Ремонт двигуна пилососа

від 600—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт двигуна пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт двигунів пилососів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонту двигунів пилососів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Популярність асинхронних двигунів обумовлена високим ККД, чудовими показниками надійності та тривалої служби. Такі двигуни часто можна зустріти в конструкції різних сучасних пилососів. З часом ці агрегати виходять з ладу з огляду на інтенсивну експлуатацію техніки. 

Тому може знадобитися термінова заміна або ремонт двигуна пилососа з виїздом майстра додому. Для цього достатньо звернутися на сервіс Мастер911 і не робити самостійних спроб відновлення, які можуть призвести до більш серйозних наслідків та дорогих відновлювальних процесів.

Причини поломки

Серед найпоширеніших причин, які призводять до виходу з ладу моторів у пилососах варто відзначити:

 • Відсутність регулярного обслуговування фільтрів (використання техніки із забрудненими фільтрами).
 • Експлуатація пристрою із заповненим пилозбірником (здійснюється величезне навантаження на силовий агрегат, який працює на знос).
 • Велике скупчення вовни, ворсу, які проникають у різні частини, вузли пристрою, що негативно впливає на стабільну роботу техніки.
 • Застряглі сторонні предмети в гнучкому шлангу та багато іншого.

Щоб визначити, що саме спричинило поломку, не обійтися без обов'язкової діагностики, в процесі якої відбувається розбирання конструкції. 

Поетапне виконання ремонтних робіт

Коли клієнт вирішив замовити послугу ремонт двигуна пилососа, необхідно визначитися з днем та часом приїзду професіонала додому. 

Всі заплановані процедури здійснюються у декілька етапів:

 1. Після розбирання пристрою відбувається перевірка опору обмотки електродвигуна. Якщо показники суттєво відрізняються від зазначеної норми, необхідно визначити причини цього відхилення.
 2. В результаті відбувається діагностика всіх робочих вузлів, які могли спричинити поломку: починаючи з мережевого шнура, закінчуючи електронною системою.
 3. Відбувається заміна деталей, що піддаються відновленню – пошук комплектуючих для заміни.
 4. Встановлення всіх запчастин та збирання пристрою у зворотній послідовності.

По завершенні відбувається ретельна перевірка працездатності пилососа на різних режимах. Майстер разом із клієнтом зможуть переконатися у високій якості роботи техніки.

Від чого залежить остаточна ціна ремонтних робіт? 

Всі ціни на ремонт електродвигуна пилососа різних брендів вказані у відповідному прайсі на сайті Мастер911. Щоб дізнатися точну вартість, достатньо звернутися за допомогою до професіонала, готового провести діагностику пристрою та надати консультації.

Цінова політика залежить від:

 • марки пилососа (Самсунг, Томас, Філіпс, Бош та інші) та моделі;
 • потужності двигуна, його модифікації;
 • ступеня складності поломки.

Майстер враховує остаточні ціни на витратні матеріали, якщо знадобиться термінове перемотування обмотки якоря, ротора та інше.

Чому потрібно звертатися за допомогою на сервіс Мастер911? 

Обираючи, до кого саме звернутися за кваліфікованою допомогою, клієнти зможуть ознайомитись із запропонованим списком перевірених професіоналів на сайті.

Додатково сервіс пропонує інші можливості та переваги:

 • Оперативний ремонт двигуна пилососа точно у вказані спеціалістом терміни. 
 • Відновлення та обслуговування пристроїв різних виробників: LG, Samsung, Electrolux, Karcher, Zelmer, Bosch та багато інших.
 • Надання гарантій на проведені роботи.

Клієнт самостійно вибирає відповідний час та день для візиту майстра.