щоб якомога швидше повернути в ваш будинок гарячу воду, сервіс Master911 приймає дзвінки й онлайн-заявки в будь-який час доби без свят і вихідних.