Ремонт пральної машини у Новомосковському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новомосковському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Новомосковському

Артур null

Був(ла) на сайті месяц назад
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Максим null

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Новомосковському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Новомосковському

Відгуки по ремонту пральних машин у Новомосковському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність вашої пральної машинки відразу може створити в будинку безліч незручностей: доводиться користуватися послугами пралень або навіть прати одяг, рушники, постільну білизну руками. Водночас, щоб змінити техніку, що прийшла в непридатність, на нову, потрібні чималі кошти, і це навряд чи вам сподобається. І це точно в рази дорожче з огляду на те, скільки у нас коштує ремонт пральної машини. Якщо виникають нескладні проблеми, то викликати фахівця, щоб провести діагностику, а потім і заміну блоків, механізмів, вузлів, деталей, що зламалися, буде набагато вигідніше. Сервіс послуг Master911 вирішує саме такі проблеми, заощаджуючи ваші особисті кошти.

Наш менеджер визначить обсяг, склад, вид та характер необхідних робіт, у найкоротший термін підбере потрібного виконавця та повідомить час прибуття. За потреби технік підготує нові деталі, вузли, запчастини чи комплектуючі. Будь-який користувач зможе оформити замовлення на послугу з ремонту пральної машини, відвідавши наш сайт або зателефонувавши.

Ось перелік робіт, які робить наш технік:

 • Проведе повну діагностику для пошуку неполадки пралки вдома.
 • Намагається підтримувати акуратність і також зробить прибирання після завершення ремонтних робіт.
 • Неодмінно пояснить професійні подробиці, окремі моменти вашої моделі техніки та надасть практичні поради, інструкції, рекомендації щодо грамотного використання техніки.
 • Досить професійно, акуратно, швидко відремонтує стиралку, що дала збій у Новомосковському, зробить заміну непридатних блоків, вузлів, пристроїв, систем, налагодить електроніку.
 • Неодмінно пояснить можливі причини поломок, що виникли.
 • Після завершення робіт випише гарантію терміном від 4 до 12 міс., беручи до уваги те, якого виду було зроблено ремонтні роботи.

Які переваги у клієнтів нашого сервісу?

Master911 - це маркетплейс з надання побутових послуг від відповідальних, підготовлених, перевірених, кваліфікованих виконавців з багаторічними навичками, здібностями, знаннями обслуговування пральних машин незалежно від ступеня складності, року випуску, виробника, моделі.

Оскільки в нашому сервісі ремонту пральних машин у замовника вдома працює понад чотири тисячі фахівців, то ми на цей час маємо ряд позитивних аспектів, і ось лише частина з них:

 • Здійснюємо контроль якості роботи. Звичайно ж, через будь-які обставини виконавець у певних моментах може зробити помилку, отже, ми беремо до відома всі претензії. З появою такої необхідності майстер нашого сервісу послуг виправить недоробки.
 • Робимо терміновий ремонт. Наші висококваліфіковані, відповідальні, досвідчені фахівці справляються з ремонтом за 2-3 години, що залежить від складності пошкодження.
 • Відновлюємо машини вдома різної складності. Ми приймаємося як за складні, дрібні, так і за середні ушкодження: заміна нижньої противаги, хрестовини, опори бака, барабана, зношування підшипника, поломка датчика рівня і т.д. Фахівці у Новомосковському роблять лише те, що потребує пральної машини в ремонті, не збільшуючи навмисно вартість.
 • Обслуговуємо техніку без обмежень за роком виготовлення. Ми ремонтуємо пралки, незалежно від стану, напівавтоматичні, автоматичні, ультразвукові з вертикальним, фронтальним завантаженням.

Майстри нашого сервісу послуг виконують грамотну діагностику, що допомагає практично зі 100% упевненістю ідентифікувати вид несправностей, грамотно, акуратно, недорого та швидко їх виправити.

Ми налаштовуємо, ремонтуємо, відновлюємо пральну техніку всіх марок, моделей, будь-якого віку

Вік вашої пралки вважається досить важливою причиною поломки, проте при проблемах в результаті експлуатації старих модифікацій також можна виконати ремонт пралки у Новомосковському. Майстри сервісу домашнього ремонту Master911 підшукують необхідні блоки, деталі, пристрої, комплектуючі та вузли та беруться за відновлення навіть давно не нової домашньої техніки. Не має значення і марка, нехай це буде китайська, європейська або російська збірка: Данко / Danko, Whirlpool (Вірпул), Candy (Канді), Atlant (Атлант), Beko (Беко), Баксі / Baxi, Ферролі / Ferroli, Privileg (Привілей), Раунд / Round, Вестен / Westen, Протерм / Protherm, Кайзер / Kaiser, Samsung (Самсунг), Віадрус / Viadrus, Данко / Danko, Колві / Kolvi, Hansa (Ханса), AEG (АЕГ), Донбас / Donbas, Siemens (Сіменс), Норд / Nord, Vestfrost (Вестфрост), Bosch (Бош), Electrolux (Електролюкс), Аско / Asko, Аквахіт / Aquaheat, Ariston (Аристон), Daewoo (Део), LG (ЛЖ), Zanussi (Зануссі), Еленберг / Elenberg, Miele (Міле), Midea (Мідеа), Рейнфорд / Rainford, Ardo (Ардо), Gorenje (Гореньє), Брандт / Brandt, Протерм / Protherm, Indesit (Індезіт), Аско / Asko, Грандтні / Grandini.

