Встановлення кухонної мийки у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Цінові пропозиції по встановленню кухонних мийок від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Ужгороді

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо буквально двадцять років тому в численних квартирах і приватних будинках ставили однотипні кухонні раковини, то сьогодні на ринку доступний великий асортимент товарів різних форм і розмірів, з різноманітних матеріалів, що відрізняються один від одного методом установки.

За особливостями установки кухонні мийки діляться на перелічені нижче категорії:

 • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути здійснена трьома шляхами (за допомогою кронштейнів, брусків і клею) буває в різноманітних варіантах оформлення. Вона може забезпечуватися однією або ж двома чашами, сушінням. Матеріалом для виробництва цього пристрою часто є нержавіюча сталь з матовим і глянсовим покриттям. Спосіб монтажу в кожному конкретному випадку повинен вибиратися сантехніком, якому краще й делегувати установку накладної кухонної мийки.
 • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю передбачає від її фахівця належної кваліфікації та тривалого досвіду. Це пояснюється як чималою вартістю самої раковини (підстільні умивальники виготовляють з високоякісного каменю), так і потребою в застосуванні професійних пристосувань і запчастин для забезпечення кращого результату.
 • Інтегровані.Надійний монтаж раковини подібного типу передбачає її підключення рівно з робочою поверхнею, що вимагає досить хорошої підготовки поверхні, і бездоганно рівних країв конкретної раковини. До жодної іншої раковини не пред'являються такі високі нормативи, це обумовлено їх конструктивними нюансами.
 • Врізні. Їх основний плюс - гігієнічність. Такі умивальники вставляють в стільницю, за допомогою цього під ними не скупчується вода. Краще цю роботу доручити досвідченому фахівцеві, особливо в такій ситуації, якщо раковину слід врізати в стіл з дерева або ненатурального каменю.

Спроби самостійно змонтувати пристрій рідко закінчуються задовільно, це стосується і ситуації, якщо до послуги залучають некваліфікованих сантехніків, які не дають гарантію.

Надійніше не ризикувати та звертатися в маркетплейс Мастер911: досвідчений сантехнік швидко приїде за необхідною адресою, бездоганно здійснить будь-яку роботу й візьме абсолютну відповідальність за її якість.

Мастер911: недорога установка умивальника

Наші сантехніки щодня стикаються з установкою кухонних раковин всіх типів і володіють тривалим досвідом. При оформленні заявки ми поставимо замовнику ряд потрібних питань що стосуються раковини та нюансів її монтажу. На основі цих відповідей, ми можемо дати замовнику детальну консультацію та зорієнтувати за вартістю замовленої послуги.

В такому випадку якщо обсяг робіт можна виявити відразу, то послуга є стандартною, її сума буде порахована відповідно до прайсу. Коли без безпосереднього огляду фахівцем, виявити спектр необхідних робіт неможливо, то суму назве сантехнік безпосередньо після приїзду, - вона не буде відрізнятися від тієї, що є в прайс-листі.

Замовникам Мастер911 ми можемо пообіцяти:

 • надання відомостей про вартість необхідної роботи й докладної консультації;
 • можливість оформити заявку у зручний час доби;
 • бездоганну якість роботи - установки накладної кухонної мийки різного типу;
 • негайний приїзд сантехніка на місце.

Сантехніки сервісу Master911, крім того, що вони фахівці хорошої кваліфікації, відрізняються вихованістю, дружелюбністю, відповідальним ставленням до роботи й охайністю. Фахівці не курять і не вживають нецензурну лексику.

Чому краще звернутися в Мастер911?

При зверненні до нас ви не ризикуєте зіткнутися з недосвідченим сантехніком і всіма супутніми труднощами. Будь-який наш професіонал довів кваліфікацію успішним складанням спеціального іспиту, а також підтвердив документи, тільки після цього він отримав допуск до обслуговування замовників.

Про яку б послугу ми не говорили (підключення умивальника в стільницю або мийки різного типу), сантехніки несуть абсолютну відповідальність за якість проведення та дають гарантію. Після закінчення робіт вам нададуть акт виконаних послуг. Ми пропонуємо клієнтам провести оплату будь-яким зручним варіантом - на місці готівкою або безготівковим переказом.

Ціна монтажу раковини

Сума стандартної роботи, за винятком вартості додаткових запчастин і транспортних витрат, прописана в прайсі маркетплейса Мастер911. Для нас дуже важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки відкритим, але й зрозумілим будь-якому замовнику. Ми можемо запропонувати детальну консультацію та дати інформацію про кінцеву вартість необхідної послуги ще при оформленні замовлення, і найчастіше розрахований кошторис не зміниться.

Замовлення майстра у Ужгороді з виїздом по Закарпатській області

Приймаємо замовлення в м. Ужгород

Клієнти, які проживають в м. Ужгород, здатні сподіватися на виїзд на об'єкт сантехніка орієнтовно через три години після прийому заявки.

Приймаємо заявки в передмісті Ужгорода

На одну-дві години довше зажадає очікування прибуття сантехніка для клієнтів, що живуть в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб).

Працюємо по Закарпатській області

Навіть ті наші замовники, хто знаходиться у віддалених позиціях, мають можливість сподіватися на приїзд професіонала в день прийому заявки. Це можна реалізувати завдяки тому, що маркетплейс Master911 розпоряджаються своїми майстрами в різних містах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново).

Коли через значну сезонну завантаженість, приїзд сантехніка переноситься на завтра, вам скажуть про це відразу.

Цікавить професійна установка кухонної мийки за ціною, яка точно здивує? Оформляйте заявку в маркетплейс Master911 - і ми гарантуємо, що оперативність, бездоганна якість послуг і рівень нашого сервісу вас не розчарують!