Заміна компрессора холодильника у Івано-Франківську

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Мотор-компресор - найважливіша деталь холодильника, що відповідає за циркуляцію холодоагента. Часто найкраще рішення в разі поломки мотора-компресора - тільки заміна, тому що вироблений ремонт не завжди гарантує його безвідмовну службу, тривалу експлуатацію та правильну роботу надалі. До факторів збою компресора, можна відносити:

 • тривалу роботу морозильної камери без перерв, на високих оборотах через запущений режим суперзаморожування;
 • різке збільшення напруги в домашній електромережі;
 • нещільне прилягання дверей робочих шаф холодильників.

Симптоми перебою в роботі мотора-компресора:

 • намерзання снігового шару на стінках холодильного обладнання;
 • в момент роботи холодильного обладнання чутні незвичні звуки (тріск, клацання, деренчання, скрипи);
 • замерзання харчів в камері;
 • підвищення температури в головній камері;
 • безперервна робота електродвигуна;
 • електродвигун працює, але охолодження відсутнє.

Чи реальне самостійне налагодження чи заміна компресора холодильника?

Багато власників холодильників, які зіштовхнулися з виходом із ладу компресора, намагаються виконати ремонт власноруч. Необхідно відзначити, що зробити це самому досить складно і для цього будуть потрібні не тільки технічні знання та практичні навички, а й монтажні інструменти, обладнання. До того ж, у разі допущення помилок у процесі аматорської роботи, є ризик посилення проблеми, що може стати причиною дорогого ремонту, в тому числі й невиправним виходом холодильного агрегату з ладу.

Єдине правильне рішення в ситуації, коли мотор-компресор не працює зовсім або працює не коректно, - звернення до перевіреного майстра з виправлення холодильників у сервісі Master911. Майстри в нашому сервісі надають перелік послуг із ремонту домашнього обладнання вдома. Наш фахівець проведе професійну діагностику та візуальний огляд, визначить точну причину неполадки та виконає необхідний ремонт або заміну компресора холодильника за адекватною ціною. Все це дасть шанс уникнути ризиків і допоможе заощадити на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в сервіс і назад - за адресою, а також отримати гарантійні зобов'язання майстра на проведений ремонт.

Master911 - оперативна заміна чи ремонт компресора холодильника

Виявивши будь-яку поломку в експлуатації домашнього холодильника, телефонуйте в сервіс Master911. Ми приймаємо заявки на виклик техніка в цілодобовому режимі в вихідні, святкові та робочі дні. Наші майстри здатні працювати з холодильниками безлічі марок і моделей: Rainford, ARDO (Ардо), Beko (Беко), Liebherr (Лібхер), Норд, Vestfrost (Вестфрост), Samsung (Самсунг), Lg, Донбас, Snaige (Снайге), Atlant (Атлант), Whirlpool (Вірпул), Indesit (Індезіт) тощо.

Протягом оформлення заявки ми ставимо кілька уточнювальних питань щодо року випуску холодильника, виробника й модифікації і, крім того, причини звернення (наприклад, щодо ремонту, заміни чи діагностики компресора холодильника, вартості). Тариф необхідної послуги, на базі отриманих даних, буде названий клієнту ще до приходу техніка, також буде запропонована й первісна консультація. Розцінка всіх стандартних послуг вказана в прайс-листі, коли в телефонному режимі не вдалося з'ясувати чітку причину виходу з ладу й обсяг необхідного ремонту, тоді точна ціна буде озвучена виключно після приходу майстра й обстеження. Ми всіх запевняємо в тому, що по завершенні діагностики заявлена виконавцем ціна буде рівною зазначеній у прейскуранті.

Зателефонувавши в маркетплейс Master911, Ви завжди зможете розраховувати на:

 • оперативну, грамотну попередню інформацію та консультацію про приблизну вартість до приїзду майстра;
 • компетентність, високий рівень якості та професіоналізм самої сервісної послуги;
 • подачу заявки в режимі 24/7;
 • швидкий виїзд виконавця за отриманою адресою.

Наші фахівці в обов'язковому порядку підтримують чистоту на своєму робочому місці, не лаються й не димлять сигаретою.

Потрібна діагностика чи заміна компресора холодильника?

Маркетплейс Master911 пропонує послуги з ремонту холодильників усіх брендів з терміновим виїздом фахівця в невеликі населені пункти та великі міста Івано-Франківської області.

Переваги сервісу Master911:

 • Наявність договору. Перед виконанням роботи, яка пов'язана з діагностикою, обслуговуванням, ремонтом або ж налагодженням холодильника, ми підписуємо договір із замовниками. У ньому позначається вартість наданої послуги, яка буде відповідати тій, що надалі в прейскуранті.
 • Рішення конфліктів. Усі виконавці Master911 перед виходом на службу пройшли необхідну перевірку особистих документів. У зв'язку з цим, у разі несумлінного ставлення майстра до своїх обов'язків або грубості в поведінці, повідомляйте про подію нам - і ми надамо підтримку у вирішенні інциденту.
 • Виконання гарантійних умов. Кожен технік сервісу побутових послуг Master911 надає гарантійні зобов'язання на проведені послуги та змінені вузли, блоки, деталі.
 • Особиста відповідальність за якісний рівень. За якість послуг наші майстри несуть особисту відповідальність. Тому, якщо Ви знайшли будь-які недоліки в ремонті професіонала, телефонуйте в службу підтримки замовників. Ми запевняємо Вас у тому, що всі вони будуть виправлені дуже якомога швидше.
 • Зручний спосіб оплати: безготівковим переказом, готівкою чи банківською картою.
 • Підтримання чистоти на робочій ділянці. Обов'язкове прибирання робочого місця - важлива частина нашої послуги.

Працюємо у Івано-Франківську з виїздом по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки в передмісті Івано-Франківська

Ті клієнти, які проживають у передмісті Івано-Франківська (м. Тисмениця, смт Лисець, смт Богородчани, с. Братківці, с. Черніїв, с. Чукалівка, с. Старий Лисець, с. Підлісся, с. Загвіздя, с. Підпечери, с. Підлужжя, с. Ямниця, с. Клузів, с. Павлівка, с. Микитинці, с. Тисменичани, с. Хриплин, с. Крихівці, с. Угорники, с. Вовчинець), можуть очікувати появи техніка вже протягом 5 годин.

Приймаємо заявки в м. Івано-Франківськ з виїздом на місце

Якщо Ви перебуваєте в межах міста Івано-Франківськ, виїзд фахівця на місце займе трохи часу - приблизно три години з моменту оформлення заявки

Робота здійснюється по Івано-Франківській області

Сервіс Master911 має фахівців у більшості дрібних і великих населених пунктів Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця). У зв'язку з цим, наші замовники, що живуть у цій області, мають можливість розраховувати на прибуття фахівця в день подачі заявки. Тоді чималою перевагою є не тільки оперативність надання послуги, висока якість, а й значна економія на транспортних витратах.

Іноді через високе сезонне завантаження прихід майстра може перенестися на найближчий день, про що Вам буде повідомлено в момент складання заявки.

Якщо Вас цікавить компетентна заміна компресора холодильника й адекватна вартість послуги, звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми гарантуємо, що наданий нашими виконавцями рівень сервісу не розчарує своїх замовників!