Ремонт мікрохвильовки у Івано-Франківську

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Цінові пропозиції по ремонту мікрохвильовок від найкращих майстрів у Івано-Франківську

Михайло М

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир М

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Богдан null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші несправності побутових мікрохвильових печей:

 • Мікрохвильова піч не запускається. Основних причин може бути декілька. Наприклад: дефект кабелю живлення, реакція на перевантаження запобіжника, аварійна розетка тощо. Чітко визначити несправність зможе технік з ремонту НВЧ (мікрохвильової печі) у Івано-Франківську за результатами візуального обстеження та проведення діагностики.
 • Мікрохвильова піч погано гріє їжу. З цією ситуацією нерідко мають справу через те, що напруга в мережі нижче необхідного. Коли в апаратури солідний період служби, тоді підставою може стати перегорання електровакуумної лампи - магнетрона (діода). Якщо це підтвердиться, то майстер її замінить, чим поверне піч у робочий режим.
 • В процесі експлуатації мікрохвильовки припиняється обертання тарілки. Несправність здатна мати кілька неприємних наслідків: виникнуть іскри, буде чути тріск, їжа стане підгорати та інше. Часом причиною неполадки може бути як елементарне неправильне положення страви, заклинювання тарілки, неадекватний розмір продукту, так і пошкодження редуктора або прослизання муфти на валу, що доведеться замінити новою.
 • Блюдо зовсім не розігрівається. Якщо в мікрохвильовці діє все необхідне: табло, вентилятори, світяться лампочки, крутиться піднос, але водночас піч не розігріває, отже, причина в системі електромережі. У подібних випадках майстер виконує діагностику пристрою з урахуванням особливостей мікрохвильових печей (перелік можливостей, термін використання, назва бренду), з метою виявити елемент, який вийшов з ладу. З великою ймовірністю відмовив магнетрон.

Особливо слід звернути свою увагу на інструкції з безпечного й коректного використання апаратури!

Сервіс Master911 надає гарантійний, якісний та оперативний ремонт мікрохвильовок вдома за вашою заявкою у Івано-Франківську: Daewoo (Део, Деу), Bosch (Бош), Delfa (Делфа), Sharp (Шарп), Gorenje (Гореньє), Saturn (Сатурн), LG (Елджі, Лджі), Samsung (Самсунг), Scarlett (Скарлет), Panasonic (Панасонік).

Майстри сервісу Master911

Фахівці обов'язково проходять підготовку, а потім складають іспит. З-поміж охочих кандидатів тільки 15% зможуть отримати досить високий бал: не менше 4,5.

Виконавці Master911 докладно відповідають на будь-які питання, що з'явилися у замовника щодо того, що і як в конкретному випадку вони мають намір робити, при необхідності беруть несправну техніку в нашу майстерню та приходять зі своїми інструментами.

В ході надання послуг наші фахівці не курять, завжди ввічливі та не вживають нецензурну лексику, після закінчення послуг зроблять прибирання місця роботи.

Скільки коштує ремонт мікрохвильової печі у Івано-Франківську? Як вираховується розцінка?

Під час оформлення заявки зазвичай ставимо уточнювальні питання. На підставі вашої інформації ми пояснимо, скільки зазвичай коштує якісний ремонт і сервіс вашої мікрохвильовки у Івано-Франківську. Якщо пояснення несправності досить нечіткі, і при цьому встановити причину без діагностичних робіт практично неможливо, тоді кінцева вартість проведення ремонту або заміни несправних частин НВЧ у Івано-Франківську визначиться фахівцем виключно по приходу на місце.

Ціни практично всіх типових послуг, що відносяться ремонту мікрохвильовок, прописані в прайс-листі. Це дає гарантію, що наш клієнт буде заздалегідь враховувати ціну ремонту мікрохвильовки у Івано-Франківську навіть до приїзду фахівця.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Відповідальність. Якщо нашим фахівцем була допущена прикра помилка, телефонуйте, ми виправимо дефекти.
 • Якісний, оперативний і гарантований ремонт НВЧ печі у Івано-Франківську. Наші фахівці постійно роблять ремонт побутових мікрохвильових печей, і це гарантує їх практичний досвід.
 • Швидкий приїзд фахівця на вашу адресу.

І, крім цього

 • Об'єктивна розцінка. Оплата за надані послуги рівноцінна вмінню фахівця.
 • Комфортні види оплати. Розрахуватися за сервіс НВЧ печі вдома у Івано-Франківську ви зможете готівкою, безготівково або карткою.
 • Договір. Коли ремонти мікрохвильовки у Івано-Франківську благополучно завершені, ми надаємо клієнту акт про надання послуг.
 • Забезпечення гарантії. Спеціаліст кожного замовника завжди надає гарантії на види наданих послуг.
 • Приймання заявок на виклик фахівця здійснюється 24/7, працюємо без святкових і вихідних днів.
 • Ваша страховка. Всі наші техніки перед прийманням на роботу пройшли верифікацію персональних даних. Якщо зустрілися з некомпетентним ставленням виконавця, зателефонуйте в нашу службу підтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати проблемне питання.
 • Обов'язкове прибирання після закінчення ремонтних робіт НВЧ печі включається в сервіс наших майстрів.
 • Зафіксована вартість. У складеному договорі на ремонт кухонної мікрохвильовки ціна у Івано-Франківську чітко відповідатиме прайсу і не змінюється
 • Оперативний прихід фахівця (в середньому, через три години з моменту оформлення замовлення).

Працюємо у Івано-Франківську з виїздом по всій Івано-Франківській області

Вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт мікрохвильових печей у вас вдома у Івано-Франківську? Звертайтеся в Master911. Незалежно від проблеми, з якою ви зіткнулися: вийшло з ладу реле, виявилися проблеми з ланцюгом електроживлення, сталося руйнування конденсатора або ж щось інше - наші фахівці допоможуть розв'язати задачу!

Виконуємо роботи в приміській зоні Івано-Франківська

Прибуття досвідченого майстра в передмістя Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець), можливо, займе - приблизно 4 години.

Робота ведеться на замовлення на території м. Івано-Франківськ

Якщо Ви живете на території м. Івано-Франківськ, то зможете чекати прибуття майстра вже протягом двох-трьох годин з моменту залишеної заявки.

Працюємо на виїзді по Івано-Франківській області

У більшій частині містах, селах, селищах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) побутовий сервіс Master911 має своїх фахівців, таким чином можете розраховувати на доступний, гарантований та оперативний ремонт мікрохвильовки. Оплата стане дешевшою завдяки економії на транспорті.