Згодом, зважаючи на активну експлуатацію, будь-який, навіть найсучасніший і якісний холодильник може дати збій. Незалежно від того, наскільки серйозна на ваш погляд поломка: злегка "барахлить" або повністю вийшов з ладу, проводити самостійні експерименти не варто. Єдиний розумний вихід - якомога швидше звернутися за допомогою в сервіс по ремонту холодильників.

Види ремонту холодильників

В залежності від причини некоректної роботи або виходу з ладу агрегату, для його повернення в робочий стан може знадобитися простий, середнього рівня складності або складний ремонт.

 • В рамках простого ремонту майстер проводить діагностику несправного холодильника, виробляє відновлення або заміну не ключових деталей, при необхідності проводить ремонт ущільнювача дверок холодильника, замінює тріснуту полицю, перегорілу лампу індикатора, пошкоджену вилку.
 • Ремонт середнього рівня складності має на увазі надання послуг, безпосередньо пов'язаних з електромеханікою. Вони можуть включати в себе ремонт або заміну терморегулятора холодильника, термометра, таймера, трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа відтаювання, а в деяких випадках і ремонт плати управління холодильника.
 • Капітальний ремонт холодильника відноситься до найвищого рівня складності, оскільки передбачає відновлення або заміну ключових деталей обладнання: фільтрів, трубопроводу, випарника або ремонт компресора холодильника. Також майстер заправляє агрегат холодоагентом, видаляє вологу і забруднення, які могли зібратися всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг Master911 надає повний спектр кваліфікованих послуг з обслуговування і ремонту холодильників у Коломиї будь-якого рівня складності. Приймаються заявки на виклик майстра додому, для ремонту холодильників від усіх відомих у цей час торгових марок: Індесіт (Indesit), Хітачі (Hitachi), Стінол (Stinol), Кайзер (Kaiser), Мінськ, Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), Хайер (Haier), Рейнфорд (Rainford), Прівілег (Privileg), Панасонік (Panasonic), Ардо (Ardo), Канді (Candy), ЛЖ (LG), Норд (Nord), Донбас, Самсунг (Samsung), Дніпро, Лібхерр (Liebherr), Арістон (Ariston), Саратов, Тошиба (Toshiba), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Технохолод, Снайге (Snaige), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Кристал (Crystal), Ханса (Hansa), Вестен (Westen), Атлант (Atlant), Міле (Miele), Ока (Oka), Зіл (Zil), Беко (Beko), Атлантік (Atlantic), Голд (Gold), Ямаха (Yamaha), Шарп (Sharp), Бош (Bosch), Део (Daewoo), Вестфрост (Vestfrost) і багатьох інших, будь-яких моделей і року випуску.

Як відбувається заявка майстра з ремонту холодильника у Коломиї

 1. Для виклику майстра з ремонту побутових холодильників необхідно заповнити заявку, в якій слід вказати тип несправності техніки, її виробника, модель і рік випуску. Зробити це можна, заповнивши заявку на сайті, або подзвонивши в Master911 за вказаною на сайті номером.
 2. На основі отриманої інформації замовник отримує первинну консультацію, має можливість дізнатися приблизну ціну майбутнього ремонту холодильника, а також узгодити зручний час приїзду майстра. Як правило, протягом трьох годин після оформлення заявки, в залежності від сезону, завантаженості та місцезнаходження клієнта, фахівець з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною адресою.
 3. Приїхавши додому до замовника, майстер проводить ретельний огляд і діагностику агрегату, після чого встановлює причину поломки і озвучує ціну ремонту холодильника. Після отримання згоди від клієнта фахівець стає до виконання ремонтних робіт.
 4. Після закінчення ремонту замовник отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Чому обирають нас

 1. Сервіс побутових послуг з ремонту холодильників у Коломиї Master911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту холодильників будь-якого рівня складності. Виконуємо ремонт навіть старих холодильників.
 2. Цілодобовий прийом заявок на виклик майстра на дім.
 3. Виїзд майстра відбувається максимально швидко, в середньому через три години після оформлення заявки.
 4. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і володіють великим досвідом.
 5. Після закінчення виконання робіт майстри в обов'язковому порядку прибирають своє робоче місце.
 6. Доступна вартість ремонту холодильника.
 7. Master911 приймає оплату готівкою і безготівковим переказом.
 8. У тому випадку, якщо холодильник не підлягає ремонту, фахівець може допомогти з продажем обладнання на запчастини.
 9. Маркетплейс здійснює контроль якості наданих послуг, надає допомогу у розв'язанні спірних питань і оформленні документів обом сторонам.

Поширені несправності холодильників

 • В холодильнику не підтримується потрібний температурний режим. У цьому випадку, а також якщо виникли труднощі зі зміною режиму терморегулятора, швидше за все причиною виступає несправність або неправильне положення терморегулятора. Якщо в морозильній камері зберігається стандартна температура, а в холодильнику вона вища від оптимальної, то з великою ймовірністю проблема у витоку фреону.
 • Не працюють індикатори або відсутнє освітлення в холодильнику. Існує кілька ймовірних причин події: від елементарного перегорання лампочки до збою в роботі модуля керування або електричного модуля.
 • Холодильник шумить. Якщо під час роботи холодильника чутні сторонні звуки: сильний гул або стукіт, то майстер в першу чергу перевірить чи немає проблем з кріпленням двигуна. Крім цього, подібне може бути наслідком перепадів в електричній мережі або через невдалі спроби запуску компресора. У цьому випадку знадобиться заміна компресора.
 • Стінки холодильника покриваються шубою зі снігу та льоду. Такий симптом вказує на некоректну роботу реле-термостата. У деяких випадках деталь піддається відновленню, якщо ж ні - її доведеться замінити.
 • Холодильник не вмикається. Така проблема може бути обумовлена цілим рядом різних причин. Це може бути викликано, як несправністю вилки холодильника або електричної проводки, так і виходом з ладу головного модуля або компресора.

Виїжджаємо в усі райони міста Коломиї та передмістя

Фахівці високої кваліфікації з необхідними технічними навичками в середньому протягом трьох годин з моменту оформлення заявки виїжджають за вказаною адресою в Коломиї та передмісті ( та інші населені пункти району). Якщо вам потрібен оперативний, якісний і терміновий ремонт холодильників у Коломиї та інших містах Івано-Франківської області (м. Рогатин, м. Івано-Франківськ, м. Долина, м. Тисмениця, м. Галич, м. Калуш, м. Бурштин, м. Надвірна, м. Снятин, м. Коломия, м. Городенка, м. Тлумач, м. Косів, м. Яремче, смт Ворохта, смт Кути, смт Верховина, смт Яблунів, смт Ланчин, смт Гвіздець, смт Отинія, смт Заболотів, смт Битків, смт Делятин, смт Обертин, смт Лисець, смт Єзупіль, смт Рожнятів, смт Брошнів-Осада, смт Перегінське, смт Богородчани, смт Солотвин, смт Більшівці, с. Черніїв, с. Татарів, с. Поляниця) з гарантією, звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Зона обслуговування Коломия