Встановлення рушникосушки у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Цінові пропозиції по встановленню рушникосушок від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Ужгороді

Відгуки по встановленню рушникосушок у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка змійовика-рушникосушки в ванній вважається однією з вельми популярних послуг і зумовлюється істотним зростанням зручності домочадців при порівняно невеликих витратах. Таке сантехнічне оснащення виконує потрійну задачу: сушку рушників та іншої білизни, регулювання рівня вологи й, окрім того, - додатковий обігрів ванної кімнати.

За типом підключення теплоносія виділяють такі різновиди рушникосушок: водяні, електричні й комбіновані, до того ж виробляються моделі в різному виконанні - сталеві, керамічні, алюмінієві та мідні. Який здійснити вибір, може залежати від ряду умов: комфортності, наявності необхідної площі, ціни й довговічності. Так, комбіновані - найбільш ефективні та практичні, але вартість такого змійовика досить висока, електричні - особливо адаптивні, прості в монтажі, автономні, тому що не залежать від функціонування інших установок, водяні найбільш бюджетні в плані економії енергії.

Кваліфікована установка контуру рушникосушки будь-якого типу потребує конкретних знань і навичок, з цієї причини її краще доручати професіоналам.

Наскільки доцільна власноручна установка змійовика в ванній?

Гарантія того, що цей сантехнічний виріб буде безвідмовно працювати тривалий період, - проведення будівельно-монтажних робіт рушникосушки відповідно до технічних стандартів. З цієї причини спроби заощадити на сервісних послугах кваліфікованого, досвідченого, перевіреного слюсаря-сантехніка та спробувати змонтувати прилад власними силами - недоцільні. Така затія в кращому випадку, цілком ймовірно, завершиться втратою часу даремно, в гіршому - потребою термінового виклику майстра для виправлення серйозних наслідків. Коли при монтажі була допущена технічна помилка, все це не тільки не забезпечить бажаного комфорту, але й при появі високого тиску в системі може обернутися затопленням квартири чи замиканням електропроводки.

З вище описаних причин небажано довіряти установку змійовика й неперевіреному "вмільцю", який ніколи не дасть якихось гарантійних зобов'язань на виконані роботи, а при аварії особисто вам доведеться своїм коштом фінансувати плачевні наслідки.

Оптимальний варіант - звернутися до перевіреного слюсаря-сантехніка, який якісно та швидко надасть необхідну послугу, але ще й завжди несе персональну відповідальність за монтаж рушникосушки за попередньо узгодженою вартістю робіт.

Маркетплейс Мастер911: професійна установка змійовика

Техніки сервісу Мастер911 володіють багатим досвідом в установці практично всіх конструкцій, видів, конфігурацій і моделей змійовиків. У момент оформлення заявки на виїзд слюсаря-сантехніка наш оператор кожен раз ставить замовнику ряд важливих питань, що стосуються конкретно вашого сантехнічного обладнання, його місця монтажу, особливостей конструкції, способу під'єднання і т. п. На базі отриманих відомостей ми завжди готові видати початкову консультацію та, крім цього, заздалегідь зорієнтувати стосовно ціни необхідної сервісної послуги. Якщо вона стандартна (зі слів клієнта можна точно розрахувати масштаб передбачуваних робіт), в такому випадку на монтаж рушникосушки в ванній ціна буде відома завчасно з прайсу.

Коли без конкретного обстеження сантехніком визначити необхідний обсяг практично неможливо, така послуга вважається не типовою й чітка розцінка буде названа фахівцем уже вдома, але ми обіцяємо, що кошторис не буде різнитися з тією, що прописана в нашому прайс-листі.

Прийнявши рішення зателефонувати в маркетплейс Master911, ви можете сподіватися на:

 • надання всім замовникам грамотної консультації й відомостей про приблизну ціну необхідної послуги;
 • швидкий виїзд надійного та кваліфікованого сантехніка;
 • подачу й оформлення заявки з виїздом без вихідних, 24/7;
 • якісну сервісну послугу з наданням гарантії.

Наші фахівці сумлінні, ввічливі й пунктуальні, характеризуються акуратністю та обов'язково доводять до ладу робоче місце. Усі вони до своїх обов'язків ставляться дуже відповідально, не допускають недбалості, не димлять сигаретами.

Переваги звернення в сервіс домашнього ремонту Мастер911

На відміну від випадкових спеців ми впевнені в усіх наших сантехніках, оскільки перед отриманням дозволу до обслуговування замовників, вони пройшли обов'язкове специфічне навчання, перевірку особистих даних і склали на прохідний бал контрольні тести. Попри все це, ми в будь-який момент раді уважно вислухати критику, будь-які зауваження та побажання щодо допущеної в ході роботи помилки чи непрофесійної поведінки майстра. Тому при виникненні конфліктної ситуації ми переконливо просимо наших клієнтів звертатися до сервісного центру, підтримки Мастер911.

Усі наші сервісні послуги виконуються відповідно до договору, де чітко позначені умови відповідальності сантехніка, критерії рівня якості проведення робіт і виробничий процес. Розплатитися за роботу сантехніка допускається готівкою чи безготівковим переказом. Наші професіонали дають гарантію на надані послуги. Після закінчення робіт замовники приймають акт про проведення послуг.

Скільки коштує установка змійовика?

Тарифи на монтаж рушникосушки в формі змійовика чи драбинки ви завжди зможете дізнатися, переглянувши прейскурант нашого сервісу. У ньому є сума будь-яких стандартних послуги, без урахування закупівельної вартості витратних матеріалів, інших запасних частин, а також транспортних витрат. Для підвищення комфорту в спілкуванні з нашими слюсарями-сантехніками ми готові видати вам важливі консультації завчасно, ще до приходу техніка й зорієнтувати щодо загальної вартості послуги. Для нас виключно цінно, щоб наше ціноутворення було зрозумілим і прозорим для всіх тих замовників, хто зателефонував нам. Як правило, наприклад на установку електричної рушникосушки, раніше озвучена ціна не змінюється.

Виклик майстра у Ужгороді з виїздом на будь-яку адресу по всій Закарпатській області

Виконуємо сантехнічні роботи по всій Закарпатській області

Оскільки ми маємо у своєму розпорядженні досвідчених, перевірених, навчених і професійних сантехніків у більшості населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), значить ті домовласники, які проживають на периферії, можуть сподіватися на відвідування фахівця в день оформлення замовлення. Не враховуючи очевидних позитивних нюансів, такий сервіс дає ще й можливість отримати додаткову економію на транспортних витратах.

Зрідка, коли в фахівців високе завантаження, їх прихід може бути перенесений на наступний день. Ми про це попереджаємо замовників напередодні, ще на етапі звернення до Master911.

Роботи ведуться в межах м. Ужгород

У тому випадку, якщо ви проживаєте в будь-якій локації в рамках м. Ужгород, то всього через три години після оформлення заявки, маєте можливість розраховувати на оперативний виїзд на будинок кваліфікованого, досвідченого та перевіреного сантехніка.

Ми працюємо в передмістях Ужгорода

Тим клієнтам, які перебувають у приміських районах Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб), буде потрібно чекати прибуття сантехніка на годину більше, близько чотирьох-п'яти годин.

У тому випадку, якщо вас зацікавить компетентна установка рушникосушки будь-якого сучасного вигляду, ціна якої всім клієнтам сподобається, телефонуйте в сервіс Master911!