Ремонт пральної машини у Павлограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Павлограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Павлограді

Євген null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Максим null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Павлограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Павлограді

Відгуки по ремонту пральних машин у Павлограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність вашої пральної машини відразу створює дискомфорт: доводиться звертатися в пральні або навіть прати постільну білизну, одяг, рушники вручну. І така думка, як покупка іншої техніки, яка коштує досить дорого, навряд чи може порадувати вас. Тим не менш, якщо виникають невеликі проблеми, тоді набагато дешевше виявиться подзвонити досвідченому майстру, зробити діагностику, а потім і невеликий ремонт вдома всіляких моделей пральних машин або заміну механізмів, вузлів, деталей, що вийшли з ладу. Сервіс послуг Master911 вирішує саме такі проблеми, зберігаючи ваші кошти.

Клієнт може оформити замовлення на сервісну послугу з ремонту пральної машини, здійснивши телефонний дзвінок або відвідавши наш інтернет-сайт. У разі виникнення такої потреби виконавець підбере нові вузли, комплектуючі, запасні частини чи деталі. Ми обговорюємо вид, обсяг, склад і характер необхідних робіт, найближчим часом знайдемо відповідного майстра і повідомимо час відвідування.

Ось перелік робіт, які робить майстер з ремонту під час виклику для обслуговування пральних машин у Павлограді:

 • Під час виконання повної діагностики несправності пралки вдома встановить вид поломки.
 • Дотримуватиметься чистоти й потім прибере після завершення робіт з ремонту.
 • Досить швидко, акуратно, професійно виправить виявлену несправність, здійснить заміну дефектних вузлів, пристроїв, блоків, систем, налагодить електроніку.
 • Після завершення робіт оформить гарантійний талон з терміном дії від 3 до 12 міс., залежно від виду та характеру ремонтних робіт.
 • Обов'язково дасть інструкції, практичні поради, рекомендації щодо грамотної експлуатації техніки та роз'яснить різні моменти, професійні нюанси вашої модифікації техніки.
 • Обов'язково пояснить можливі причини несправностей.

Що ви отримуєте?

Сервіс Master911 - це оперативний сервісний центр, який пропонує ремонт від підготовлених, перевірених, кваліфікованих, відповідальних майстрів з пральних машин з багатими навичками, здібностями, знаннями техобслуговування пральних машин, незалежно від ступеня складності, року випуску, виробника, марки.

Понад 4 тисячі фахівців, які співпрацюють з нашим сервісом, забезпечують своїм клієнтам широкий набір послуг, наприклад, ми виконуємо наступне:

 • Виконуємо післягарантійний, терміновий, складний ремонт. Наші досвідчені, висококваліфіковані, відповідальні фахівці справляються з ремонтом за 2-4 години, залежно від причини поломки.
 • Обслуговуємо побутову техніку не обмежуючись роком виробництва. Ми відновлюємо пральні машини незалежно від технічного стану, автоматичні, ультразвукові, напівавтоматичні з вертикальним, фронтальним завантаженням білизни.
 • Контролюємо якість роботи. Зрозуміло, що з різних причин технік у певних моментах може зробити помилку, отже, ми приймаємо всі можливі нарікання. У разі виявлення таких, майстер нашого сервісу послуг швидко полагодить пральну машину у Павлограді з урахуванням наявних недоробок.
 • Проводимо ремонт пральних машинок різного ступеня складності. Ми приймаємося як за дрібні, середні, так і за складні ушкодження: заміна кріплення бака, хрестовини, нижньої противаги, барабана, збій рівня, стирання підшипника та т.п. Фахівці зроблять лише те, що потребує виправлення, не підвищуючи навмисне загальну вартість.

Дослідні майстри нашого сервісу побутових послуг здатні виконати детальні діагностичні роботи, що дає можливість практично зі 100% впевненістю ідентифікувати вид несправностей, грамотно, недорого, швидко та акуратно їх виправити.

Ми відновлюємо, ремонтуємо, налаштовуємо пральні машини всіх моделей, марок, будь-якого віку

