Ремонт пилососа у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Цінові пропозиції по ремонту пилососів від найкращих майстрів у Одесі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Одесі

Відгуки по ремонту пилососів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширеними причинами виходу з ладу пилососа є перегрівання обладнання та порушення рекомендацій щодо експлуатації. А також виробничі дефекти або фізичне зношування робочих компонентів.

До "ознак", які вказують на неполадки в техніці, слід включити:

 • Не вмикається пилосос. Це може бути викликано кількома факторами. Наприклад, відсутністю електроживлення чи несправністю електродвигуна. Крім того, поломка вимикача або спрацювання захисту від перегріву.
 • Пилосос погано збирає пил і вологу. Однією з найпоширеніших проблем є неможливість прибирання бруду та вологи. Особливо у моделей з функцією збирання вологих поверхонь. Це часто пов'язано з неправильною установкою або зношування м спеціальної ворсової щітки (турбощітки).
 • Недостатній тиск всмоктування сміття. У ряді випадків така проблема може бути пов'язана із засміченням системи фільтрів або пошкодженням гнучкого шлангу (витікання, вигини, тріщини, проколи тощо). В окремих випадках причиною слабкого всмоктування може бути поломка або зношування щіток електродвигуна.
 • Неприємний запах. Причиною може бути нагрівання або плавлення деталей. Крім того, віднесемо сюди засмічення всередині пристрою та переповнення контейнера. А також засміченням шланга, фільтра або щітки.
 • Незвичайні звуки під час роботи пилососа. Це часто вказує на поломку підшипників. Продовження використання у такому стані може призвести до заїдання двигуна. Згодом проблема вимагатиме складного та дорогого ремонту.
 • Пилосос вмикається, але не регулюється обертів. Досвід показує, що часто ця проблема пов'язана з несправністю симістора або регулювального резистора. У більшості випадків для відновлення роботи пристрою достатньо замінити або відремонтувати сам компонент.

Сервіс побутової техніки Master911 пропонує гарантійний ремонт пилососів-роботів у Одесі. А також пристроїв дротового та бездротового типів від популярних виробників, таких як Zelmer (Зелмер), Dyson (Дайсон), Samsung (Самсунг), Xiaomi (Ксіомі), Electrolux (Електролюкс), Philips (Філіпс), Bosch (Бош), LG (ЛЖ), Daewoo (Деу) Thomas (Томас), незалежно від року випуску та моделі.

Фахівці сервісу Master911

Усі наші майстри мають персональні інструменти. Вони можуть забрати пристрій для ремонту в майстерню та готові відповісти на всі запитання замовників. Співробітники Master911 дисципліновані та не палять. Вони дотримуються пристойної поведінки та завжди підтримують порядок на робочому місці.

Перед тим як розпочати обслуговування клієнтів, кожен майстер, який здійснює обслуговування та ремонт пилососів вдома через сервіс Master911, проходить навчання та успішно проходить іспити (мінімальний бал - 4,5). На основі нашого досвіду лише близько 15% претендентів проходять відбір.

Скільки коштує ремонт пилососа у Одесі? Як визначається ціна?

Один із основних принципів роботи платформи Master911 - абсолютна ясність, доступність та зрозумілість концепції ціноутворення для кожного клієнта. З цією метою ми розробили прайс-лист, що включає вартість ремонту бездротових пилососів у Одесі, ремонту роботів-пилососів у Одесі та інших.

При подачі заявки ми завжди уточнюємо модель техніки та виробника. Також важливий рік випуску та причина поломки. Завдяки цьому кожен клієнт може заздалегідь отримати інформацію про приблизну вартість послуги. У деяких випадках навіть точну ціну. Проте іноді симптоми несправності бувають складними. Для точної діагностики зазвичай потрібний огляд. У таких випадках орієнтовна вартість буде оголошена майстром під час його приїзду. Але ми гарантуємо, що вона буде відповідати прайс-листу.

Переваги нашого сервісу

 • Швидкий приїзд майстра.
 • Якісний та оперативний ремонт пилососів з гарантією, недорого, надійно у Одесі. Наші фахівці щодня займаються обслуговуванням різних типів та моделей пилососів від різних виробників. Їхній досвід та знання гідні довіри.
 • Відповідальність за якість послуг, що надаються. Якщо ви виявите помилку з боку техніка, сміливо звертайтеся. Ми негайно усунемо всі недоліки.

Додаткові плюси

 • Ретельне прибирання робочої зони включено до послуги "ремонт акумуляторних пилососів у Одесі".
 • Цілодобовий прийом заявок на налаштування, ремонт та обслуговування пилососів у Одесі. Навіть у святкові та вихідні дні.
 • Закріплена вартість. Ціна послуги обумовлюється під час укладання договору. Вона не змінюється до завершення ремонту.
 • Зручні варіанти оплати. Ремонт пилососа у Одесі можна сплатити будь-яким зручним способом. Тобто готівкою або безготівковим платежем.
 • Укладання договору. Після закінчення робіт майстер видає акт про виконання ремонту.
 • Оперативне прибуття техніки. Приїжджаємо протягом 3-4 годин після подання заявки.
 • Безпека. Кожен наш технік проходить перевірку паспортних даних перед початком роботи. Якщо вам раптом попався не сумлінний фахівець, зверніться до служби підтримки. Ми допоможемо вирішити інцидент.
 • Гарантія. Всі наші техніки надають гарантійні сертифікати на роботу.
 • Чесна ціна. Вартість послуг повністю відповідає професіоналізму наших майстрів.

Ми працюємо у Одесі та виїжджаємо по всій Одеській області.

Якщо вам потрібен оперативний, якісний та недорогий ремонт пилососа-робота у Одесі або інших моделей побутової техніки, звертайтесь до нашого сервісу побутових послуг Master911.

Приймаємо заявки з приміських районів Одеси

Час приїзду фахівця для мешканців передмістя Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське) може становити близько 4,5-5 годин.

Надаємо послуги в місті Одеса

Клієнти, які мешкають в межах міста, можуть розраховувати на швидке прибуття техніки. Зазвичай майстер приїжджає протягом 3 годин після подання заявки.

Проводимо профілактичні роботи в рамках Одеської області

Master911 співпрацює з досвідченими фахівцями практично в кожному населеному пункті Одеської області (region_cities). Цей підхід дає значні переваги нашим клієнтам. Вони можуть розраховувати на оперативне обслуговування в день подачі заявки та якісний ремонт вбудованих пилососів, роботів-пилососів, пилососів з аквафільтром та інших за нижчою ціною у Одесі за рахунок скорочення витрат на транспорт.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.