Якщо існують проблеми з холодильником, завжди важливо мати можливість швидко отримати кваліфіковану допомогу. Не варто витрачати час на самостійне розв'язання питання, щоб не погіршити несправність. Краще звернутися до фахівців в сервіс послуг з ремонту холодильників.

Ремонт холодильників спеціалісти поділяють на три основні групи за ступенем складності.

 • Простий ремонт. Будь-який з видів роботи проводять вдома клієнта. Для початку фахівець виконає повноцінну діагностику, а потім, якщо знадобиться, замінить ключові елементи обладнання. Дана група містить наступний перелік робіт: ремонт ущільнювача дверок холодильника, їх коригування за рівнем, заміна індикатора, поламаного штепселя, надаються побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полиці і т. п.
 • Складність середнього рівня. Дана категорія вважається професійною і містить роботи, пов'язані з електромеханікою. Буде потрібне часткове розбирання агрегату: заміна або ремонт терморегулятора холодильника, пускового реле, таймера, електронного блоку управління, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка, інше.
 • Складний рівень. мається на Увазі ремонт або заміна компресора, плати управління холодильника, фільтра, цеолітового патрона, трубопроводу, заправка фреоном, усунення скупченої в корпусі устаткування вологи і забруднень, інше.

Приймаються заявки на послуги з ремонту побутових холодильників у Калуші будь-яких моделей різного року випуску багатьох відомих виробників. Ось тільки малий їх перелік: Хітачі (Hitachi), Вестен (Westen), Кристал (Crystal), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Хайер (Haier), Самсунг (Samsung), ЛЖ (LG), Ханса (Hansa), Вестфрост (Vestfrost), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Технохолод, Панасонік (Panasonic), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Тошиба (Toshiba), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Део (Daewoo), Стінол (Stinol), Дніпро, Норд (Nord), Рейнфорд (Rainford), Вірпул (Whirlpool), Атлант (Atlant), Лібхерр (Liebherr), Ока (Oka), Ямаха (Yamaha), Міле (Miele), Еленберг (Elenberg), Електролюкс (Electrolux), Донбас, Голд (Gold), Снайге (Snaige), Атлантік (Atlantic), Прівілег (Privileg), Зіл (Zil), Мінськ, АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Саратов, Горенье (Gorenje), Шарп (Sharp) та інші.

Як відбувається замовлення, ремонт і діагностика

 1. Процедура виклику майстра з ремонту холодильників у Калуші: заповнюється форма замовлення на сайті або зв'язавшись з сервісом Master911 за вказаними номерами.
 2. Дані, які вказуються в ході оформлення заявки: в чому некоректність роботи техніки, назва виробника, модель і рік випуску холодильника.
 3. Після отримання запиту клієнт отримає попередню консультацію і підбере фахівця, який володіє необхідними технічними навичками.
 4. Очікування майстри не затягнеться надовго: в середньому спеціаліст виїжджає до клієнта за 3 години. Все залежить від кількох факторів: навантаження самого професіонала, сезону року, відстаней і виду поломки.
 5. Приїхавши на місце виклику, майстер для початку проведе діагностику обладнання. Визначить причини виходу пристрою з ладу. Після озвучується ціна ремонту холодильника, і тільки за згодою замовника фахівець почне процес ремонту.
 6. Майстер по закінченні робіт вручить гарантійний акт на надані послуги і на використовувані комплектуючі.

Чому обирають нас

 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування холодильників і ремонт обладнання – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс співпрацює тільки з навченими, сертифікованими фахівцями. Маркетплейс працює на ринку з 2016 року, а база клієнтів налічує понад 100 000 клієнтів.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Master911 дорожить своєю репутацією. Весь процес послуг контролюється з початку до кінця робіт з нашої сторони.
 • На всі виконані роботи даються гарантійні талони. У ході робіт застосовують виключно високоякісні запасні частини, а в кінці надається гарантія на кожен з видів робіт. Це надає можливість, по-перше, захистити інтереси наших клієнтів, по-друге, вказує на ступінь професіоналізму майстрів, які співпрацюють з нами.
 • Вартість ремонту холодильника. Master911 працює на клієнта, враховується ситуація на ринку і завжди пропонуються доступні і лояльні ціни. Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Відповідальність. Майстер приїжджає в чітко обумовлений час. Гарантується дотримання чистоти, обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення виконання робіт. Адміністрація бере на себе зобов'язання у розв'язанні конфліктних питань і допомагає обом сторонам в підтримці та оформленні документів.

Поширені несправності

 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, причина поломки терморегулятора в його неправильно встановленому положенні. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура, в той час як в холодильнику температура вище необхідної, можливо проблема у витоку холодагента. Його слід дозаправити.
 • Шар замерзлої вологи на стінках морозильної камери. Можливі причини: негерметичне прилягання дверей або пошкодження регулятора температури.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Передбачувані причини: в пристрій поставили не вистиглі продукти; засмітилася система для відведення вологи; в приміщенні підвищена вологість (провітрюйте кухню, а згодом постарайтеся створити для своєї техніки прийнятні умови, зазначені в інструкції).
 • Чути сторонній шум. Якщо клієнт чує при роботі пристрою сильний гул, постукування і т. п., проблеми можуть ховатися у вільному кріпленні двигуна, бути наслідком невдалого запуску компресора або перепади електричної напруги. Така поломка може траплятися в будь-якої моделі холодильника.
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильника. Найчастіше проблема у банальному перегоранні лампочки, які слід замінити. Але справа може бути і в порушенні роботи електричного модуля або модуля управління.
 • Холодильник працює без перерв. Ймовірно, був витік фреону або вийшов з ладу компресор. Вимкніть техніку з мережі і скоріше викличте фахівця.
 • Холодильник мимовільно відключається після включення або через короткий період роботи. Найбільш імовірною причиною виступає поломка пускозахисного реле. У рідкісних випадках, проблема обумовлена поломкою компресора.
 • Обладнання перестало вмикатися. Підстав може бути безліч: від несправної вилки або електропроводки, до поломок компресора або головного модуля.

Точна причина некоректної роботи або виходу з ладу холодильного устаткування встановлюється лише після проведення діагностики майстром.

Виїжджаємо у всі райони Калуша і передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця та інших містах Івано-Франківської області в мінімальні терміни з гарантією на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту холодильників у Калуші, очікувані витрати та результати обговорюються і узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників у Калуші приступить до роботи. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дозволяє сервісу Master911 приймати велику кількість замовлень одночасно.

Якщо потрібен терміновий ремонт холодильника в... та інших приміських селах, звертайтеся в сервіс Master911.

Зона обслуговування Калуш