Довгий термін експлуатації пральної техніки вважається майже найголовнішою умовою поломки, але старі пральні, що дали збій, цілком підлягають ремонту у Павлограді. Професіонали сервісу послуг Master911 підшукують відповідні деталі, комплектуючі, вузли, блоки та пристрої та беруться за ремонт вже відносно застарілої побутової техніки. Не має значення і марка, будь то китайська, російська або європейська збірка: Данко / Danko, Candy (Канді), Hansa (Ханса), Atlant (Атлант), Рейнфорд / Rainford, Вестен / Westen, Miele (Мілі), Данко / Danko, Vestfrost (Вестфрост), Донбас / Donbas, Норд / Nord, Баксі / Baxi, Аско / Asko, Протерм / Protherm, Колві / Kolvi, Аквахіт / Aquaheat, Кайзер / Kaiser, Whirlpool (Вірпул), Gorenje (Гореньє), LG (ЛЖ), Siemens (Сіменс), Грандіні / Grandini, Samsung (Самсунг), Privileg (Привілей), Ardo (Ардо), Daewoo (Део), Протерм / Protherm, Брандт / Brandt, Ariston (Аристон), Еленберг / Elenberg, Віадрус / Viadrus, Феролі / Ferroli, Bosch (Бош), Indesit (Індезит), Zanussi (Зануссі), Electrolux (Електролюкс), Beko (Беко), Аско / Asko, AEG (АЕГ), Раунд / Round, Midea (Мідеа).

У нас ви зможете замовити наступні види ремонту своєї пралки у Павлограді від сертифікованого, перевіреного, відповідального, досвідченого виконавця:

 • Ремонтні роботи високої складності: встановлення опори бака, підшипника, хрестовини, нижньої противаги, нового барабана, виправлення збоїв у модулі (платі) управління.
 • Роботи середньої складності: реконструкція двигуна, зливного насоса та ТЕНа, блокування люка, щіток двигуна, ремонт індикації, патрубка та аквастопа.
 • Дрібні ремонтні роботи: встановлення дозатора порошку, кнопки, петлі дверцят, зливного шлангу, ручки люка, чищення пральної машинки, вилучення предметів, що потрапили, а також планова профілактика з метою підвищення терміну служби.</li >

Розцінки на ремонт побутової пральної техніки та інші послуги

І ще раз нагадуємо вам, що кінцеву ціну відновлення пралки у Павлограді можна порахувати виключно після закінчення діагностики, яку виконавець робить вдома у замовника. Навіть найбільший ремонт у 90% випадків обходиться не менш ніж на 50% дешевше за купівлю нової пральної машинки за умови якісного його виконання.

*Дані про те, скільки має коштувати ремонт пральних машин, наведені в інформаційних цілях, без урахування транспортних витрат, вартості самих запчастин, деталей, блоків, комплектуючих, вузлів, які, можливо, необхідно буде замовляти, модифікації пральних машин.

Поломки домашньої пральної техніки, що часто зустрічаються

Зазвичай можна виділити більше десятка факторів пошкодження техніки, які стосуються або внутрішніх (дефект, спрацьовування, пошкодження механічних пристроїв, вузлів, комплектуючих, деталей), або до зовнішніх (неякісна установка, неправильне налаштування тощо).

Виходячи з досвіду нашої діяльності, перерахуємо найбільш відомі серед них:

 • Пралка не гріє воду. Причини найчастіше можуть полягати у виході з ладу модуля (плати) управління, поломці температурного датчика або ТЕНа, що перегорів.
 • Перестав крутитися барабан. До такої проблеми зазвичай веде обрив ременя, який зазнає стирання з часом. Серед особливо небезпечних причин – поломка електродвигуна або модуля керування.
 • Перестав працювати віджимання. Однією з найпоширеніших причин звернення до майстра своєї справи з ремонту пральних машин у Павлограді у такому разі є поломка реле рівня води. Також це може бути викликано збоєм у керуючій платі, стиранням приводного ременя або несправністю двигуна.
 • Ваша домашня пральна машина протікає. Такий вигляд може призвести до появи іржі на стінках і дверцятах люка. Її провокують понад 8 моментів: ослаблення хомутів, манжети, зливного насоса, шланга, засмічення дозатора порошку, знос барабана.
 • Не спускається вода з пральної машинки. Така помилка може бути обумовлена як безпечними неполадками в опціях, так і всілякими серйозними пошкодженнями, наприклад, зливного шланга, модуля управління, датчика рівня води або насоса.
 • Пральна машинка видає досить сильний шум під час роботи. Під час виконання ремонту пральних машин у Павлограді майстер повинен переконатися, що причина криється в неправильному монтажі техніки або випадковому попаданні в неї сторонніх предметів (шпильки), монети, гудзики, запонки). Серед інших варіантів - пошкодження противаги, зношування підшипників, щіток електродвигуна, амортизаторів.

Більш серйозними несправностями є ті, які не дають можливість вмикатися пральній машинці, проте і в таких випадках є виходи.

Приймаємо виклики на ремонт пральної техніки з усіх районів Павлограда і передмістя

Виїзд по місту та передмісті (Першотравенськ, Синельникове, Вербки, Малоолександрівка, Привовчанське, Богуслав, Межиріч, Булахівка) здійснюємо через 3-4 години після залишеної заявки на сайті.

Жителі області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) можуть викликати майстра у будь-який час доби.