Послуги по пральним машинам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «пральній машині». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 6 послуг

Всього в базі 135 послуг
Пральна машина Скинути все

Пральна машина

Назва послуги
Діапазон цін

Часті несправності пральної машини

Найбільш поширеними скаргами на перебої в роботі пральної машини, які фігурують у заявках замовників, виступають наступні:

 • Пральна машина не набирає воду або набирає повільно. Винуватцями такої несправності можуть бути як прості і очевидні причини (низький рівень тиску в системі водопостачання, перегин підвідного шланга, засмічення фільтра і нещільно закриті дверцята), так і більш серйозні: поломка заливного клапана, реле рівня води або необхідність ремонту електронного модуля пральної машини.
 • В процесі роботи пральна машина дуже вібрує, видає сторонні звуки, стукає. Все це свідчить про розтягування пружин і ременів підвісок і погану роботу амортизаторів. Якщо ж вони вже зовсім вийшли з ладу, то режим віджиму може перестати вмикатися, адже внаслідок сильної вібрації електроніка не дозволить двигуну розвинути потрібну швидкість.

  У процесі проведення діагностики майстер визначить: чи необхідний ремонт амортизаторів пральної машини, чи все ж не обійтися без заміни на нові.

 • Не працює злив води. Головною причиною несправності, коли після закінчення запрограмованої операції пральна машина не зливає воду, є поломка помпи. Майстер з ремонту пральних машин проведе комплексну діагностику, і якщо це підтвердиться, проведе ремонт помпи (помпи) пральної машини. Подібну роботу повинен проводити кваліфікований фахівець.
 • Не працює режим віджиму. У процесі проведення майстром діагностики буде виявлена одна з наступних причин, що призвела до такої несправності:
  • вихід з ладу вимикача «відключення віджиму»;
  • пошкодження електромотора або зношеність його щіток;
  • збій у роботі нагрівального елемента.
 • Заклинювання барабана (відсутність обертання) в пральній машині. Це одна з найчастіших несправностей, яка виникає через регулярне перевантаження машинки.

  Після візуального огляду зламаної техніки і після проведення діагностики, фахівець з великою часткою ймовірності визначить одну з наступних причин того, чому барабан перестав обертатися:

  • між ним і баком застряг сторонній предмет;
  • ремінь приводу ослаблений, злетів або й зовсім порвався;
  • згорів двигун;
  • вийшов з ладу електронний модуль, тоді буде потрібен ремонт плати пральної машини або її заміна на нову.
 • З пральної машини витікає вода. Якщо ця неприємність сталася з новою технікою, то мова, швидше за все, йде про виробничий брак або про допущені помилки в процесі установки пральної машини.

  У моделях з фронтальним завантаженням така проблема може бути наслідком того, що герметичність гумової манжети дверцят люка втрачена. Подібне часто трапляється внаслідок того, що після прання барабан не провітрюється, відповідно ущільнювач як слід не просихає і з часом стає пухким.

Увага!

 • Не ремонтуйте пральну машину самостійно. Такі спроби провести діагностику і усунути причину несправності – ризиковані дії, які можуть призвести до загострення несправності, що призведе надалі до дорожчого і серйозного ремонту, вони також можуть бути небезпечні для життя і здоров'я.
 • Не встановлюйте пральну машину самостійно. Грамотний монтаж побутової техніки – складніша задача, ніж може здатися на перший погляд. Вона вимагає спеціальних технічних навичок і досвіду і проводиться з урахуванням особливостей приміщення і проведених комунікацій.
 • Не користуйтеся зламаною пральною машиною. При виявленні навіть найбільш дрібних на перший погляд неполадок або будь-яких некоректностей у роботі пральної машини, не слід відкладати виклик майстра, адже подібні дії призведуть до того, що з часом буде потрібен складніший і дорогий ремонт.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Намагаючись заощадити на послугах професіонала, деякі люди звертаються за допомогою до фахівців, які не відрізняються високою кваліфікацією. Робити цього у жодному випадку не потрібно, оскільки такі майстри не несуть ніякої відповідальності за вашу побутову техніку, не надають гарантій на свої послуги, а також часто замість оригінальних запасних частин і деталей для здешевлення процесу використовують неякісні і, відповідно, недовговічні.

Чому обирають нас?

Пропонуємо повний спектр послуг по установці, технічному обслуговуванню, діагностиці та ремонту пральних машин будь-якого рівня складності.

Звернення до нас має наступні переваги:

 • цілодобова можливість подачі заявки як у робочі, так і у вихідні/святкові дні;
 • оперативний виїзд майстра;
 • професіоналізм фахівців, відповідальне ставлення з їх боку і обов'язкове прибирання свого робочого місця після закінчення ремонту;
 • можливість здійснити оплату готівкою або безготівковим переказом;
 • надання гарантій на всі надані послуги;
 • Master911 контролює весь процес від моменту подачі заявки до закінчення ремонту, надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань та оформленні необхідних документів.

Як замовити майстра для термінового ремонту пральної машини?

 1. Щоб викликати майстра з ремонту пральних машин, необхідно подати заявку. Зробити це можна як в телефонному режимі (зателефонувати за номером тел. 067-440-1812), так і заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. На основі отриманої від замовника інформації ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра і називаємо приблизні ціни на ремонт пральних машин.
 3. Приблизно через три години після оформлення заявки фахівець високої кваліфікації з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною клієнтом адресою в місті або передмісті.
 4. Приїхавши, він проводить ретельний візуальний огляд і діагностику техніки, з'ясовує причину несправності. Встановивши її, майстер називає точну ціну ремонту та після отримання згоди з боку замовника приступає безпосередньо до ремонту.
 5. Після закінчення ремонту майстер надає акт виконаних робіт, а також гарантійні зобов'язання на всі замінені запасні частини та надані послуги.

Популярні послуги

Диагностика пральної машини, Ремонт дверки пральної машини (люка), Ремонт двигуна пральної машини, Заміна амортизаторів в пральній машині, Заміна барабана в пральній машині, Заміна двигуна пральної машини, Заміна люка пральної машини, Заміна манжети люка пральної машини, Заміна насоса в пральній машині, Заміна патрубка пральної машини, Заміна підшипника в пральній машині, Заміна прессостата в пральній машині, Заміна ременя в пральній машині, Заміна резинки в пральній машині (ущільнювача), Заміна щіток двигуна пральної машини, Заміна зливного шланга пральної машини, Заміна ТЕНу в пральній машині, Заміна заливного шланга пральної машини

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Ми пропонуємо обслуговування пральних машин та терміновий ремонт з виїздом майстра за вказаною адресою в межах вашого міста і передмістя.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир, Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

Якщо Вас цікавить швидке та якісне виконання робіт, надання гарантій і хочете прийнятних цін, звертайтеся за послугами у наш сервіс.