Встановлення ванни у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Мукачеві

Відгуки по встановленню ванн у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Капітальні ремонтні роботи у ванній кімнаті зазвичай закінчуються встановленням ванни. Залежно від розміру, типу, форми, ваги та матеріалу виготовлення ванни, приймається рішення з завдання, яким буде метод найкращого виконання потрібних робіт.

Слід мати на увазі, що кваліфікований монтаж ванни передбачає присутність навичок, спеціалізованих знань і досвіду, а також дотримання стандартів, розуміння функціональних особливостей, що пред'являються до приміщення.

Чи можна самостійно змонтувати ванну?

Спроби своїми руками зробити монтаж і установку чавунної, сталевої або акрилової ванни - цілком можливі, але все ж не рекомендуються. Це пов'язане з ризиком допущення будь-якої помилки, порушення техніки безпеки або відступу від стандартів. Наслідки подібного можуть виявитися досить неприємними: крім зниження якості комфорту й безпеки членів сім'ї, є можливість того, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів.

Прохання про допомогу недосвідченого, некомпетентного або неперевіреного майстра це зовсім не найкращий варіант. По-перше, установка овальної, круглої або кутової ванни часто затягується по часу, і що надзвичайно важливе, на послугу, що надається ви не будете мати ніякої гарантії. Краще не ризикувати, а запросити надійного, досвідченого, перевіреного професіонала, який швидко та якісно впорається з поставленим завданням.

Master911: професійна установка та збірка кутової ванни

Слюсарі-сантехніки сервісу побутових послуг Master911 володіють хорошим досвідом в установці металевих, акрилових, чавунних ванн різних конструкцій, габаритів і форм.

На етапі заповнення форми замовлення на виклик майстра на адресу, ми завжди ставимо клієнту кілька актуальних питань про сантехнічне обладнання, побажання, місце й особливості його установки, після цього готові визначитися у вартості сервісної послуги та надати початкову рекомендацію.

Ціни на стандартні роботи вказуються в нашому прейскуранті, і при першому проханні надаються замовникові. Коли ж потрібна нестандартна послуга, тоді точна сума буде визначена слюсарем-сантехніком вже після приїзду додому, після встановлення повного обсягу завдань. Але ми гарантуємо, що ціна буде дорівнювати тій, яка позначена в прайсі.

При зверненні в наш сервіс, ви зможете отримати:

  • первинну консультацію та інформацію про орієнтовну або ж конкретну вартість сервісної послуги;
  • можливість відправити заявку кожен день, включаючи вихідні та святкові дні, в режимі 24/7;
  • оперативний приїзд сертифікованого, досвідченого та професійного сантехніка;
  • надання надійної, якісної та гарантійної послуги - установки овальної, круглої або ж кутової ванни.

Наші професіонали не матюкаються, чуйні та прихильні до побажань замовників, демонструють серйозне ставлення до роботи, обов'язково прибирають робоче місце, не курять.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

Ми співпрацюємо тільки з надійними техніками, кожен з них перед отриманням доступу до обслуговування замовників довів свій професіоналізм, з успіхом склавши іспит і, крім того, пройшов верифікацію документів і спеціалізоване навчання. Однак, попри все це, ніхто не застрахований від можливих прорахунків, тому ми готові надати дієву допомогу при виникненні спірних питань.

Всі сервісні сантехніки в будь-якому замовленні надають гарантію на надані сервісні послуги. Розплатитися за роботу сантехніка - установку ванни - ви маєте можливість найбільш комфортним чином: безготівковим переказом або готівкою. В кінці проведення робіт з монтажу ванни, клієнти приймають акт виконаних послуг. У тому випадку, якщо вам довелося помітити будь-яку похибку в роботі майстра або зіткнутися з його непрофесійною поведінкою, звертайтеся в службу підтримки замовників нашого сервісу. Будь-яка послуга (наприклад: установка ванни без ніжок, ванни з джакузі або кутової ванни) робиться згідно з договором, в якому описані критерії виконання робіт, сам процес, терміни виконання, умови відповідальності майстра.

Вартість установки сталевої, чавунної або ж акрилової ванни

Якщо вас цікавить, скільки коштує монтаж акрилової ванни, ванни з джакузі або установка чавунної ванни, то ви маєте можливість ознайомитися з нашими розцінками. У затвердженому документі наводяться розцінки на стандартні сервісні послуги, без вартості витратних матеріалів, запчастин, які будуть потрібні в ході установки та транспортних витрат. Маркетплейс Master911 невпинно прагне до абсолютно прозорого та максимально зрозумілого будь-якому нашому клієнту формування цін і до комфортного рівня технічного обслуговування. Дотримуючись цієї мети, ми готові в будь-який час надати нашим клієнтам першу консультацію і зорієнтувати за приблизною ціною необхідної послуги. Як правило, названа розцінка при розрахунку не змінюється.

Замовлення фахівця у Мукачеві з виїздом на виклик по Закарпатській області

Працюємо по Закарпатській області

Маркетплейс Master911 має грамотних, перевірених майстрів-сантехніків у більшості н.п. Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Тому, замовники, які проживають у віддалених населених пунктах, яких цікавить компетентна збірка, установка нової ванни, в той же самий день, коли ними було складено виклик, можуть сподіватися на надання їм даної послуги. Даний сервіс, крім очевидних плюсів, до того ж дає можливість заощадити свої кошти на транспортних витратах. Іноді бувають випадки, коли внаслідок досить високої сезонної зайнятості, виїзд майстра відповідно до обставин переміщається на найближчу дату. Про це ми повідомляємо замовників заздалегідь на стадії подачі заявки.

Працюємо в приміських зонах Мукачева

Якщо наші замовники живуть в приміських зонах Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), прихід техніка теж не зажадає занадто багато часу - не більше чотирьох-п'яти годин.

Ми працюємо в city_type Мукачево

Подзвонили в наш офіс клієнти, які проживають в рамках city_type Мукачево, можуть сподіватися на швидкий виїзд без вихідних досвідченого майстра - орієнтовно протягом 3-х годин з моменту оформлення замовлення в сервісі побутового ремонту Master911.

У разі, якщо вам потрібні термінові монтаж і установка нової ванни за ціною, яка приємно здивує, - звертайтеся в наш сервіс.

І ви самі маєте можливість переконатися в рівні пропонованого нашими фахівцями техобслуговування та високому професійному рівні наданих послуг!