globe ru

Ремонт бойлера у Івано-Франківську

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально
Заміна анода у бойлері Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Івано-Франківську

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Поширені несправності водогрійного обладнання

 • Заміна датчика температури в бойлері. Якщо регулятор температури у водонагрівачі виходить з ладу, отже, він потребує заміни. На збій в роботі, як правило, вказують такі чинники: невідповідність виставленої температури, на моніторі пристрою висвічується помилка, постійні зміни даних на дисплеї, не відключається нагрівання.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У випадку, коли в роботі терморегулятора стався збій, рідина починає перегріватися або не стане досягати виставленої температури, що в результаті призведе до перевитрати електричної енергії та інших неприємних наслідків.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір води в межах норми, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за термін використання він забивається частинками іржі і накипу. Щоб залагодити проблему, потрібно замінити клапан.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Магнієвий анод - це єдиний захист стінок водяного бака і зварювальних швів від електрохімічної корозії і руйнування. Якщо заміна магнієвого анода виконується несвоєчасно, тоді настає такий момент, коли подібна ситуація (за умови використання води поганої якості) призводить до руйнування стінок бака або шару емалі, що в результаті послужить причиною протікання бойлера.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо чуєте якісь звуки, слабо підігріває воду або неможливо ввімкнути, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частою причиною того, що нагрівальний прилад покривається осадами у вигляді накипу, є максимальна інтенсивність використання, погана якість води, що нагрівається, фізичне зношення. Отже, треба робити очищення, профілактику, ревізію, а в разі потреби і заміну непридатних елементів.

Корисні рекомендації, що вимагають уваги!

 • Не варто ремонтувати електричний бойлер своїми силами. Не треба робити самим ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відеороликів на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не рекомендують керуватися такими джерелами. Практика показала, що самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до складнішого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися сервісами послуг з ремонту сумнівних фахівців. Послуга з ремонту бойлерів, надана фахівцем спірної кваліфікації - ризикована справа, аналогічно, як і самостійний ремонт. Це, звичайно, обґрунтовано тим, що такий "фахівець" не видає жодних письмово зафіксованих гарантій на виконаний сервіс і, крім того, не завжди готовий брати відповідальність на себе.

  Потім коли побутова техніка знову зламається, то зазвичай з подібними фахівцями наразі немає зв'язку або ж вони просто відмовляються приїжджати. Ми готові надати навчених, надійних, пунктуальних, перевірених і ввічливих майстрів з ремонту водонагрівачів у Івано-Франківську з багатими навичками в роботі від очищення, ремонту, монтажу і аж до складного ремонту!

Працюємо з усіма популярними виробниками: Бош (Bosch), Астон (Aston), Термет (Termet), Індесіт (Indesit), Атлантік (Atlantic), Баксі (Baxi), Аміна (Amina), Галмет (вулкан / Galmet), Гарантерм (Garanterm), Електролюкс (Electrolux), Тессі (Tesy), Атмор (Atmor), Гарантерм (Garanterm), Раунд (Round), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віллер (Willer), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Термона (Thermona), Термекс (Thermex), Новатек (Nova Tec), Фагор (Fagor), Хай Терм (Hi-Therm), АЕГ (AEG), Термал (Termal), Чайка), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Зануссі (Занусі / Zanussi), Рода (Roda), Атлант (Atlant) і багатьма іншими!

Позитивні моменти сервісу послуг з ремонту бойлерів у Івано-Франківську Master911

Всі наші клієнти зможуть сподіватися на професійного майстра, який здатний виконати повний комплекс послуг з обслуговування, монтажу бойлера, чищення, ремонту або діагностиці будь-якого рівня складності та всіх популярних марок!

Ряд найважливіших позитивних моментів сервісу перевірених майстрів Master911:

 • Договір. Після закінчення ремонтних робіт підписується акт виконаних послуг.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за наданою адресою протягом 2,5-3 годин.
 • Реальні ціни. У нас демократичні ціни. Ви безумовно будете знати, яка вартість ремонту бойлерів у Івано-Франківську, ще до прибуття нашого виконавця.
 • Чистота, акуратність, відповідальність, ввічливість, пунктуальність, компетентність наших майстрів. Після закінчення ремонту в послуги враховується неодмінне прибирання робочого місця.
 • Фіксована вартість послуг. Залишається постійною ціна ремонту бойлерів у Івано-Франківську, вона стабільна, відповідає затвердженому прайсу і не зміниться після приїзду виконавця, без прикрих сюрпризів.
 • Видача гарантії. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та встановлені блоки, вузли, запасні частини, деталі.
 • Цілодобове приймання заяв. Робота ведеться за графіком 24/7, можете звертатися в будь-який час.
 • Гнучкий порядок оплати. Варіанти оплати за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.

Як замовити послуги майстра?

А замовити досить просто, на весь процес затрачається не більш2-3 хвилин:

 1. Подача замовлення. Оформити заяву на виклик майстра з ремонту бойлерів у Івано-Франківську можна на нашому сайті або в телефонному режимі.
 2. Відповідь на поставлені запитання. Для створення замовлення необхідно дати відповіді на деякі питання. В результаті цього наш менеджер зможе відповісти на ваше питання щодо ціни, (наприклад, "як довго чекати приїзду майстра, яка вартість ремонту бака бойлера, скільки коштує перевстановлення термостата?").
 3. Прихід техніка. протягом 2,5-3 годин після оформлення замовлення виконавець виїжджає за потрібною адресою для надання послуг.

Виклик спеціаліста з ремонту водонагрівача у Івано-Франківську та Івано-Франківської області

Потрібна перевірка, налаштування, ремонт або технічне обслуговування опалювального обладнання у Івано-Франківську? Ви можете сподіватися на нас - у нас фіксовані ціни, даємо гарантію, оригінальні запчастини, вирішимо проблеми за 1 приїзд!

Виїзд майстра в передмістя Івано-Франківська

Виїзд виконавця в передмістя Івано-Франківська (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець) може зайняти приблизно від 3-5 годин.

Виїзд спеціаліста по Івано-Франківській області

Техніки є практично в усіх селах, селищах і містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), тому як правило, ми приїжджаємо в той же день!

Виїзд по місту Івано-Франківська

Якщо ви замовляєте виїзд в межах Івано-Франківська, в такому випадку приходимо приблизно через 2,5-3 години після отримання заяви.

Телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911 прямо зараз і будьте впевнені в екстреному отриманні, позитивному результаті і високій якості надаваних нами сервісних послуг від пунктуальних, відповідальних, перевірених і професійних майстрів!