Монтаж каналізації у Ужгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Ужгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Ужгороді

Відгуки по монтажу каналізацій у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка каналізаційної системи - один з важливих етапів робіт при будівництві, що проводиться, найчастіше, ще до установки водопроводу та іншого обладнання. Вимоги, що висуваються до якості здійснення такого роду роботи, досить високі, тут неприпустимо намагатися заощадити або ж залишати щось незавершеним. Якщо в результаті навіть малих помилок у вас прорветься каналізація, усунення наслідків обходиться значними фінансовими витратами.

Які різновиди робіт відомі?

У власників тих об'єктів, які не підключені до загальної каналізації, користується популярністю такого типу послуга як будівництво каналізаційної системи. Монтаж каналізації у звичайній квартирі також популярний, хоча в такому випадку перелік необхідних робіт були коротші, бо стосується суто внутрішнього монтажу.

До найвідоміших різновидів послуг відносяться:

 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такі роботи виділяються високим рівнем складності, вони включають побудову мережі трубопроводів з трубами для відводу, випусками та стояками, які об'єднуються спеціальними приладами. Наприклад, здійснити заміну або підключення стояка, з урахуванням необхідних норм та інструкцій, під силу виключно фахівцю хорошої кваліфікації.
 • Ремонт каналізації. За такого типу послугою, зазвичай, звертаються власники нерухомості, яка належить до вторинного житлового фонду, в якому чавунні труби та стояки. Подібне обладнання, внаслідок багаторічної експлуатації, регулярно забивається й потім гниє. Наслідком цього трапляються прориви та інші негативні випадки. Хороший в подібній ситуації вихід - заміна всієї системи каналізації, безумовно, при потребі фахівець візьметься за проведення локальних ремонтних робіт.
 • Установка каналізаційної системи. Це збір каналізаційних систем, здійснюваний після успішного закінчення робіт зі створення проєкту та покупки всіх потрібних запчастин. Запорука досягнення кращого результату - це якісний розрахунок потрібних кутів, а також проведення стовідсоткової герметичності з'єднань.
 • Монтаж зовнішньої конструкції. Сюди зараховують: проєкт, в якому передбачається необхідне обладнання, ухил і ширина труб, потрібні пристосування, вид автономної каналізації, шляхи монтажу. За наданням такої послуги слід звернутися до кваліфікованого фахівця.

Крім описаних масштабних проєктів, клієнти часто замовляють локальні послуги або ж вдосконалення встановленої системи: чистку засмічень, укладку кілець, труб, прочищення системи каналізації, підключення зливової системи тощо.

Кроки проведення монтажу внутрішньої системи

 • Монтаж стояків з подальшим монтажем каналізаційного зонта.
 • Підключення підведень до унітазів і до іншого сантехнічного обладнання.
 • З'єднання підведень з сифонами, установка від сантехнічних пристроїв відвідних труб.
 • Останній етап роботи - випробування каналізації. У ситуації, коли в проєкті включено виконання звукоізоляції каналізаційних труб, вона здійснюється після закінчення перевірки.

Які похибки негативно впливають на каналізацію?

Похибки, які були допущені при організації монтажу каналізації, призводять до нижчеперелічених несприятливим проблем:

 • маленька щільність трубопроводу;
 • поломки санітарного обладнання;
 • засмічення трубопроводів;
 • обмерзання зливу;
 • часте засмічення труб в однакових ділянках.

Сервіс Master911: професійний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж системи каналізації у ванній кімнаті або на кухні, майстри Master911 відрізняються не тільки відмінними знаннями, а й тривалим практичним досвідом, адже вони регулярно стикаються із виконанням цих робіт.

При розгляді замовлення, ми уточнюємо у клієнта вид і характеристики його обладнання, об'єкта, на якому має бути монтаж і багато інших моментів. На підставі відповідей замовника ми готові його проконсультувати та надати дані про приблизну суму конкретної послуги.

В деяких випадках зі слів замовника розмір необхідних робіт можна виявити відразу, і тоді послуга називається стандартною, в інших - для цього потрібен безпосередній візит майстра, і робота буде нестандартною. У разі, коли робота стандартна, кінцева сума робіт буде озвучена до виїзду майстра, в іншому випадку - ціну озвучить сантехнік вже на місці. При цьому ми гарантуємо, що вартість монтажу системи каналізації в приватному будинку буде абсолютно відповідати сумі, зазначеній в нашому прайсі.

Стаючи нашим клієнтом, ви отримаєте:

 • надійно зроблену роботу;
 • детальну консультацію та дані про суму послуги;
 • можливість розраховувати на негайний виїзд професіонала;
 • можливість оформити замовлення 24 на 7.

Наші сантехніки - справжні професіонали своєї справи, які відповідальні, культурні та доброзичливі з замовниками. Вони підтримують чистоту, не курять і не використовують лайливі вирази.

Важливі переваги при зверненні в маркетплейс Master911

Людям, які оформили заявку на виклик майстра, не слід переживати про ризик пустити до себе некультурного, некваліфікованого фахівця. Всі наші професіонали - перевірені люди, які отримали допуск до заявок виключно після надання паспорта, складання іспиту та проходження внутрішнього навчання.

Крім того, у нас існує служба підтримки, в яку в будь-який час можна зателефонувати, якщо все ж довелося виявити неточність в роботі професіонала. Ми вивчимо вашу претензію та вживемо заходів для швидкого розв'язання вашої ситуації.

Немає значення яку роботу ви замовите, монтаж каналізації у ванній кімнаті або іншу, наші фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за бездоганну якість, і надають гарантійні зобов'язання. Оплату наданої послуги ви можете зробити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Ціна різної стандартної послуги, за винятком вартості інших запчастин/витратних матеріалів і автозатрат, є в нашому прайсі. Ціноутворення нашого маркетплейса влаштоване так, щоб воно було абсолютно зрозумілим і прозорим кожному замовнику.

Яка б робота вас не цікавила, ви в будь-який час зможете ознайомитися з прайс-листом на монтаж системи каналізації на нашому сервісі та розраховувати на надання первинної консультації до приїзду фахівця. Озвучена з самого початку ціна, як правило, залишається тією ж.

Як замовити сантехніка у Ужгороді з виїздом по Закарпатській області?

Надаємо послуги в м. Ужгород

Через дві-три години після подачі заявки майстер відправляється до клієнтів, які знаходяться в м. Ужгород.

Приймаємо заявки в передмісті Ужгорода

Трохи більше, приблизно 4-5 годин, складе час очікування професіонала для клієнтів, які живуть в передмісті Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб).

Працюємо по Закарпатській області

Внаслідок того, що ми маємо у своєму розпорядженні професійних майстрів у численних містах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново), з віддалених регіонів замовники теж можуть сподіватися на приїзд фахівця в той же день. Ще однією перевагою є можливість скоротити витрати на дорогу.

В тому випадку, якщо через високу завантаженість виїзд до вас професіонала раптом перенесеться на день, вас обов'язково про це попередять у процесі оформлення замовлення.

Вас цікавить надійний монтаж труб каналізації, ціна якого вас точно здивує, і при цьому отримаєте гарантію? Зверніться в Master911 - і ми можемо гарантувати, що ви будете задоволені сервісом і якістю наших послуг!