Ремонт пилососа у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Цінові пропозиції по ремонту пилососів від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Харкові

Відгуки по ремонту пилососів у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширенішими причинами несправності пилососів, включаючи сучасні моделі, є заводський дефект та перегрів обладнання. Також сюди віднесемо фізичне зношування деталей або порушення правил експлуатації.

Сигнали, що свідчать про несправність техніки:

 • Шум під час роботи пилососа. Це може вказувати на руйнування корпусу підшипників. Продовження використання пристрою в такому стані може призвести до заїдання двигуна. Як наслідок – необхідність дорогого ремонту.
 • Пилосос вмикається, але не можна регулювати його швидкість. Часто причиною цієї проблеми є збій у роботі симістора. Зазвичай для відновлення роботи достатньо замінити або впаяти нову деталь.
 • Пилосос не запускається. Причиною може бути несправність електромотора та відсутність електричної подачі. Також сюди віднесемо спрацювання захисту від перегріву або поломки вимикача.
 • Пилосос слабо всмоктує пил або вологу. Однією з частих скарг, особливо на моделі для вологого прибирання, є неможливість збирати бруд при працюючому пилососі. У цьому випадку проблема пов'язана зі зносом або неправильним встановленням турбощітки.
 • Низький тиск всмоктування повітря, сміття або пилу. У більшості ситуацій така проблема виникає через засмічення фільтрів або пошкодження шлангу (витік, вигини, проколи, тріщини та інші дефекти). Рідше це може бути спричинене несправністю або зношування м щіток електромотора.
 • Запах гару. Неприємний запах при роботі пилососа може бути викликаний кількома факторами. По-перше, причиною може бути засмічення щітки, шлангу або фільтру. А також плавлення або горіння елементів, переповнення резервуара та замикання контактів у пристрої.

Сервіс Master911 надає оперативний, якісний та гарантійний ремонт пилососів-роботів у Харкові, а також дротових та акумуляторних моделей від відомих виробників: Daewoo (Деу), Electrolux (Електролюкс), Samsung (Самсунг), Zelmer (Зелмер), LG (ЛЖ), Dyson (Дайсон), Philips (Філіпс), Bosch (Бош), Xiaomi (Ксіомі), Thomas (Томас) та інших, незалежно від конкретної моделі та року випуску.

Команда майстрів Master911

Всі наші фахівці працюють із власними інструментами і за необхідності можуть забрати обладнання до майстерні. Вони надають зрозуміле пояснення плану роботи та методів відновлення. Фахівці Master911 мають досвід, ніколи не використовують грубу лексику, не курять під час роботи, дотримуються порядку та ввічливості на робочому місці.

Кожен майстер, який працює з технічного обслуговування та ремонту побутових пилососів у Харкові у сервісі Master911, пройшов навчання та успішно склав іспит (з оцінкою 4,5 і вище) перед тим, як бути прийнятим на роботу та почати обслуговування клієнтів. В результаті відбору зазвичай залишається лише близько 15% кандидатів із загального числа.

Вартість налагодження пилососа у Харкові: як воно визначається?

Одним із важливих принципів роботи сервісу побутового ремонту Master911 є абсолютна прозорість та зрозумілість процесу формування цін. Ми розробили прайс-лист, в якому вказані ціни на стандартні послуги, включаючи ремонт бездротового пилососа у Харкові, ремонт робота-пилососа у Харкові та інші види ремонту.

При подачі заявки ми ставимо питання про причину поломки, моделі техніки, її виробника та рік випуску. Тобто клієнт може наперед дізнатися зразкову вартість необхідної послуги до приїзду майстра. Іноді виявлення причини потрібне професійне обстеження. Тоді фахівець озвучить попередню оцінку після огляду. Ми гарантуємо, що остаточна вартість буде відповідати нашому прайс-листу.

Що ви отримаєте?

 • Професійний ремонт пилососів недорого, з гарантією у Харкові. Наші техніки мають багатий досвід. Ви можете повністю покладатися на їхні знання та вміння.
 • Терміновий приїзд майстра.
 • Відповідальність за якість послуг. Якщо ви виявите помилки або недбалість з боку наших майстрів, просто повідомте нам. Ми швидко виправимо всі недоліки.

Додатково

 • Підписання договору. Після закінчення ремонту ми видаємо акт виконаних робіт відповідно до договору.
 • Обов'язкове прибирання робочої зони. Вона включена до послуги ремонту пилососів з водяним фільтром у Харкові.
 • Зручний варіант оплати. Сплатити ремонт пилососа у Харкові можна готівкою та безготівковим способом.
 • Чесна ціна. Вартість відповідає професіоналізму наших майстрів.
 • Цілодобовий прийом заявки на ремонт пилососів у Харкові. Навіть у вихідні та святкові дні.
 • Прозора ціна. Вартість послуги, що надається, визначена при укладенні контракту. Вона залишається незмінною до завершення ремонту.
 • Гарантія. Кожен наш технік у сервісі Master911 надає гарантійні зобов'язання на надані послуги.
 • Оперативний виїзд. Приїжджаємо через 3-4 години після того, як ви подали замовлення.
 • Безпека. Кожен технік проходить перевірку особистих даних перед початком співробітництва. Отже, якщо ви зіткнулися з несумлінністю з боку фахівця, просто зверніться до нашої служби підтримки клієнтів. Ми вирішимо інцидент.

Ми працюємо у Харкові і також здійснюємо виїзд по Харківській області.

Якщо вас цікавить високоякісний, доступний та оперативний ремонт пилососів-роботів у Харкові, а також налаштування інших моделей побутового обладнання, звертайтесь до сервісу домашнього ремонту Master911.

Працюємо в межах міста Харків

Наші клієнти, які проживають всередині міської території, можуть розраховувати на швидке прибуття спеціаліста за вказаною адресою протягом 3 годин після подання заявки.

Передмістя також знаходиться в нашому списку обслуговування Харкова

Для мешканців приміських районів Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни) може знадобитися трохи більше часу на прибуття майстра – приблизно від чотирьох до шести годин.

Велике покриття клієнтів у Харківській області

Співпраця з клієнтами з різноманітних населених пунктів області (Харків, Південне, Мерефа, Вовчанськ, Люботин, Богодухів, Дергачі, Валки, Лозова, Ізюм, Первомайський, Балаклія, Куп'янськ, Чугуїв, Зміїв, Красноград, Кочеток, Введенка, Новопокровка, Есхар, Ківшарівка, Чкаловське, Малинівка, Нова Водолага, Слобожанське, Вільча, Старий Салтів, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Старий Мерчик, Ков'яги, Печеніги, Сахновщина, Донець, Панютине, Орілька, Краснопавлівка, Хорошеве, Козача Лопань, Золочів, Костянтинівка, Слатине, Високий, Покотилівка, Березівка, Буди, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Пересічне, Вільшани, Мала Данилівка, Краснокутськ, Великий Бурлук) - сильна сторона сервісу Master911. Цей підхід дозволяє нам запропонувати помітні переваги нашим замовникам. Насамперед, це оперативне обслуговування досвідченим майстром у день замовлення, а також доступний та якісний ремонт вбудованих пилососів, пилососів-роботів, пилососів з аквафільтром, вартість якого у Харкові буде нижчою завдяки зменшенню витрат на транспортування.

Іноді, у період інтенсивного сезонного попиту, можна переносити візит майстра до наступного дня.