У сервісі послуг Master911 ви можете замовити перевіреного, відповідального, досвідченого, сертифікованого виконавця для наступних робіт:

 • Ремонт незначного ступеня складності: заміна зливного шланга, кнопки, петлі дверцят, ручки люка, дозатора порошку, чистка пралки, планова профілактика нагрівального елемента, а також вилучення предметів, що потрапили всередину.
 • Середній ремонт: у цьому випадку майстри з ремонту пральних машин замовника у Новомосковському виконують реконструкцію щіток двигуна, блокування люка, мотора, зливного насоса, ТЕНу, ремонту патрубка, аквастопу та індикації.
 • Ремонтні роботи високого ступеня складності: монтаж опори бака, нижньої противаги, нового барабана, хрестовини, підшипника, ліквідація збоїв у модулі керування.

Розцінки на ремонт пральних машин та інші сервісні послуги

Навіть найбільший ремонт напевно коштує відсотків на п'ятдесят нижче за придбання нової пральної машини, за умови якісного його виконання. І ще раз звертаємо вашу увагу, що загальну ціну ремонту можна обчислити лише після діагностичних заходів, які майстер проводить вдома у замовника.

*Розцінки на ремонт пральних машин усіх марок: Індезит, LG, Samsung тощо. наводяться з інформаційною метою, при цьому не враховані автотранспортні витрати, вартість безпосередньо комплектуючих, блоків, запчастин, деталей, вузлів, які, можливо, доведеться замовляти, модифікації пральних машинок.

Найпоширеніші проблеми з побутовою пральною машиною

Зазвичай виділяють понад десять причин пошкодження техніки, які зараховують або до внутрішніх (зношування, пошкодження, дефект механічних комплектуючих, вузлів, деталей, пристроїв), або до зовнішніх (неякісний монтаж, неправильне налагодження/підключення тощо).

Доволі часто виникаючі серед них перерахуємо нижче:

 • Пралка дуже шумить під час віджиму. Першоджерелом може бути неправильний монтаж техніки та випадкове попадання в машину сторонніх предметів (гудзики, шпильки, монети, запонки). Серед інших варіантів, які нерідко виявляють наші майстри під час діагностики пральних машин, - пошкодження противаги, амортизаторів, щіток електродвигуна, зношування підшипників.
 • Не запускається барабан. До цієї проблеми часто веде обрив приводного ременя, тому що він зазнає зношування з часом. Серед найбільш небезпечних причин – пошкодження двигуна або плати модуля керування.
 • Вода не гріється в пральній машині. Причини часто можуть бути приховані в ТЕНі, що перегорів, несправності температурного датчика або збої плати модуля керування.
 • Не спускається вода з машинки. Подібна несправність може бути обумовлена як безпечними неполадками в опціях, так і різними складними пошкодженнями, наприклад, насоса, зливного шланга, модуля керування або датчика рівня води.
 • Не функціонує віджимання. Однією з найпоширеніших причин, через які майстри з ремонту пральних машин викликають наші клієнти у Новомосковському, є пошкодження датчика рівня води. В рівній мірі це може бути обумовлено стиранням приводного ременя, збоєм у модулі, що управляє, або поломкою двигуна.
 • Ваша пралка протікає. Ушкодження такого роду призведе до появи іржі на металевому корпусі. Її провокують понад вісім причин: несправність зливного насоса, зношування барабана, ослаблення хомутів, манжети, засмічення дозатора порошку, шланга.

Більш серйозними несправностями виявляються ті, які не дозволяють стартувати пральній машинці, але й тут є свої рішення.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної техніки з усіх районів Новомосковська і області

Власники пральних машин, що живуть у передмісті (Підгородне, Меліоративне, Слобожанське, Магдалинівка, Гвардійське, Орлівщина, Вільне, Спаське, Новоселівка, Піщанка, Олександрівка) та Дніпропетровської області, також зможуть викликати майстра додому. Послуги майстрів сервісу побутових послуг Master911 з ремонту пральних машин доступні у Новомосковському та в інших містах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке).