Обслуговування газового котла у Івано-Франківську

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Івано-Франківську

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс опалювальних газових котлів у вас вдома у Івано-Франківську може враховувати в себе три типи робіт:

 • Комплексне обслуговування, яке проводиться раз на два роки. Ця сервісна послуга охоплює: заміну клапанів, монтаж сальників, перевірку вентиляторів, промивку теплообмінника.
 • Проведення щорічних планованих заходів, які ведуться до старту опалювального сезону.
 • Аварійне обслуговування, неминучість в проведенні якого визначена несправністю котла.

Обслуговування газових пристроїв проводиться з метою оперативного виявлення частин, які вимагають виконання заміни, регулювання або ремонту, що виключить можливість появи складної несправності та відмови в роботі опалювальної системи (саме в сезон холодів).

Master911 надає широкий перелік якісних робіт з обслуговування та налаштування опалювального газового котла: Сайм (Сім / Sime), Хай Терм (Hi-Therm), Арістон (Ariston), Соллі (Солі / Solly), Юнкерс (Junkers), Вулкан (Vulkan), Демрад (Demrad), Нав'єн (Navien), Фондітал (Fondital), Шафуто (Chaffoteaux), Вольф (Wolf), Різон (Reeson), Тіберіс (Tiberis), Део (Daewoo), Бонжуані (Bongioanni), Новатек (Nova Tec), Рода (Roda), Нова Флоріда (Nova Florida), Термет (Termet), Самсунг (Samsung), Геліос (Helios), Шафутекс (Chaffoteaux), Вестен (Westen), Ренс (Rens), Будерус (Buderus), Роктерм (Rocterm), Баксі (Baxi), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Індесіт (Indesit), Атем (Аtem), Тепловест (Teplowest), Горенье (Gorenje), Колві (Kolvi), Альфа (Alpha), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Бош (Bosch), Термона (Thermona), АОГВ Житомир, Маяк, Атон (Aton), Грандіні (Grandini), Електролюкс (Electrolux), Беретта (Берета / Beretta), Елексія (Elexia), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Протерм (Protherm), АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Данко (Danko), Радіант (Radiant), Термекс (Thermex), Рока (Roca), Нобель (Nobel), Іммергаз (Immergas) і багатьох інших.

Техніки сервісу Master911

Кожен з майстрів нашого сервісу перед прийманням на роботу обов'язково проходить підготовку з питань роботи з клієнтами та складає іспит.

В ході виконання ремонтних робіт всі вони виявляють акуратність, а в кінці обов'язково проводять за собою прибирання. Допускається до роботи менша частка кандидатів, всього лише 15 зі 100, - виключно ті, чий середній бал 4,5 і вище. Фахівці Master911 характеризуються серйозним ставленням до роботи, пунктуальністю, ввічливістю.

Яким чином обчислюється розцінка?

На практиці майже при ста відсотках випадків вартість техобслуговування обігрівальних газових котлів у Івано-Франківську приблизно на 85% дешевша, ніж відновлення несправного газового обладнання.

Тарифи на кожну зі звичайних послуг (наприклад, ціна обслуговування газових обладнань (котлів)), не враховуючи автотранспортні витрати й вартість запасних частин, приладів, деталей, які в процесі ремонтних робіт можуть підлягати заміні, - є в прайс-листі.

Щоб точніше зорієнтувати Вас у приблизній ціні майбутньої роботи, в ході оформлення заявки ми ставимо уточнювальні питання про ваше обладнання та причини замовлення фахівця. Такий підхід до справи не допускає ймовірності розбіжності в ціні, названої виконавцем у вас вдома та зазначеної в прайсі.

Трапляються моменти, коли через неправильне пояснення проблеми, що створилася визначити масштаб, складність і характер необхідного ремонту неможливо. У такому варіанті фінальний кошторис може бути озвучено виконавцем за результатами виконання ним діагностичних робіт і виявлення справжньої причини виходу техніки з ладу.

Маркетплейс Master911 регулярно простежує актуальні середньоринкові ціни та стежить за звітними формами своїх виконавців за всіма виконаними замовленнями. Зазначена сума узгоджується з розцінками, наявними в прайсі.

Які переваги Ви будете мати?

Оформлюючи замовлення на сервісне обслуговування або якісний ремонт опалювальних газових котлів у Івано-Франківську в Master911, Ви зможете отримати:

 • Повний контроль рівня якості наданих нашими техніками послуг. При появі питань, зауважень або побажань телефонуйте нам, при виявленні різних дефектів, фахівець їх виправить.
 • Надання кваліфікованих послуг з обслуговування всіх типів газових котлів: двоконтурних, підлогових, одноконтурних і настінних (навісних).
 • Екстрений приїзд майстра і швидке проведення техобслуговування газового пристрою.

Крім цього, звертаючись до нас, можете очікувати на:

 • Службу технічної підтримки. Якщо раптом ви залишитеся незадоволені наданою послугою, зверніться в службу техпідтримки, й ми зможемо допомогти розв'язати спірне питання.
 • Приймання заявок без перерв, свят і вихідних. Постійне приймання заявок у вихідні, святкові та робочі дні.
 • Гнучку оплату. Допустимість розрахунку безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Лояльну вартість. Справедливу та доступну оплату послуг, яка відповідає досвіду техніка.
 • Погоджений з клієнтом кошторис в договорі. Так, наприклад, обслуговування газового обладнання (котла) марки Вайлант (Vaillant) або Арістон (Ariston) в нашому сервісі має зафіксовану в прайсі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Договір. Після виконання робіт Ви отримаєте документ (акт) виконаних послуг.
 • Дотримання порядку в процесі роботи. Ретельне прибирання техніком місця роботи після закінчення ТО або проведення ремонту.
 • Гарантійні зобов'язання. На надані сервісні послуги та змонтовані в ході ремонтних робіт прилади, запасні частини та деталі поширена гарантія.
 • Швидке реагування. Приїзд виконавця протягом 3-х годин.

Робота ведеться у Івано-Франківську і з викликом спеціаліста по Івано-Франківській області

Приймаємо заявки з обслуговування газових приладів в межах Івано-Франківська

Якщо вас зацікавить обслуговування газового обігрівача, і ви перебуваєте на території міста Івано-Франківськ, тоді вже через три години з моменту оформлення заявки можна очікувати на прибуття фахівця.

Приймаємо ваші замовлення в передмістях Івано-Франківська

Якщо замовити якісне обслуговування або професійний ремонт газового обігрівального котла у себе в приватному будинку у Івано-Франківську (у передмісті: Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), то прибуття професіонала за вказаною адресою може зайняти трохи більше часу, приблизно від 4-5 годин.

Працюємо по містах, селищах, селах Івано-Франківської області

В сервісі Master911 працюють техніки у великих і малих містах, селищах, селах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), і це робить можливим приїзд виконавця на виклик протягом дня оформлення заявки.

Наша компанія побутових послуг з налаштування, ремонту та обслуговування газових апаратів (опалювальних котлів) у Івано-Франківську готова надати своїм замовникам чудову можливість відчутно зекономити автотранспортні витрати та час.