Ремонт газової духовки у Івано-Франківську

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Івано-Франківську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Івано-Франківську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Івано-Франківську

Відгуки по ремонту газових духовок у Івано-Франківську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши збій в роботі, не потрібно пробувати виправляти духову шафу власноруч, оскільки несанкціоновані дії з газовою апаратурою можуть привести до дуже сумних наслідків. Радимо здійснювати сервісний ремонт духовки надійному майстру, що володіє достатнім досвідом, великими знаннями та набутими навичками, а також має допуск до проведення подібного виду робіт.

Досить часто в заявках замовників є подібні скарги на неправильну роботу духової шафи:

  • Під час опускання ручки управління пальником вона незвично "бовтається", а полум'я в духовці гасне. Наш майстер оперативно розв'яже цю проблему способом ремонту механізму або ж заміни зламаної ручки.
  • Духовка або гасне відразу після того, як була відпущена ручка, або зовсім не загоряється. Дуже часто причиною такого порушення є забивання жиклера. Накопичений нагар забиває жиклер, через що відбувається зниження подачі газової суміші. В результаті низький ступінь інтенсивності факела не дозволяє нагріти термодатчик. В цьому варіанті досвідчений фахівець почистить пальник від нагару або, в разі потреби, встановить новий.
  • Духовка запалюється, але полум'я або горить слабо, або гасне. Можливою причиною подібної некоректності в роботі духовки є необдуманий перехід на нижчий тиск газу.
  • Через якийсь час після підпалу духовки гасне полум'я. Провівши зовнішній візуальний огляд, діагностичні роботи й ретельну ревізію духовки, майстер досить скоро помітить дефект терморегулятора. Керуючись тим, що послужило причиною несправності, терморегулятор замінюють новим або регулюють.
  • Полум'я пальника гасне відразу після того, як кнопка або ручка розпалювання відпускається. Найімовірніша причина того, що сталося в зрушенні датчика температури або несправності термопари з датчиком полум'я.

Якщо вас цікавить компетентний, швидкий і безпечний монтаж, ремонт або налагодження, обслуговування, підключення, регулювання газової шафи Ханса, Індезіт, Арістон, Гефест або Гореньє, відразу ж телефонуйте в сервіс Master911.

Звернувшись в Master911, ви завжди зможете виконати оперативний виклик майстра з ремонту та обслуговування газової духовки у вас вдома у Івано-Франківську моделей будь-яких торгових брендів і вікових груп. Майстри нашого сервісу побутових послуг мають багаторічний досвід в підключенні, технічному обслуговуванні, ремонті та монтажі різного рівня складності газової шафи: Міле (Miele), Норд (Nord), Канді (Candy), Дружківка, Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Індесіт (Indesit), Піраміда (Pyramida), Горенье (Gorenje), Ханса (Hansa), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Електра, Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo), Грета (Greta), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Смег (Smeg), Гефест (Gefest) і багатьох інших.

Майстер сервісу побутового ремонту Master911

Перед дозволом на діяльність технік повинен придбати право їздити за викликом до клієнтів; кожен з кандидатів проходить навчання, а потім складає кваліфікаційний іспит. І тільки ті, що отримали обов'язковий середній бал (не нижче 4,5), допускаються до роботи з клієнтами.

Наші майстри працюють з власними інструментами, приладами, витратними матеріалами, однак у випадку гострої потреби, якщо складний ремонт духовки здійснити у вас вдома не можна, вони повинні забрати техніку в майстерню. Співробітники вважають своїм обов'язком пояснити клієнту, в чому полягає проблема, яким чином буде відбуватися ремонт, що потрібно для виправлення, що вони можуть зробити, і як усунути причину несправності.

Яким способом складається розцінка?

Актуальні тарифи на послуги з ремонту та технічного обслуговування газових домашніх духовок і кухонних плит у Івано-Франківську вказуються в прайсі, без урахування автотранспортних витрат і вартості запасних частин, придбання й заміна яких може знадобитися.

Ми намагаємося, щоб усі клієнти ознайомилися з ціною необхідної сервісної послуги заздалегідь. Адже саме тому в момент оформлення заявки просимо дати відповідь на кілька питань для з'ясування проблеми. Іноді на основі неповного опису проблеми клієнтом, або через непрофесійні прояви порушення в роботі пристрою, конкретно визначити справжню причину несправності техніки нереально або складно. У цьому випадку прийняття рішень, джерела несправності та вид ремонту будуть визначатися майстром вже на місці, після закінчення обстеження. Сервісний пункт Master911 повною мірою гарантує, що названа нашим професіоналом розцінка за ремонтні роботи духової шафи буде цілком збігатися з сумою оплати, підтвердженої в прайс-листі.

Які переваги Ви будете мати?

Звертаючись у сервіс послуг з налагодження, ремонту та встановлення газової духовки та варильної плити у Івано-Франківську Master911, Ви зможете розраховувати на:

  • Професійний і якісний ремонт плити та газової шафи практично всіх видів і модифікацій від різних виробників, незалежно від віку техніки;
  • Екстрений прихід техніка на виклик, а також оперативне виконання абсолютно всіх необхідних робіт. Приймаємо замовлення цілодобово у святкові, вихідні та будні дні;
  • Перевірку рівня якості роботи фахівця з нашого боку. Ми враховуємо будь-які зауваження щодо недоліків, що допускаються нашими фахівцями, й запевняємо в тому, що такі моменти, безперечно, будуть виправлені.

Виїжджаємо на Вашу адресу у Івано-Франківську і по Івано-Франківській області

Виїзд техніка по місту у Івано-Франківську

Якщо вас цікавить оперативний, якісний і гарантований монтаж, ремонт або установка, наладка, регулювання духовки у Івано-Франківську, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ті клієнти, які проживають в межах міста, мають можливість розраховувати на приїзд професіонала за адресою вже через три-чотири години після оформлення виклику.

Виїзд по Івано-Франківській області

У всіх великих і малих населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) у нас присутні свої виконавці. Завдяки цьому Ви завжди зможете розраховувати на те, що майстер з монтажу та ремонту газової плити й духовки у Івано-Франківську з'явиться в той же день, та істотно заощадите на транспортних витратах.

В рідкісних ситуаціях, через велику сезонну зайнятість, виїзд професіонала переноситься на найближчий день.

Виїзд техніка по всій приміській зоні Івано-Франківська

Сервіс побутових послуг Master911 може запропонувати термінові ремонти духовки у Івано-Франківську (Тисмениця, Лисець, Богородчани, Братківці, Черніїв, Чукалівка, Старий Лисець, Підлісся, Загвіздя, Підпечери, Підлужжя, Ямниця, Клузів, Павлівка, Микитинці, Тисменичани, Хриплин, Крихівці, Угорники, Вовчинець) в приміських населених пунктах. В цьому випадку прибуття техніка може становити трохи більше часу - приблизно п'ять-шість годин.