Газові плити - невід'ємний елемент кухонної техніки, який спрощує та прискорює процес приготування їжі. Неполадка одного з найбільш важливих приладів вносить дискомфорт в повсякденне життя сім'ї та збільшує ймовірність витоку газу. Усунути несправності газових плит і повернути безпеку на вашу кухню допоможуть сертифіковані фахівці сервісу ремонтних послуг.

Ремонт газової плити

Сучасні газові плити цілком надійні й безпечні побутові прилади. Але навіть найдорожчі модифікації пристрою можуть давати збої через некоректну установку, недостатню вентиляцію або відсутність технічного обслуговування. Основні загрози несправностей - отруєння чадним газом і вплив токсинів.

Якщо ви помітили пошкодження або некоректну роботу кухонної техніки, не намагайтеся розв'язати проблему самостійно - це небезпечно й неприпустимо. Потрібно від'єднати пристрій від джерел живлення звернутися в сервіс побутових послуг з ремонту газових плит у Івано-Франківську. Досвідчений майстер ретельно огляне кожну деталь, визначить причину несправності та прямо на місці поверне в робочий стан незамінну помічницю кухні.

Як відбувається ремонт і діагностика

Сервіс з ремонту газових плит у Івано-Франківську - це робота з професіоналами від дзвінка до перевірки та здачі пристрою. Досвідчений фахівець з допусками в найкоротші терміни виїжджає за вказаною адресою і під контролем замовника виконує:

 • дослідження пристрою на предмет зовнішніх пошкоджень;
 • детальний огляд шлангів та іншої фурнітури, підключеної до приладу;
 • діагностику окремих компонентів;
 • перевірку герметичності труб, ущільнювачів і клапанів;
 • усунення виявлених несправностей із застосуванням оригінальних витратних матеріалів відповідних виробників;
 • випробування працездатності та підключення газової плити до трубопроводу;
 • видача акту й гарантійного документа замовнику.

Професійна допомога - це гарантоване повернення до життя кухонного пристрою й відновлення комфорту на вашій кухні.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг Master911 швидко і якісно виконує роботи з установки, техобслуговування, профілактики та ремонту газової плити у Івано-Франківську. Ми супроводжуємо клієнта від дзвінка до повного відновлення пристрою, знаходимо рішення для нестандартних ситуацій і пропонуємо цілий ряд переваг:

 • безкоштовні попередні консультації;
 • гнучкі ціни ремонту газових плит у Івано-Франківську;
 • виїзд майстра в найкоротші терміни в день звернення;
 • фахівці з тривалим практичним досвідом, необхідними допусками й навичками в обслуговуванні;
 • виконання ремонту за місцем знаходження техніки з використанням професійного інструменту, фірмових комплектуючих і запчастин конкретного виробника;
 • можливість заощадити час і гроші завдяки відсутності необхідності в транспортуванні побутового приладу в сервісний центр і назад;
 • гарантія на всі види виконаних робіт.

Навіть найпростіше пошкодження газової плити збільшує ризик виникнення пожежі. Сервіс побутових послуг Master911 гарантує безпечне відновлення кухонних приладів.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Газові плити нового покоління відрізняються від своїх попередниць численними додатковими функціями та взаємопов'язаними елементами. Сервіс Master911 співпрацює з фахівцями, які щодня ремонтують термостати, пальники, таймери, регулятори, петлі, пружини, цифрові компоненти, електричні та інші елементи газових плит старого й нового покоління.

Накопичений досвід і навички дозволяють майстрам оперативно та якісно відновлювати пристрої всіх марок і моделей, включаючи: Інтерлайн (Interline), Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Піраміда (Pyramida), Грета (Greta), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Фагор (Fagor), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Електролюкс (Electrolux), Дружківка, Сіменс (Siemens), Електра, Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), Карпати/ Karpaty), Ханса (Hansa), Смег (Smeg), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Бош (Bosch), Міле (Miele), Аміка (Amica), Вірпул (Whirlpool). Застосування відповідних фірмових комплектуючих гарантує успішне виконання ремонтних робіт.

Ціни на ремонт газових плит

Сервіс побутових послуг Master911 завжди пропонує найбільш вигідні для замовника рішення. Вартість ремонту газових плит у Івано-Франківську формується на індивідуальній основі з урахуванням:

 • марки й моделі пристрою;
 • складності несправності й загального обсягу робіт;
 • грошових витрат на додаткові послуги й додаткові матеріали.

Персоналізований підхід забезпечує гнучкість цінової політики й привабливе співвідношення вартості та якості виконаних робіт.

Поширені несправності газових плит

Коли кожен день готуєш їжу на газовій плиті, обов'язково стикаєшся з неполадками, серед яких найбільш поширені:

 • проблеми з електричними елементами, включаючи підпал;
 • занадто перегріваються, коптять або мимовільно згасають пальники;
 • туго повертаються ручки регулювання;
 • не відкриваються дверцята духовки;
 • асиметричне, слабке або занадто інтенсивне полум'я;
 • порушення складних режимів конвекції, температури, самоочищення;
 • ослаблення клапанів, що приводить до витоку газу.

Щоб уникнути дорогої заміни всього пристрою, не відкладайте ремонт і звертайтеся за допомогою до професіоналів з перевіреною репутацією.

Виїжджаємо в усі райони Івано-Франківська та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує установку, діагностику, профілактичний і всебічний ремонт газових плит в Івано-Франківську інших містах Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця). Нам відомо, що кухонна техніка - ключ до приємного кулінарному досвіду, втрата якого засмучує та приносить масу незручностей. Щоб якомога швидше повернути комфорт на вашу кухню, сервіс цілодобово надає ремонтні послуги без свят і вихідних.

Після дзвінка або заявки з описом несправності кваліфікований фахівець протягом декількох годин виїжджає за вказаною адресою. Під контролем замовника майстер оглядає пристрій, проводить діагностику й виконує прямо на місці ремонт газової плити в Івано-Франківську та інших приміських селах (м. Тисмениця, смт Лисець, смт Богородчани, с. Братківці, с. Черніїв, с. Чукалівка, с. Старий Лисець, с. Підлісся, с. Загвіздя, с. Підпечери, с. Підлужжя, с. Ямниця, с. Клузів, с. Павлівка, с. Микитинці, с. Тисменичани, с. Хриплин, с. Крихівці, с. Угорники, с. Вовчинець). Використання оригінальних комплектуючих гарантує успішне відновлення кухонної техніки всіх модифікацій і брендів.

Зона обслуговування Івано-Франківськ