Встановлення газової колонки у Івано-Франківську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Івано-Франківську

Відгуки по встановленню газових колонок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, сервісне обслуговування, ремонт, налагодження газової колонки повинні виконуватися виключно надійним (перевірених), досвідченим і грамотним техніком, що володіє допуском до газових робіт. Збирання та підключення газової колонки повинно робитися за дотримання затверджених правил ПБ (відповідного перерізу повітропроводу, природної вентиляції, властивостям (негорючості) матеріалів, прилеглих до колонки покриттів і т. д.).

Поетапні кроки монтування проточного водонагрівача:

 1. При потребі, розбирання газової колонки;
 2. Випробування на присутність гарної тяги в вент-каналі;
 3. Підготовка місця монтування;
 4. Кріплення водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Під'єднання до загального водопроводу;
 6. Підключення газового шланга;
 7. Приєднання до димоходу;
 8. Тестування герметичності стиків газового контуру, а, крім того, в зоні приєднання до загальної системи.

Майстри сервісу Master911 мають досвід роботи з проточними газовими водонагрівачами різних марок, виробників, моделей: Юнкерс (Junkers), Львів, Термет (Termet), Сакура (Sakura), Зануссі (Занусі / Zanussi), Росс (Ross), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), АЕГ (AEG), Аміна (Amina), Атон (Aton), Термо Альянс (Thermo Alliance), Горенье (Gorenje), Грандіні (Grandini), Термекс (Thermex), Арістон (Ariston), Нева (Neva), Електролюкс (Electrolux), Нескар (Neckar), Іммергаз (Immergas), Атлантік (Atlantic), Саванна (Савана / Savanna), Данко (Danko), Селена (Selena), Термолайн (Termoline), Херманн (Hermann), Вестен (Westen), Астон (Aston), Роктерм (Rocterm), Мора (Mora), Протерм (Protherm), Бош (Bosch), Віссманн (Вісман / Viessmann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Самсунг (Samsung), Термона (Thermona), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Крауф (Krauf), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Еталон (Etalon), Матрікс (Matrix), Діон (Dion), Новатек (Nova Tec), Міле (Miele), Ферролі (Феролі / Ferroli), Рока (Roca), Демрад (Demrad), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Рода (Roda), Беретта (Берета / Beretta) та інших.

Увага! Не користуйтеся пропозиціями сумнівних майстрів

Скориставшись послугами не перевіреного майстра для підключення, ремонту та установки газових колонок у Івано-Франківську, Ви ризикуєте не тільки працездатністю, цілісністю, гарантією, справністю обладнання, але й здоров'ям та життям людей.

Фахівець неперевіреною кваліфікації ніколи не візьме на себе відповідальність за ваш водонагрівач, також вам не нададуть гарантійні умови, як і акт про виконання робіт.

Як складаються розцінки?

Вартість ремонту газової колонки середньоринкова, затверджена прейскурантом, якого дотримуються техніки нашого сервісу. Це не допускає можливості маніпуляцій з розцінками.

Для визначення, до якого типу буде ставитися необхідна послуга: нестандартна (нечасто зустрічається) або стандартна (базова), ми змушені задати ряд необхідних питань.

Нестандартна (рідко зустрічається) послуга/несправність (складно розрахувати)

В незвичайну послугу/несправності нереально розрахувати завчасно формат майбутніх робіт, у зв'язку з цим кошторис розраховується майстром після обстеження. Ми гарантуємо, що вартість буде відповідати затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Коли розмова ведеться про типову сервісну послугу (або звичайну несправність), зокрема, "ціна установки газової колонки", тоді точна ціна стане відома відразу ж, ще до приїзду техніка, вона фіксована й незмінна.

Фінальна вартість послуги з діагностики, налагодження, монтажу, демонтажу, перевірки газових колонок залежить від вартості на витратні матеріали, виду несправності та автотранспортних витрат.

Що отримують наші клієнти?

Основні фактори нашого сервісу побутових послуг:

 • Компетентність, доброзичливе ставлення, пунктуальність, ввічливість наших техніків;
 • Охайність, акуратність техніка й обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Розумні, фіксовані й обґрунтовані розцінки;
 • Можливість вибору варіанта оплати послуг;
 • Забезпечення гарантій на всі надані послуги й змінені запчастини, а також акту про виконання робіт;
 • Первинна консультація, можемо зорієнтувати за ціною послуг у процесі приймання заявки;
 • Швидкий приїзд професіонала (як правило, через 3 години після подачі замовлення);
 • Графік приймання замовлень на виклик виконавця - 24/7.

Додаткові переваги:

 • Виконання гарантійних зобов'язань. Беремо відповідальність на себе за всі надані фахівцями побутового сервісу послуги та встановлені в процесі налагодження комплектуючі, запасні частини, деталі, що засвідчують гарантії, які ми надаємо всім нашим замовникам.
 • Виробничий досвід. Ми ведемо співпрацю виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. Перед співпрацею ми приймаємо тест на підготовленість, верифікуємо дані паспорта.
 • Всі послуги в одному місці. Ми можемо запропонувати кваліфіковані побутові послуги у великому спектрі. Наші виконавці приїжджають на виклик для техобслуговування, діагностики або усунення несправностей різного виду (газового котла, бойлера, пральної машини, холодильника, газової колонки, кондиціонери тощо). Також можна зробити замовлення на збірку меблів, вивіз сміття, виконання будівельних, електромонтажних, сантехнічних і багатьох інших видів робіт. Сервіс послуг Master911 дає можливість в будь-яких ситуаціях користуватися допомогою тільки перевірених, професійних, надійних фахівців, тому не варто розшукувати виконавця на інших (часом і підозрілих) порталах.
 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на потрібну послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Івано-Франківську, перевірка, ремонт газового водонагрівача у Івано-Франківську, встановлення газової колонки у Івано-Франківську і так далі), наш клієнт через кілька хвилин отримає зв'язок з техніком, який опиниться в цей момент досить близько. Логістика нашого побутового сервісу дозволяє техніку приїхати протягом двох-трьох годин після оформлення заявки.

Як викликати майстра з установки проточного газового водонагрівача у Івано-Франківську?

 1. Подайте замовлення. Прямо на нашому сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні уточнювальні питання. На підставі прийнятих додаткових відомостей про апаратуру й потрібні послуги ми надамо попередню консультацію і зможемо визначитися з ціною необхідних робіт ще до появи техніка додому.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно через 3 години після подачі замовлення виконавець приїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість виконання ремонтних робіт - від однієї години до двох.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального майстра у Івано-Франківську і Івано-Франківській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся монтажем водогрійної колонки у Івано-Франківську професійно, оперативно, недорого й надійно, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд майстра по Івано-Франківську

Тим, хто живе в межах міста, Івано-Франківська, слід чекати приїзду досвідченого виконавця з допуском до виконання такого виду робіт, уже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд техніка по Івано-Франківській області

Майже в усіх селищах, селах, містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) є наші підготовлені, досвідчені, перевірені техніки, завдяки чому на прихід майстра можна сподіватися в день подачі замовлення.

Виїзд в передмістя Івано-Франківська

На приїзд техніка в передмістя Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець) може знадобитися трохи більше часу - приблизно 4-6 годин.

Майстри надають гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Івано-Франківську. Звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911! Додатковий приємний момент - постійна й невисока вартість установки побутового обладнання.