Встановлення кульового крану у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Ужгороді

Відгуки по встановленню кульових кранів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водопостачання в різному приміщенні передбачає потребу в застосуванні запірної арматури, яка є обов'язковою для забезпечення функції вкл/викл воду.

Найбільш затребуваним механізмом виступає кульової кран, який відрізняється від інших пристроїв технічною простотою, високою міцністю та тривалим терміном експлуатації.

Хоча й установка кульового крана на пластикову трубу або на трубу з якогось іншого матеріалу не стає чимось складним, все ж цю роботу слід довірити висококваліфікованому фахівцеві. Річ у тому, що запорукою успіху правильного монтажу запірної арматури виступає якісний процес підготовки: перевірка якості готового різьблення, а також підбір надійного кульового крана.

Перевірити, чи грамотно була проведена установка кульового крана на металопластикову трубу, надзвичайно легко. У разі, коли при установці була допущена похибка, через час проявиться такий малоприємний результат, як погане регулювання води. Тим, хто хотів би своїми силами здійснити цю відповідальну роботу або ж довірити її неперевіреному фахівцю, який елементарно не дасть ніяких гарантій, варто знати про можливості найгіршого результату - проблеми пристосування, або його зриву.

Щоб уникнути подібних несподіванок і чітко знати, що кульовий кран був встановлений якісно,??в рамках встановлених інструкцій, потрібно звернутися в сервіс Мастер911. Перевірений майстер належної кваліфікації оперативно прибуде на об'єкт, недорого та грамотно зробить необхідну роботу.

Мастер911: надійна установка кульового крана на стояк

Наші майстри можуть похвалитися великим досвідом у наданні цієї послуги, вони знайдуть потрібний для певної труби з будь-якого матеріалу кульовий кран, при роботі сумлінно загерметизують з'єднання, забезпечивши надійну експлуатацію обладнання.

При оформленні заявки ми поставимо замовнику ряд необхідних питань про нарізку, калібрування або прочищення труби, матеріал труби, пристрій крана, необхідність в демонтажі.

Якщо на підставі переданої інформації нам зрозумілий розмір майбутніх робіт, тоді подібна послуга стандартна, і її ціна буде відома точно. А коли для визначення обсягу робіт знадобиться очний огляд сантехніка, тоді ціна буде відома вже на об'єкті. Причому ми запевняємо, що вона буде точно збігатися з тією, що знаходиться в нашому прайс-листі.

Звертаючись в маркетплейс Master911, будьте стовідсотково впевнені у:

  • чудовій якості наданої послуги - установки кульового крана на батарею;
  • оперативному виїзді фахівця на місце;
  • отриманні консультації та інформації про вартість необхідної послуги;
  • подачі заявки цілодобово, без вихідних.

Наші майстри завжди акуратні та культурні, вони не використовують лайливі вирази, досить відповідально ставляться до своєї роботи й не курять на робочому місці.

Плюси звернення в сервіс Master911

З непрофесійними сантехніками ми не співпрацюємо, безумовно, кожен майстер отримує схвалення на обслуговування замовників лише після проходження навчання та перевірки паспорта. Але навіть коли ви все-таки побачили похибку в роботі або ж були змушені зіткнутися з недоброзичливою поведінкою, ви в будь-якому випадку зможете розраховувати на моментальну допомогу у врегулюванні суперечки. Для цього зверніться у службу підтримки маркетплейса Мастер911.

Про яку б роботу ми не говорили, будь то установка кульового крана на пластикову трубу або ж про якусь іншу, за надійність наданої послуги наші професіонали беруть повну відповідальність і дають гарантійні зобов'язання. Розплатитися за роботу професіонала можна на місці готівкою або ж безготівково. Після роботи ви отримаєте акт виконаних послуг.

Вартість установки кульового крана

Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було цілком зрозумілим кожному клієнту. Тому в нашому прайсі знаходиться вартість різних стандартних послуг (без урахування ціни витратних матеріалів, запчастин, а також витрат на авто). Крім усього іншого, ми завжди зможемо дати попередню консультацію, а також назвати ціну майбутньої роботи.

Виклик сантехніка у Ужгороді з виїздом по Закарпатській області

Приймаємо заявки в м. Ужгород

У разі, якщо вам знадобиться надійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або інша послуга, й ви живете в м. Ужгород, тоді вже приблизно через 3 години після розгляду заявки майстер зможе виїхати на об'єкт.

Приймаємо замовлення в передмісті Ужгорода

Для замовників, що знаходяться в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), час очікування приїзду сантехніка буде значно більшим - в середньому, до 4 год.

Ми маємо у своєму розпорядженні власних досвідчених сантехніків у переважній більшості населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Завдяки чому замовники, що знаходяться у віддалених містах, мають можливість розраховувати на оперативний приїзд майстра в день розгляду замовлення.

Вкрай рідко, через значне завантаження, виїзд сантехніка переноситься на наступний день. Тільки про це вас негайно сповістять ще на етапі подачі замовлення.

Якщо вас цікавить швидка установка кульового крана, ціна якої вас здивує, телефонуйте в сервіс послуг Мастер911. Ми можемо відповідально гарантувати, що вам сподобається рівень нашого обслуговування, висока якість роботи та терміновість надання послуг.