Ремонт електричної плити у Івано-Франківську

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту електричних плит у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Всі види ремонтних робіт духовок, склокерамічних плит, електричних плит або вбудовуваних варильних панелей за ступенем відновлення робочого ресурсу можна для вашої зручності умовно розділити на три види: складний, середнього рівня складності та простий.

 • Ремонт середньої складності передбачає наявність технічних знань, досить високої кваліфікації й навичок, оскільки зазвичай він пов'язаний з електротехнікою. У процесі ремонту фахівець відновлює, змінює або регулює негідні прилади, деталі, окремі вузли.
 • Складний (серйозний) ремонт - це, звичайно, заміна ключових конструктивних складових склокерамічних плит, побутових електроплит, духовок або вбудовуваних варильних поверхонь, до такого ремонту зараховують заміну або відновлення блоків управління, електронних плат, сенсорних панелей, таймерів і так далі.
 • Роботи незначної складності з ремонту електричної плити у Івано-Франківську означають проведення діагностики обладнання, чищення, виправлення механічних дефектів, заміну вибулих з ладу допоміжних вузлів: обгорілої вилки, ручки управління, мережевого кабелю та інше.

Сервіс домашніх послуг Master911 оформляє замовлення на підключення, проведення діагностичних робіт і виконання ремонту духовок, склокерамічних або індукційних плит, електроплит або вбудованих варильних панелей у Івано-Франківську будь-якого рівня від всіх прославлених компаній-виробників. Наприклад: Міле (Miele), Норд (Nord), Канді (Candy), Дружківка, Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Електра, Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Грета (Greta), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Гефест (Gefest).

Як визначається вартість?

Виконання своєчасного, професійного, надійного ремонту відсотків на вісімдесят дешевше, ніж купівля нового устаткування. Всі наші виконавці співпрацюють за затвердженим прейскурантом, що повністю відкидає ймовірність якихось маніпуляцій із цінами на надані роботи. У сервісі побутових послуг Master911 розумна, чесна, прозора й адекватна цінова політика.

Однак бувають ситуації, в яких без очного огляду досить складно правильно встановити, який же власне ремонт духової шафи, варильної панелі, склокерамічної плити або електроплити у Івано-Франківську необхідний. У цьому випадку ми зможемо назвати лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Івано-Франківську, а уточнений розрахунок буде оголошено фахівцем вже після обстеження. При будь-яких умовах ми забезпечуємо гарантію, що підсумкова ціна ремонту склокерамічних плит, духовок, електроплит або варильних панелей у Івано-Франківську завжди буде точно відповідати затвердженому прайсу.

Які переваги Ви отримаєте?

 • Середня ціна по ринку. Вартість завжди буде середньоринковою, конкурентною, фіксованою і відповідатиме компетентності, знанням і досвіду фахівця.
 • Фіксована ціна. Ціна необхідної послуги точно відповідає прейскуранту, який затверджений і відомий заздалегідь. Ще до появи фахівця на вашу адресу ви будете зорієнтовані в ціні й точно знатимете, скільки коштує, наприклад, обслуговування електроплит, духовок, вбудованих варильних поверхонь або склокерамічних плит у Івано-Франківську.
 • Зручний для вас варіант оплати. Оплата робиться як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Екстрений приїзд грамотного техніка.
 • Економія. Завдяки тому що наші техніки знаходяться поблизу від вас, автотранспортні витрати досить низькі.
 • Доброзичливе ставлення, ввічливість, пунктуальність і акуратність. Після завершення ремонту наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.
 • Цілодобове приймання замовлень на виїзд майстра за адресою.

Особливості функціонування сервісу Master911

 • Широкий спектр служб в одному офісі. Маркетплейс створювався для замовлення послуги компетентного, кваліфікованого, перевіреного виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, електрика, а також можна замовити чищення дивана, складання меблів, вивіз сміття й т. д.
 • Гарантія. На всі надані послуги й замінені в ході ремонтних робіт запчастини поширюються гарантії.
 • Працює порядок договірних відносин. Ми видаємо акт виконаних робіт.
 • Наявність підтвердженого практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з грамотними, кваліфікованими й досвідченими професіоналами. Перед початком співпраці кандидат проходить співбесіду, надає документи, що підтверджують особу, складає іспит і тестується по обов'язкових вимогах.

Яким чином виконується замовлення на виклик техніка?

 1. Як відправити замовлення. Виконати це слід за допомогою запропонованої на вебсайті форми або в телефонному режимі.
 2. Питання, що уточнюють деталі неполадки. Дайте відповідь на кілька необхідних питань: виробник, причина виклику техніка, тип, вік, модель електричної плити.
 3. Видача початкової консультації, підтримки, допомоги та, якщо треба, рекомендації. Ще до того моменту, як під'їде технік, ми надамо початкову консультацію і, крім того, зорієнтуємо у вартості ймовірної послуги.
 4. Приїзд майстра додому. Зазвичай через 2-3 години після подачі замовлення на виклик наш технік приходить за потрібною адресою.

Замовлення на виклик техніка з налагодження кухонних електроплит, склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей або духовок у Івано-Франківську і по всій території Івано-Франківської області

Виїзд виконавця в населені пункти по Івано-Франківській області

У всіх населених пунктах ми маємо своїх виконавців, які в основному прибувають до замовника в той же день, коли подали замовлення. У деяких ситуаціях, які пов'язані з великою сезонною зайнятістю, приїзд майстра може бути перенесений на інший день. Ваше замовлення послуг в сервісі Master911 дає можливість значно зберегти час і транспортні витрати.

Виїзд в передмістя Івано-Франківська

На прибуття фахівця в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько п'яти-шести годин

Виїзд фахівця по Івано-Франківську

Якщо вас цікавить якісний сервіс вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, духових шаф або класичних електроплит у Івано-Франківську, в т.ч. й індукційних панелей, і ви живете в межах міста, тоді через 2-3 години після оформлення заяви, кваліфікований виконавець, що володіє технічними знаннями, необхідними навичками та великим досвідом, приїжджає до вас додому.