Встановлення розширювального баку у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Ужгороді

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, заздалегідь підібраного за габаритами, - прекрасне рішення, що дозволяє скинути додатковий тиск у системі опалення, без гідроудару. Завдяки правильному монтажу бака вийде не тільки усунути перепади тиску в опалювальній магістралі, але також і забезпечити його довгу роботу.

Установка розширювального бака закритого типу вкрай відрізняється від установки устаткування відкритого типу, у зв'язку з цим здійснення такої роботи важливо довірити безпосередньо фахівцям з багатим досвідом.

Чи можна монтувати розширювальний бак своїми силами?

Як показала практика, коли покупка розширювального бака для опалення, установка та запуск в експлуатацію виконуються людиною без необхідних навичок і досвіду, це загрожує несподіваними проблемами. Процес здатний просто затягнутися внаслідок нестачі хорошого герметика або спеціальних інструментів, в гіршому випадку - незабаром ви побачите протікання, або ж, що ще гірше, вся опалювальна система виявиться несправна. Ще одна проблема, яка зазвичай відбувається, якщо роботу виконав непрофесіонал або сам власник бака, - невідповідне розташування підключення, внаслідок цього підхід до бака буде ускладнений або й зовсім недосяжний.

Звернення в сервіс побутових послуг Master911 допоможе не допустити різних ризиків. До вас прибуде професійний майстер, який моментально та надійно виконає потрібну роботу, при цьому залишить гарантійні зобов'язання.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші сантехніки досить часто стикаються з установкою сантехнічного обладнання багатьох видів, славляться хорошим досвідом і відмінними навичками в організації даної роботи.

У процесі оформлення заявки ми ставимо клієнту пару важливих питань про вид обладнання, розташування його установки тощо. На підставі цих відповідей ми надамо клієнтові професійну консультацію та готові зорієнтувати за кошторисом необхідної роботи.

Чи вийшло на основі переданої замовником інформації стовідсотково зрозуміти спектр необхідних робіт, залежно від цього послуга буває нестандартною чи стандартною. У першій ситуації ціна буде озвучена негайно на етапі оформлення заявки, в іншому випадку, - ціну оголосить професіонал вже після приїзду на замовлення та огляду. Ми можемо пообіцяти абсолютну відповідність озвученої сантехніком вартості з тією, що є в прайс-листі.

Кожен наш замовник може з упевненістю покладатися на:

  • надання компетентної консультації та інформації щодо вартості робіт;
  • бездоганну якість роботи - підключення розширювального бака;
  • швидкий виїзд фахівця;
  • цілодобовий прийом замовлення.

Майстри - відповідальні, виховані та приємні люди, які не використовують лайливі вирази, не курять і підтримують чистоту на своєму робочому місці.

Чому необхідно звертатися в Мастер911?

Будь-які побоювання, які пов'язані з можливістю запросити в будинок незнайому людину, при зверненні до нас не мають ніяких підстав. Абсолютно кожен фахівець Master911 отримав допуск до обслуговування замовників лише після проходження ним внутрішнього навчання та відмінного складання іспиту. Крім того, найважливішою умовою виступає перевірка паспорта.

Абсолютно не врахувати людський фактор не вийде, у зв'язку з цим, якщо вами була відзначена помилка, зроблена майстром, або ж ви зіткнулися з його недоброзичливою поведінкою, зателефонуйте в нашу службу техпідтримки. Ми обіцяємо негайно розібратися в проблемі та посприяти у врегулюванні будь-якого питання.

За якість виконання установки плоского розширювального бака або ж іншої послуги наші сантехніки беруть на себе стовідсоткову відповідальність і видають гарантійні зобов'язання. Крім усього іншого, ви отримуєте акт виконаних послуг. Оплатити послуги майстра ви маєте можливість як безготівково, так і готівкою на місці.

Скільки буде коштувати монтаж розширювального бака?

Сума різних стандартних робіт (без урахування вартості допоміжних запчастин і дорожніх витрат) знаходиться в прайс-листі сервісу Master911. У нас відкрите ціноутворення, і головне для нас, щоб воно було зрозуміло кожній людині. Ми в будь-який час зможемо надати вичерпну консультацію щодо замовленої роботи й озвучити її приблизну вартість. Здебільшого, вартість буде незмінною.

Виклик майстра у Ужгороді додому та по Закарпатській області

Працюємо в м. Ужгород

Для клієнтів, які звернулися в сервіс Master911, що знаходяться в м. Ужгород, час очікування візиту майстра складе 3 години.

Працюємо в передмісті Ужгорода

У тій ситуації, якщо замовник живе в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), тоді він може розраховувати на виїзд фахівця за адресою через 4-5 годин.

Працюємо по Закарпатській області

Люди, які проживають у далеких населених пунктах, можуть очікувати візиту професіонала в той же день, оскільки Мастер911 має професійних фахівців у більшій частині міст Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Дане обслуговування, крім очевидних плюсів, дає можливість ще значною мірою зменшити автовитрати.

У виняткових ситуаціях, через підвищене завантаження, приїзд сантехніка незаплановано переноситься на наступний день. Про це вас повідомлять при розгляді замовлення.

Вам потрібна професійна допомога в підборі мембранного розширювального бака та його правильна установка? Телефонуйте в Master911 - послуга буде надана недорого, оперативно й надійно.