Встановлення пральної машини у Краматорську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Краматорську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Краматорську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Краматорську

Відгуки по встановленню пральних машин у Краматорську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж (демонтаж), недороге підключення, початковий запуск та професійне встановлення вашої пральної машинки у Краматорську - надійна запорука її безперебійної, довготривалої, ефективної експлуатації та, крім того, збереження зобов'язань за гарантією від виробника.

Підключення прання Самсунг, Вірпул, Lg, Індезит та інших брендів робиться за кілька кроків:

  1. Вибір зони її стаціонарної експлуатації, з урахуванням стандартної вимоги, щоб між стінкою будинку та задньою панеллю прання залишалася відстань не менше п'яти см для вільної циркуляції повітря.
  2. Виконання попередніх завдань та робіт (містить: огляд агрегату на предмет його неушкодження, вимкнення електроенергії, контрольну перевірку тиску води у трубопроводі).
  3. Підключення апаратури до комунікацій: системи каналізації та водопостачання. Часто трапляються випадки, коли довжина заводських гнучких труб недостатня, що передбачає їх заміну або подовження купленими, більшого метражу.
  4. Підводка до електричної мережі. Бажано, щоб електророзетка знаходилася близько від техніки і була розрахована на 16А, не менше, оснащена захисною кришкою, а також мала стійку (керамічну) основу. Перед підключенням пральних машин до електророзетки майстер переконується, що є заземлення.
  5. Коригування установки пральної машини та перевірка. Якщо під'єднані всі комунікації, агрегат виставляють горизонтально, відносно корпусу пральної машини, та проводять контрольну перевірку якості монтажу. З цією метою запускають "холостий цикл".

Наші майстри мають професійний досвід у виконанні технічного обслуговування та ремонтних робіт побутових пральних машинок практично від усіх популярних зараз компаній-виробників, років випуску та різних моделей. Вам потрібна оперативна, якісна та недорога установка прання у Краматорську? Телефонуйте у сервіс побутового ремонту Master911. Приймаємо заявки на перевірку, якісну установку та оперативне підключення пральних машин різних марок: Мідеа (Midea), Віадрус (Viadrus), Ханса (Hansa), Кайзер (Kaiser), Міле (Miele), Део (Daewoo), Індезит (Indesit), Сатурн (Saturn), АЕГ (AEG), Хувер (Hoover), Привілей (Privileg), Беко (Beko), Ардо (Ardo), Атлант (Atlant), Вестфрост (Vestfrost), Арістон (Ariston), Samsung (Samsung), Гореньє (Gorenje), Канді (Candy), ЛЖ (LG), Вірпул (Whirlpool), Баукнехт (Bauknecht), Бош (Bosch), Малютка, Зануссі (Zanussi), Сіменс (Siemens), Рейнфорд (Rainford), Делфа ), Електролюкс (Electrolux) та інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Усі наші майстри перед виходом на роботу обов'язково проходять підготовку на можливість надання послуг клієнтам, а після завершення допускаються до іспиту. Як правило, п'ятнадцяти зі ста потенційних кандидатів пощастить набрати дуже високий бал (4,5 і вище) та отримати дозвіл на обслуговування замовників.

Будь-який із наших майстрів демонструє доброзичливість, серйозно ставиться до виконання власних обов'язків і не має шкідливих звичок. Майстри приїжджають зі своїми інструментами, за потреби самі відвозять вашу апаратуру до майстерні. Наші майстри забезпечують чистоту на своєму робочому місці, а після надання послуги проводять прибирання.

Яким способом складається ціна?

Ціна вирівнювання, перевірки, якісної установки, надійного підключення пральних машин у Краматорську, як і вартість обслуговування, а найчастіше і стандартного ремонту (без включення вартості деталей/запчастин, що потребують заміни та автотранспортних витрат), докладно зафіксовані у нашому прайс-листі.

При оформленні заявки на виклик техніка, ми зазвичай ставимо низку уточнюючих питань, що стосуються виробника техніки, віку, марки, а також приводу для виклику фахівця. Це ми робимо з метою якнайкраще ознайомити свого замовника з орієнтовною вартістю потрібних робіт. Завдяки цьому, можливість того, що зазначена фахівцем на місці ціна матиме розбіжність із тією, що вказується в прайсі, практично виключається.

Ми гарантуємо, що названа техніком сума буде відповідати зазначеній у нашому прайс-листі. Окрім іншого, кожен наш фахівець готовий до найдрібніших подробиць пояснити, яким чином створюється вартість оперативного підключення або професійної установки пральної машини у Краматорську, як і технічного обслуговування та ремонтних робіт.

Що отримують наші замовники?

Роблячи замовлення на монтаж/демонтаж пральних машин та їх встановлення, налаштування, підключення у Краматорську у сервісі Master911, Ви отримуєте:

  • Екстрений виїзд майстра за потрібною адресою та ефективне виконання необхідних робіт.
  • Обов'язкову перевірку якості послуг, що надаються нашими виконавцями. У випадках появи найрізноманітніших питань, побажань чи зауважень сповіщайте про них. Якщо у роботі виконавця будуть виявлені найменші недоліки, він їх одразу виправить.
  • Виконання ідеального вирівнювання, приєднання до всіх комунікацій та початкового циклу вашої пральної машинки у Краматорську за розумною та прозорою ціною від усіх відомих виробників, різних моделей і років випуску.

Ми працюємо у Краматорську і також екстрено виїжджаємо по Донецькій області

Працюємо на виїзді в села, міста, селища по Донецькій області

Майже у всіх сільських та міських районах Донецької області (Миколаївка, Краматорськ, Лиман, Бахмут, Слов'янськ, Святогірськ, Вугледар, Курахове, Авдіївка, Маріуполь, Покровськ, Костянтинівка, Талаківка, Ясногірка, Біленьке, Старий Крим, Сартана, Ялта, Нікольське, Мангуш, Миронівський, Черкаське, Билбасівка, Мар'ївка, Азовське) служба Master911 має кваліфікованих техніків, завдяки чому наш маркетплейс уможливлює прибуття виконавця за викликом у день оформлення заявки.

Користуючись нашими послугами, ви значно скоротите термін очікування для підключення, встановлення та налаштування пральної машинки, а також заощадите на транспортних витратах. В окремих випадках, зумовлених сезонною завантаженістю, приїзд нашого фахівця, можливо, буде перенесено на найближчий день.

Виїзд фахівця можливий по всій приміській зоні Краматорська

Якщо Вам потрібна налагодження, ремонт або встановлення машинок у Краматорську (Ясногірка, Біленьке), тоді прибуття фахівця в передмістя за потрібною адресою може зайняти більше часу, в середньому, 4-5 годин.

Для Вас виїзд професійного фахівця виконується містом Краматорськ

Якщо Вас цікавить якісне, оперативне та недороге проведення таких послуг, як встановлення, монтаж та підключення домашньої прання у Краматорську, звертайтесь до Master911. У тому випадку, якщо ви проживаєте на території м. Краматорськ, через 3 години, ви можете розраховувати на приїзд техніка та приєднання пральної машини за доступною ціною у Краматорську.